Znalazł na drodze dwa psy. Postanowił sprawdzić ich właściciela

  • 02.12.2019, 02:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znalazł na drodze dwa psy. Postanowił sprawdzić ich właściciela Zdjęcie pochodzi z fb pana Marka
-Jadąc w niedzielę 1 grudnia 2019 r. około godziny 12.30 za stacją paliw Widuchowa w kierunku Chojny, znalazłem na drodze dwa piękne i przerażone psy. Ponieważ nie było pomocy od żadnych służb, a psy zaraz ktoś by potrącił, zabrałem je do samochodu. Widać, że psy nauczone są podróżowania autem – napisał na swoim profilu pan Marek, prosząc o udostępnianie informacji.

-Zabrałem je do Szczecina. Dostały gotowane mięso i wodę. Mam nadzieję, że komuś się zgubiły. Na pewno ich nie oddam do schroniska. Jutro cały dzień będę po powiecie gryfińskim zostawiał informację o pieskach. Absolutnie nie chcę ich rozdzielić. Wiadomość prześlijcie dalej, bo są duże szanse, że będą potrzebowały nowego domu – apelował w niedzielę pan Marek.

Siła internetu jest olbrzymia. Po kilku godzinach znalazł się właściciel psów.

-Dziękuję wszystkim bardzo. Dzięki wam odnalazł się właściciel. Dziękuję też ludziom, którzy pomogli mi pieski doprowadzić do auta (…). Właścicielu, zacznij dbać o swoje piękne psy. To nie one uciekły, tylko ty dałeś d… Cały dzień, noc i pół dnia się po lasach męczyły. Zdejmij sobie spodnie, kurtkę (no buty sobie zostaw) i niech ciebie kolega wywiezie za Chojnę choć 1 km, to może zrozumiesz, jak się musiały bać przez ciebie. Jeżeli jutro rano pieski nie będą się go bały i same pójdą chętnie za nim, sprawa będzie miała szczęśliwy finał. Weterynarza zamówiłem na poniedziałek rano, żeby sprawdził chipy. Na pewno nie oddam piesków w złe ręce – zapewnia pan Marek.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jeta
jeta 03.12.2019, 14:49
Widać że uwielbiają jazdę samochodem!
M
M 02.12.2019, 18:51
Jest Pan wielki panie Marku.
No i pewne jest ze ma Pan właściwy stosunek do psiakow. Nikt bez właściwego doświadczenia nie wziął by na tylne siedzenia auta takich wielkich, pięknych ale także i z pewnością groźnych piesów.
I nie przyjmuje do wiadomości ze właściciel psów jest ok. Gdyby był to by psów szukał. A jakoś nie widać nigdzie ogłoszeń.
Brawo
Brawo 02.12.2019, 18:39
Panie Marku jest pan wielki.. Jestem pewna ze dziesiątki aut przejechalo obok tych biednych psów i nikt nie zareagował...Pewnie tez nikt nie powiadomił zadnych służb.. Wielki szacunek dla pana.
ent
ent 02.12.2019, 17:50
Dobra robota!
Katopatryjota
Katopatryjota 02.12.2019, 16:40
Ludzie, ludzie , Polacy a czy współżycie w jednym mieszkaniu z dwoma psami to nie sodomia i LGBT ?
znudzony nachalnością trolla
znudzony nachalnością trolla 02.12.2019, 18:10
Czy ty pod każdym art. musisz szukać LGBT? Czy ty nie jesteś oby ministerialnym trollem?
Pies ma taką naturę , że może zwiać szczególnie owczarek niem
Pies ma taką naturę , że może zwiać szczególnie owczarek niem 02.12.2019, 13:57
Niby dobry człowiek dla zwierząt ? Ale człowieka właściciela ocenił z góry i pięknie opisał , kawał ch ama .
ewa
ewa 02.12.2019, 15:29
Dobrze opisał , zwierze nie zawsze myśli a człowiek /właściciel powinien .Jakoś nie było nigdzie wzmianki żeby kochający właściciel szukał i martwił się o swoje zwierzaczki .
ripley
ripley 02.12.2019, 14:18
