Pobili rekord podczas mikołajek

  • 06.12.2019, 18:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pobili rekord podczas mikołajek
Na scenie impreza trwała nieco ponad pół godziny. Mikołaj pokazał się w ostatniej piosence i można było zrobić z nim zdjęcia przed namiotem.

To była chyba najmniejsza impreza z dotychczas organizowanych masowych mikołejk w Gryfinie.

Padał deszcz, ludzi przyszło bardzo mało. Jednak organizatorzy nie zaplanowali innej formy imprezy na wypadek brzydkiej pogody. 

Mikołajki zorganizował GDK oraz Urząd Miasta i Gminy. Nikogo jednak z władz gminy nie spotkaliśmy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (37)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (88)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mikołajek
Mikołajek 13.12.2019, 10:49
Ja tam nikogo nie biłem!
bj
bj 13.12.2019, 08:14
Bo takie imprezy robi się tak jak nasi sąsiedzi obok .Niedziela popołudniu do tego jarmark świąteczny, grzane wino, muzyka . a nie ciemną nocą w dzień powszedni :( Przyjdzie każdy, nie tylko dzieci .
pstryk
pstryk 13.12.2019, 01:24
I po co wciąż dodajecie nowe zdjęcia?
ręce opadają....
ręce opadają.... 08.12.2019, 13:52
Wydać grubą kasę na ozdoby, które stoją caly dzień i NIE ŚWIECĄ - ale za to świecą w nocy, gdy nikt nie widzi.

Przy okazji - dlaczego lampy miejskie wyłączane są w Gryfinie zegarowo a nie w zależności od warunków?
Rano wyłączone po 7? Zapalane koło 17?

W grudniu?

Nie zauważył ktoś, że znowu słońce jest przeciw władzom i nie słucha harmonogramu?

Potem dziwić się, że wypadki są, jak tak ciemno na ulicach.
niestety
niestety 12.12.2019, 23:51
Bo to władza bez wyobraźni!
Dyl
Dyl 08.12.2019, 07:34
Jak padał deszcz trzeba było przenieść imprezę pod wyremontowany przez władze miasta dach przyszłej sali koncertowej gdzie obecnie funkcjonuje jeszcze katolicka owczarnia.
Kiedy do zdobytego przez Armię Czerwoną Greifenhagen przybyli wygnańcy z byłych, wschodnich terenów upadłej II RP, to widoczny w tle zdjęcia kościół, był od momentu jego budowy, pod wezwaniem św. Mikołaja.
Niestety, polskie władze kościelne którym komuniści pozwolili przejąć poniemiecką światynię i plebanię, świętego Mikołaja uznały za niegodnego takiego zaszczytu bo jak legenda głosi był utracjuszem któremu na sercu leżała przede wszystki pomoc innym ludziom, a jak wiadomo ma być odwrotnie, to ludzie mają być sługami i sponsorami kościoła. Teraz patronem jest Żydówka Maryja.
https://wrotagryfina.pl/WrotaG…

