Czekają aż ktoś podpali auto i spłonie las?

  • 15.12.2019, 19:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czekają aż ktoś podpali auto i spłonie las?
Wrak samochodu stoi w lesie przy drodze pomiędzy Chojną a Trzcińskiem-Zdrojem. Po wypadku nie został zabrany. Po jakimś czasie niektóre elelmenty pojazdu zostały rozkradzione. Największy problem w tym, że kolejnym etapem jest w naszym regionie... podpalenie. Tak było z wrakami samochodów w Mętnie, pod Góralicami czy ostatnio na trasie Chojna-Widuchowa. Ten ostatni wrak przez miesiąc stał na łuku drogi, na skraju lasu, dopóki go ktoś nie podpalił. Wówczas cudem nie spłonął las. Jak będzie tym razem?

Sprawa bezpańskich wraków samochodów, to sprawa gminy. Jednak samochód widoczny na zdjęciu stoi w lesie. Nadleśnictwo, jeśli nie chce spodziewać się prawdopodobnego pożaru, powinno szybko zareagować. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Leśniczy Marucha
Leśniczy Marucha 16.12.2019, 13:46
Nikotański musi odejść!!!
pedł Jarek
pedł Jarek 16.12.2019, 19:15
POWIEDZ MU TO OSOBIŚCIE ***UU Z PIS!!!!
sosenka
sosenka 16.12.2019, 19:25
Nie może Leśniczy Borucha!
oglądałem
oglądałem 15.12.2019, 21:56
Całkiem nowa ta KIA była.
!!!
!!! 15.12.2019, 21:34
Ten samochod stoi juz kilka tygodni!!! To jest masakra jakas,ze dostaje sie mandat za rzucenie puszki czy papierka,a samochod w lesie stoi !!!
GG
GG 16.12.2019, 08:30
tam olej ktoś wylał z silnika i ze skrzyni też - gdzie opłacani ekolodzy bo o policji czy straży leśnej nie wspomnę. płyny się wylewają z przewodów hamulcowych.
Jah istnieje!
Jah istnieje! 15.12.2019, 20:44
(3) Albowiem to przede wszystkim wiecie, że w dniach ostatnich przyjdą szydercy ze swym szyderstwem, postępujący według własnych pragnień (4) i mówiący:
„Gdzie jest ta jego obiecana obecność? Przecież od dnia, gdy nasi praojcowie zapadli w sen śmierci, wszystko trwa dokładnie tak, jak od początku stworzenia”.
(5) Bo zgodnie ze swym życzeniem przeoczają fakt, iż od dawna były niebiosa oraz ziemia spoiście wystająca z wody i pośród wody za sprawą Bożego słowa; (6) i przez te rzeczy ówczesny świat uległ zagładzie, gdy został zatopiony wodą.
(7) Lecz za sprawą tego samego słowa teraźniejsze niebiosa i ziemia są odłożone dla ognia oraz zachowane na dzień sądu i zagłady ludzi bezbożnych.
(2 List Piotra 3:3-7, Pismo Święte w Przekładzie Nowego Świata)
Miaaałłł
Miaaałłł 16.12.2019, 09:37
O kuźwa!!! Jak zwykle przed świętami jahowce, głosiciele kociej wiary się uaktywniają. Pod netto - niech im będzie ALE TU??????????????
GG
GG 16.12.2019, 08:35
ul. Mączna się kłania i tyle czas już odwiedzić gumowe ściany,
Ciasny, wklęsły Jehowy
Ciasny, wklęsły Jehowy 16.12.2019, 19:19
Polecam przyjść na modlitwę uzdrawiającą.
Pogadaj z wariatami
Pogadaj z wariatami 15.12.2019, 21:15
Wystarczy mi pierwsze słowo żeby nie czytać twoich wypocin
Jah istnieje!
Jah istnieje! 15.12.2019, 21:23
Polecam przyjść na niedzielną modlitwę w Żórawkach, a twoja dusza będzie oczyszczona.
Menel
Menel 15.12.2019, 20:37
Sypiam tam czasami.

Pozostałe