Ta ciężarówka przeszkadza mieszkańcom - list czytelnika

  • 27.11.2019, 20:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ta ciężarówka przeszkadza mieszkańcom - list czytelnika
Piszę do Państwa z pewną sprawą, mianowicie w Moryniu na placu Wolności w centrum miasta, notorycznie jest zaparkowana ciężarówka (4 osie). Nie wiem czy jest z ładunkiem czy bez, jednak przeszkadza to bardzo mieszkańcom jak i również kierowcom, którzy nie mają gdzie zaparkować.

Mało tego, niszczy piękna nawierzchnię, o którą miasto tak się stara, aby była w dobrej kondycji. Policja nic z tym nie robi, a na pewno patrolują miasto wieczorami. A to jest nagminne łamanie przepisów o ruchu drogowym. Dodam ze jest całkowity zakaz postoju dla pojazdów tego typu. I nie musi być to określone znakami. Kierowca (…) doskonale powinien znać te przepisy,

Bardzo dziękuję i prosiłbym o reakcję, ponieważ telefony na policję nic nie pomagają.

z poważaniem

mieszkaniec

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kierowca
Kierowca Dzisiaj, 13:29
Pani sekretarko jesli pani to tak bardzo przeszkadzalo wystarczylo powiedziec a nie odnosić ale poczekamy i zrobimy pare fotek doreczycielowi gdzie on potrafi parkować.
hurrra
hurrra 02.12.2019, 21:38
I problem rozwiązany!
Ty zakapiaczu
Ty zakapiaczu 29.11.2019, 21:13
Jeżeli telefony na policję nie działają to zadzwoń do mamy
PIT
PIT 02.12.2019, 20:10
Nie kpij z ludzi strażaku!
Normalny
Normalny 29.11.2019, 21:02
Nie lubię kapusi
do (nie)normalnego kierowcy
do (nie)normalnego kierowcy 29.11.2019, 22:14
A przepisowe parkowanie lubisz? To polub!
leshido
leshido 29.11.2019, 20:38
Jestem psychiatrą moge mieszkańcowi pomóc
Kierowca TIRa
Kierowca TIRa 29.11.2019, 17:56
Parkingów jest mało i w tym problem.Ten kierowca zapewne nie po złości tam parkuje - wiele osobowych teź parkuje w złych miejscach bo wiadomo źe problem z miejscami.Ten od cięźarowego płaci duźy podatek drogowy a osobowe wcale.Ja jestem z innego miasta i wiem ze wszędzie ten sam problem
Lecz mentalność osobowych aut jest taka dostarcz towar ale na drogi nie wyjeźdźaj.Parkuj najlepiej na księźycu.Niestety Polak Polakowi wilkiem.
Kolba
Kolba 28.11.2019, 10:41
Jaka ciężarówka?Nie widzę na zdjęciu żadnej ciężarówki!
Żako
Żako 28.11.2019, 10:54
Kierowca 5ez nie widzi. I w tym jego problem.
mieszkaniec
mieszkaniec 27.11.2019, 23:50
Mnie przeszkadza!
kierowca osobówki
kierowca osobówki 27.11.2019, 23:13
ART.49 ust 2 pkt.5 Ustawy PRD - radze zaprzestać parkowania
dodo
dodo 28.11.2019, 07:45
I wszystko jasne. Policja jest od tego aby egzekwować prawidłowe zachowanie na drodze.
tem kraj to hoj dopa i koszernych kamieni kopa ha ha ha
tem kraj to hoj dopa i koszernych kamieni kopa ha ha ha 27.11.2019, 23:19
podaj go do śdu to ciu zycia braknie zeby dotrzeć do końca procesu o ile ciebie nie zajadą termninami ah ah ah z przedawnieniem w tle ha ha ah
prawniak
prawniak 27.11.2019, 23:02
Powinien stanąć 50 m od pasów i tyleż od skrzyżowania. A tyle nie ma! Dziękuję za uwagę!
itd
itd 28.11.2019, 06:00
art. 49 § 2 „zabrania się postoju na obszarze zabudowanym, pojazdu lub zespołu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 16t lub o długości przekraczającej 12m, poza wyznaczonymi w tym celu parkingami”.
czarna mamba
czarna mamba 27.11.2019, 23:00
Może tam roboty w nocy prowadzą?
MEDIATECH
MEDIATECH 27.11.2019, 22:02
Kruszywa czarnoziem usługi koparkowe MEDIATECH Chojna polecam DZIĘKI Z REKLAME
dzięki
dzięki 27.11.2019, 22:40
To policja wie komu mandat wystawić!
ciach
ciach 28.11.2019, 07:46
Dzięki za taki obciach!
plumkacz
plumkacz 27.11.2019, 21:54
Podaj mi który artykuł Ruchu Drogowego zabrania parkowania?
Jacy
Jacy 29.11.2019, 20:17
art. 49 § 2 „zabrania się postoju na obszarze zabudowanym, pojazdu lub zespołu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 16t lub o długości przekraczającej 12m, poza wyznaczonymi w tym celu parkingami”.
Jak znaleźć podglądacza
Jak znaleźć podglądacza 27.11.2019, 21:22
Ormowcu widać "Ć" twarz w odbiciu.
czka
czka 27.11.2019, 21:53
Chyba w twoim obiciu!
Ja
Ja 27.11.2019, 21:24
Haha
MEDIATECH
MEDIATECH 27.11.2019, 21:08
POLACA SIE
Urząd miasta Moryń
Urząd miasta Moryń 27.11.2019, 21:04
Do centrum nie ma zakazu wjazdu. Kilka lat temu znaki zakazujace wjazdu ciężarówek zostały zdemontowane. Ciężarówka stoi zaparkowana prawidłowo. Nie ma tematu dziękuję za uwagę
urząd
urząd 28.11.2019, 06:00
art. 49 § 2 „zabrania się postoju na obszarze zabudowanym, pojazdu lub zespołu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 16t lub o długości przekraczającej 12m, poza wyznaczonymi w tym celu parkingami”. I jeszcze ktoś podpisuje Urząd Miasta. Problem nie tylko w Moryniu.
oman
oman 27.11.2019, 20:55
Sherlocku jak robisz zdjęcia z samochodu to chociaż wycieraczkę włącz!

Pozostałe