pytanie
pytanie 07.12.2019, 15:28
A ja mam takie zapytanie... wiadomo było jaka bedzie pogoda w dniu 6 grudnia więc czy nie lepiej było by przenieść imprezę dla dzieci w jakieś bardziej zadaszone miejsce... Mamy przecież dom kultury... ale po co lepiej niech dzieci marzną i mokną. ..ważne że włodarze miasta pokazali sie do zdjec i po 5 minutach rozeszli sie do ciepłych domków...
Mikołaj
Mikołaj 07.12.2019, 18:53
Proponuję żeby Dni Gryfina przenieść do nowo
powstającej hali jeśli pogoda nie dopisze. No jak można, święto miasta w deszczu.
rozbiórka
rozbiórka 07.12.2019, 20:44
Mikołaju, przeciez ta hala nigdy nie powstanie. Tercet obiecał że w listopadzie będziemy grać w piłkę. I co?
Uczestnik
Uczestnik 07.12.2019, 18:37
No ja nie wiem czy tak po 5 minutach, dosyć długo widziałem Panów Burmistrzów na imprezie
fakt
fakt 07.12.2019, 20:45
Z tymi nudziarzami to każda minuta się dłuży.
cirkus
cirkus 07.12.2019, 14:55
Pozatrudnaili tylu nowych ludzi że nie wiadomo kto jest kto? A kto jest teraz dyrektorem?
wolny rynek
wolny rynek 07.12.2019, 13:57
Jeżeli występów nie przygotowywał GDK to czy odbył się jakiś przetarg panie Nikytyński?
???
??? 07.12.2019, 13:54
Czy to prawda że gmina wynajęła zewnętrzną firmę? Podobno wręczanie nagród uczniom podstawówek też prowadziła firma zewnętrzna.
To są ich oszczędności?
Nic dziwnego, że podwyższają podatki....
recenzja
recenzja 07.12.2019, 13:46
Jak nie ma frekwencji to znaczy impreza nie jest udana a pieniądze wyrzucone w błoto.
aha!
aha! 07.12.2019, 13:43
A to dlatego nie było programu! Jak tu rozpisać program jak całość to pół godziny!
gryfinianka
gryfinianka 07.12.2019, 13:47
Ja to pierwszy raz w ogóle słyszę, że były jakieś mikołajki!
asdfgh
asdfgh 07.12.2019, 13:34
Skoro pani Tamara przyszła na sam koniec to nic dziwnego, ze nie spotkała nikogo z władz.
Uczestnik
Uczestnik 07.12.2019, 18:38
DOKŁADNIE
...
... 07.12.2019, 13:55
jak impreza mikołajkowa trwała krócej niż rozciąganie taśmy na parkingu, to trudno się dziwić - pół godziny i po wszystkim?
kamyk
kamyk 07.12.2019, 13:39
Widziałem jak przyszła przed 18 i pytała czy to już koniec. Podobno przyszła drugi raz a tu po pół godziny koniec. Sam z dzieckiem załapałem się n]=tylko nas 10 minut.
E
E 07.12.2019, 13:30
A nam się bardzo podobało właśnie dlatego że było mało ludzi, nie bałam się że mi dziecko w tłumie zginie, ona się wybawiła w tańcu bo było miejsce i mozna było spokojnie śledzić fabułę i podrygiwać w rytm piosenek świątecznych. Bardzo fajnie, ciekawie i z pomysłem prowadzone, sympatyczne elfy z koszykami, córka załapała się na różne gadżety, nie wymarźliśmy, bo 45min jeszcze można postać. Dla nas super!
do D...
do D... 07.12.2019, 13:42
O fabule to mówi tylko wynajęta foima bo chyba nikt poza nią jej nie zauważył.
grrr
grrr 07.12.2019, 14:35
Jaka wynajęta firma dzbanie? Mikołajki prowadzili aktorzy Teatru 6 i Pół z domu kultury.
NJR
NJR 07.12.2019, 20:36
OCH, JAK PRZYKRO:(
pół,,
pół,, 07.12.2019, 15:57
fakty - taka twoja kultura "dzbanie" - to wszystko było siłami GDK - bez wynajmowania firm?
A nagrody dla uczniów didżeja wynajęli, czy też był z GDK?
dokładnie
dokładnie 07.12.2019, 14:55
Nie 6 tylko pół. I to pół godziny tłumaczy!
do nieroba szastającego publicznymi pieniedzmi
do nieroba szastającego publicznymi pieniedzmi 07.12.2019, 13:29