Opisał sytuację a to nie to samo.
KIedyś do zdziczałych psich watah strzelano.
KIedyś do zdziczałych psich watah strzelano. 02.12.2019, 13:09
Nie wiadomo co to za jedne. Trzeba szybko uśpić żeby się nie bały tak strasznie i nie męczyły.
oc o tobie kaman
oc o tobie kaman 02.12.2019, 13:37
Co ci? Przecież właściciel się odnalazł Więc wszyscy, włącznie z psami zadowoleni.
Iza
Iza 02.12.2019, 12:44
Lubię historię z happy endem.
mam psa
mam psa 02.12.2019, 12:30
Najważniejsze, że właściciel się znalazł.Psy które nie są trzymane w blokach czasami uciekają, zdarza się - pewnie za czymś pobiegły i się zgubiły. Na zaniedbane to one raczej nie wyglądają, więc nie róbcie sensacji
ZOMOL
ZOMOL 02.12.2019, 11:52
GUMĄ PO JAJACH WŁAŚCICIELA !!! A DLA ZNALAZCY WIELKI SZACUNEK. :)))
Poly
Poly 02.12.2019, 11:19
Oby było więcej takich panów Marków...
gosc
gosc 02.12.2019, 10:53
Powinno więcej być takich ludzi.. Super postawa Pozdrawiam :-)
Jola
Jola 02.12.2019, 10:03
Taki dobry pan a nawet ich specjalnie nie szukał. Gdzie ogłoszenia? Hmmm....
pan psa
pan psa 02.12.2019, 09:06
Panie Marku Andrzeju.Nawet najbardziej przyzwyczajone do właściciela psy czasem uciekają.Szczególnie gdy mieszkają na wsi i biegają po podwórku.Nieraz się zdarza że pobiegną za sarną,zającem lub innym psem.Sam mam psa i też dwa razy pobiegł mi za sarną podczas spaceru.Nawet najbardziej ułożony pies to nie człowiek i nieraz nie wiadomo co tam sobie myśli.Piszesz pan panie Marku Andrzeju żeby właściciel zaczął dbać o psy a za chwilę piszesz pan że psy były zadbane.Więc były zadbane czy nie były?Nie szukaj pan w pierdołach taniej sensacji.Zajmij się pan Burmistrzem to panu najlepiej wychodzi.Chociaż też nie zawsze.
ewa
ewa 02.12.2019, 15:33
Panu Markowi zapewne chodziło o zadbanie żeby piesy nie wybierały się na samotne długie wycieczki . Czasami są sytuacje że pójdą w długą ale od tego jest właściciel aby uchronić je przed takimi decyzjami .Dla Pana Marka szacun , mało kto by je zabrał jeszcze na taką tapicerkę , świetne te foty :)
Instynkt
Instynkt 02.12.2019, 14:02
Psy są piękne dlatego się zatrzymał , dla wygłodzonego i brudnego burka by nie stanął.
Mi też kiedyś suczka zwiała poprostu jej odbiło bo miała swoje dni , wydarła w stronę lasu ale jakoś ją dogoniłem samochodem.
ewa
ewa 02.12.2019, 15:34
Co ty pleciesz dla kogoś kto kocha zwierzaki nie ma znaczenia czy jest on piękny czy nie , pomaga !!!
Roman
Roman 02.12.2019, 14:44
Instynkt, twój wpis świadczy tylko o tobie. Ty byś tak zrobił. Ale o motywacji innych nie masz zielonego pojęcia.
mieszkam koło lasu
mieszkam koło lasu 02.12.2019, 10:01
To prawda. Psy też mają fantazję i podobnie jak ludzie lubią "porumakować"! Wiem coś o tym na przykładzie swoich przyjaciół czworonożnych.
Sauron
Sauron 02.12.2019, 08:53
Bardzo piekne psy
Sauron
Sauron 02.12.2019, 08:52
Jeśli wlasciciel te pieski wyrzucil to jest zwykla dziwkaa i piepszona cioota
ja
ja 02.12.2019, 08:46
Są jeszcze ludzie .szacun dla pana .Sam bym wziął ale mam w domu trzy koty podrzutki
Bahs
Bahs 02.12.2019, 08:40
Brawo dla Pana za wzorowa postawe ze sie Pan zainteresowal i zabral do samochodu te psiaki
Ja
Ja 02.12.2019, 07:23
Kolejny fejsbukowy bohater
ja
ja 03.12.2019, 05:41
nie kradnij nicka bo to be!
Gosc
Gosc 02.12.2019, 06:04
Super Pan Marek
Knagulec