Kocie łby ledwo się trzymają

  • 29.12.2019, 12:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kocie łby ledwo się trzymają
Nie tylko jazda po Międzyodrzu jest niekomfortowa. Idąc od Gryfina ścieżką pieszo-rowerową między Odrą Wschodnią a Odrą Zachodnią słyszy się huk samochodów mknących na zimówkach po kocich łbach. Na bagnie tylko droga kamienna ma większy sens. Zwłaszcza, że jest czasowo zalewana. Problem w tym, że te kamienie są w wielu miejscach podmyte i grożą wypadnięciem z nawierzchni.

Kocie łby na Mędzyodrzu są w złym stanie. Droga wojewódzka nr 120 z Gryfina do Mescherin wymaga pilnej naprawy. Zwłaszcza pasy po lewej i prawej stronie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mistrz patelni
Mistrz patelni 02.01.2020, 13:19
Fame MMA. Gumowiec vs Knagulec co wy na to?
Adam
Adam 30.12.2019, 19:56
czemu nie zrobią tam normalnej drogi na filarach, choćby nawet linie na środku narysowali z racji niesymetrycznego bruku ludzie nie zjeżdżają do krawędzi
Pelagria
Pelagria 30.12.2019, 18:06
Wczoraj tam Gumowca zapinali sama widziałam
Knagulec
Knagulec 30.12.2019, 22:14
Dobrze Pelagria widziałaś,bo to ja byłem zapinającym
sg
sg 30.12.2019, 16:06
droga meidym poland
Polnische Wirtschaft
Polnische Wirtschaft 30.12.2019, 13:45
Bo kocie łby nie tak dawno robili Polacy, a ta szara kostka jest jeszcze po wujku Hitlerze..I pewnie przeżyje kocie łby.
?
? 30.12.2019, 11:56
Kocie łby w XXI wieku, naprawdę?
88
88 30.12.2019, 09:25
Tam od dawna powinna być zbudowana grobla z przepustami dla zwierząt i dopiero na niej zrobiona nowa droga, tak aby w przypadku wielkiej wody jezdnia była przejezdna. Niestety nikt z władz miasta, powiatu i województwa nigdy nie wystąpił z wnioskiem o wybudowanie tej jakby nie było strategicznej drogi dla mieszkańców dawnego Greifenhagen. Może by tak jakiś europoseł zainterweniował, albo przynajmniej pani Kotula coś o tym napomknęła w Sejmie.
To wstyd przed naszymi zachodnimi sąsiadami, że w takim stanie jest wybudowana przez ich potomków droga. Właściwie, to wstyd za stan całego Międzyodrza, gdzie przesiedlona ze wschodu szlachta doprowadziła ten piękny, rekreacyjny, zmeliorowany i zabezpieczony urządzeniami hydrologicznymi teren do całkiowitej dewastacji. Polaczki zrobiły sobie Park Krajobrazowy wylęgarni komarów i kilku cwaniaków trzepie na tym duże pieniądze. Jedna taka Blandyna M , obawiajac się utraty kasy , to nawet blokowała w UE otwarcia przejścia granicznego z Niemcami.
ja
ja 30.12.2019, 10:18
kiedyś był projekt aby właśnie zabudować groblę na tej drodze.Nawet dolna zgodziła sie współfinansować .Wszystko padło przez veto właśnie p. Blandyny M.która była szefem parku krajobrazowego.
En. Międzyodrza
En. Międzyodrza 30.12.2019, 09:29
Masz wiedze i masz rację 88. Niestety tercet tylko jak wampir energetyczny - czerpie energię z Międzyodrza ale nic nie chce mu od siebie dać.
Kjj
Kjj 29.12.2019, 23:37
Drenaż po obu stronach pobocza i asfalt zalać
Knagulec
Knagulec 29.12.2019, 16:52
Zniszczone bo wszystkie ciotki buziaki wam jeżdżą na rowerach bez siodełek
Tata knagulca
Tata knagulca 30.12.2019, 07:30
Knagulec tam w trzcinie się pnie
Potwierdzam
Potwierdzam 30.12.2019, 18:05
Tak ty wczoraj tatuś byles tam widziany przez Knagulca
Strażnik Teksasu
Strażnik Teksasu 29.12.2019, 13:54
Zalac to asfaltem...a chodnik do ponownego ułożenia polbruku.
as pik
as pik 29.12.2019, 13:37
To Energia Międzyodrza wypłukała te dziury!
kot
kot 29.12.2019, 13:36
No bez przesady!
Cyna
Cyna 29.12.2019, 13:33
Ta droga powinna być zamknięta. Tylko powinna być otwarta do mostu w Mescherin. Tą drogę zniszyli mieszkańcy niemieckich wiosek i wszyscy jeżdzący nadmiernie do i ze Szczecina.
Knagulec
Knagulec 29.12.2019, 19:44
Cuna wpełznij pod kamień dzbanie co ty tu jeb.... za śmieci
Pogonić ich tam
Pogonić ich tam 29.12.2019, 13:01
Z takimi władzami to Widuchowa będzie to 20 lat remontować.
gumowiec
gumowiec 29.12.2019, 12:50
Lepiej już jezdzić po knagulcowym pustym łbie
Knagulec
Knagulec 29.12.2019, 19:47
Ty juz jeździsz po moim ch....i skoncz te zagrywki bo ciagle masz ode mnie dzbanie w gacie wiec po kiego ch... sie prujesz dalej
ziom z flusaczej
ziom z flusaczej 29.12.2019, 14:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Słowiańska
Słowiańska 29.12.2019, 14:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kuś
Kuś 29.12.2019, 12:43
Stawiacie ze te kocie łby to przyczyna wypadku? Wnoskuję tak po zdjeciu w fotogalerii z wypadkiem.

Pozostałe