W gminie niby oszczędności a wynajmują zewnętrzną firmę dla 30 dzieciaków. A co z ludźmi zatrudnionymi w GDK? Od czego oni są? To mają być te oszczędności panie Sawaryn?
M.
M. 07.12.2019, 12:00
Widzę, że dołożyliście nowe zdjęcia.
uczestniczka
uczestniczka 07.12.2019, 11:11
a mi się bardzo podobało, elfy cudowne, cały zamysł fabuły jaka się działa na scenie daje do myślenia zarówno dorosłym jak i dziecią, nowa forma mikołaja który zawitał na scenie rapując zaskoczyła bardzo pozytywnie i zabawy dla dzieci bardzo przemyślane a nie na odpierdziel wymyślone aby tylko były :) i brawa za promowanie zdrowego trybu życia ;))))) cóż najwidoczniej są osoby które widzą w sobie takiego smuteusza z początku przedstawienia i nie chcą się zmieniać....
sadgfsdfgdfgs
sadgfsdfgdfgs 08.12.2019, 09:34
Drodzy pracownicy UMIG, nauczcie się trollować. Są kursy w Internecie.
buhaha
buhaha 07.12.2019, 13:41
do uczestniczka - skoro organizowaliście to wam się podobało. A zwłaszcza to pół godziny buhaha
hahahaha...
hahahaha... 07.12.2019, 10:46
Hahaahaha... To już nawet jak deszcz pada to wina Mietka hahaha.....
życzliwy gryfińskiej kulturze
życzliwy gryfińskiej kulturze 07.12.2019, 13:35
Panie Nikitiński, trzeba myśleć! Czytam komentarze i inkt tu nie napisał, że deszcz to wina burmistrza. Natomiast jest kilka wpisów, które wytykają wam brak wyobraźni i ogólnie rzecz biorąc nieróbstwo. Jak wiadomo jaka pogoda, to po co było planować mikołajki na dworzu? Ale przez 5 lat nie tylko nie wybudowaliście domu kultury, ale już z jednego lokum (Pałacyku pod Lwami) trzeba się ewakuować. Pogorszyliście warunki działania kultury w Gryfinie. W piątek był tylko dowód na waszą niegospodarność.
hahahaha......
hahahaha...... 07.12.2019, 16:13
Do mnie pijesz tępogłowy flecie?
nie rób drugiemu, co tobie niemiłe...
nie rób drugiemu, co tobie niemiłe... 07.12.2019, 13:33
No popatrz - a jak parli do władzy, to wszystko było winą śp. Piłata...
Ale jakoś pamiętam, że imprezy dla dzieciaków na placu Barnima były jakieś dłuższe niż pół godziny....
Pracująca
Pracująca 07.12.2019, 10:41
Jak przyjechałam z dzieciaczkami to skończyli imprezę.
ja
ja 07.12.2019, 09:39
Mikołajki to nie święto państwowe tylko kościelne(obyczajowe)więc władze nie musiały oficjalnie uczestniczyć.Osobiście nie uznaję i nie obchodzę tego świeta i jak by pod oknami mi hałasowali to bym protestował.Mogą wierni protestować przeciwko marszom równości i wice versa.
olaboga....
olaboga.... 07.12.2019, 13:35
idioto - co mają elfy i mikołajki z Kościołem?
ech...
ech... 07.12.2019, 09:21
Trzeba być debilem, żeby wydać mnóstwo kasy na dekoracje świetlne, które od 7 rano do 17 są wygaszone!!!
A świecą w środku nocy, gdy nikt ich nie widzi.

Tak trudno podłączyć je wtedy, kiedy ludzie idą do pracy czy do szkół albo wracają do domów?

Dzisiaj po 7 na ulicach miasta ciemno, bo jakiś kolejny debil wyłączył wszystkie lampy uliczne. Pewnie zapomniał, że w grudniu potrzeba dlużej świecić i "w harmonogramie" ma świecenie od godziny do godziny - niezależnie od faktycznej pogody.

A potem zdziwienie, że dochodzi do wypadków - właśnie w okolicach "szarówki" - nic dziwnego, jak miasto ma wyłączone uliczne lampy...

A dekoracje w zimie powinny świecić cały dzień - wtedy kiedy ludzie chodzą - na przykład dzisiaj - o ile byłoby weselej przy takiej pogodzie...

Pozostałe