Mają pomysł na klienta

  • 31.12.2019, 11:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mają pomysł na klienta Na ostatnie lody w tym roku zaprasza Małgorzata Barańska.
Dziś serwują z pieca ciepłe rogaliki. Właściwie każdego dnia czymś zaskakują. Nie jest to zwykła lodziarnia, jak mogłoby się zdawać. Mają pomysł i wcielają go w życie. Chodzi o lokal "Lody Rzemieślnicze Moryń Victoria".

-Próbujemy stworzyć modę na wyjście do lokalu. A to na kawę, na ciastko albo na lody - mówi nam Piotr Szymański, właściciel lokalu. - W naszej kawiarni możesz rozsiąść się swobodnie w wygodnych fotelach i skosztować pysznej kawy, zerkając przez okno na życie naszego miasta - dodaje pan Piotr.

Moryń to jedna z najbardziej turystycznych miejscowości w naszym powiecie. Ale nie tylko dla turystów potrzebne są lokale jak ta lodziarnia na moryńskim rynku. Także mieszkańcy chętnie krzystają z oferty.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

turysta
turysta 04.01.2020, 19:23
Macie perełkę w centrum to o nią dbajcie! Mówię wam to jako człowiek z zewnątrz.
Kamilxoxo
Kamilxoxo 02.01.2020, 19:58
Bylem tam... Szalu nie ma du*y nie urywa.
Cenowo tez ostro jadą.
Mnie juz tam nie zobacza.
Obieżyświat
Obieżyświat 02.01.2020, 22:08
Dawniej w "Lucynce" było o wiele lepiej. Na szczęście jest jeszcze w Mieszkowicach. I pozostanę wierny tym przysmakom choćbym miał jeździć.
noworoczniak
noworoczniak 01.01.2020, 03:59
Jakim dzbanem trzeba być żeby dzwonić po pogotowie bo się przejadło ?
Morynianka
Morynianka 31.12.2019, 21:25
Gratuluję właścicielowi obsługi.Życzliwa, pomocna i bardzo sympatyczna a kawka pyszna , brawa za coraz większy asortyment, najlepsza herbata.Nareszcie jest w Moryniu gdzie zimą usiąść na ploteczki?
zuber
zuber 31.12.2019, 15:43
A jaki rzemieślnik robi lody?
korporacyjny badziew ha ha ah a
korporacyjny badziew ha ha ah a 31.12.2019, 12:14
przy aptekach to i tak cienkie bolki ha ha ah oni od lat serwują szajs pod kryptonimem zdrowie ha ha ah a fajny tatuaż ha ha ah
A
A 01.01.2020, 11:03
Zmień dilera bo Cię oszukuje
doctor bez granic
doctor bez granic 01.01.2020, 11:18
Aiwaj jest pod naszą stałą obserwacją i ma przepisane odpowiednie do funkcjonowania mózgu leki. leki
noworoczniak
noworoczniak 01.01.2020, 04:00
To po co kupujesz lody w aptece?
lodożerca
lodożerca 31.12.2019, 12:03
Mniam, mniam! Ja tam lody o każdej porze roku!

Pozostałe