Bijemy rekordy oglądalności

  • 09.01.2020, 09:53
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Bijemy rekordy oglądalności
Dziękujemy Wam, drodzy Czytelnicy za to, że jesteście z nami. Podsumowaliśmy 2019 roku i okazuje się, że bijemy kolejne rekordy oglądalności. Nie tylko z roku na rok, ale każdy niemal miesiąc jest lepszy! Z przyjemnością informujemy, że coraz więcej i więcej osób czyta igryfino. Odczytujemy to jako przejaw zaufania do naszej działalności i mobilizuje to nas do dalszej pracy.

Te pierwsze dni nowego roku to również wzrost słupków oglądalności w stosunku do poprzedniego miesiąca...

Przypominamy też, że robimy swoiste podsumowanie roku 2019 z przymrużeniem oka. Zróbmy to wspólnie! Zasady zabawy podawaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35034,wspolnie-podsumujmy-2019-rok

Wciąż prosimy o Wasze typy. Pierwsze podsumowania planujemy już w ten weekend!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (79)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 12.01.2020, 10:00
jednego tylko jestem ciekaw.Kto jest zarządca i do kogo należy ten budynek .Komunalka ,spółdzielnia czy TBS?
Sawaryn przeproś nas.
Sawaryn przeproś nas. 10.01.2020, 23:30
Panie redaktorze ! Podrążcie temat zalewanego bloku przy ulicy 1 go Maja 10. Przez trzy lata burmistrz i jego służby (urzędnicy- szczególnie Nikotyński i Miler, TBS i PUK -spółki gminne) a także reżimowy szmatławiec zapierały się, że to nie ich kompetencja nie ich wina a Seweryn wygłaszał kwieciste mowy poniżające mieszkańców budynku i obciążające obowiązkiem działania wspólnotę mieszkaniową ….. i nagle czytając odpowiedź na interpelację radnej w tej sprawie dowiaduję się, że to w 100% wina gminy. Że to co zalewało budynek to gminne ścieki z rur kanalizacyjnych. Ani słowa przepraszam, ani słowa o odszkodowaniach. Ani słowa wyjaśnienia dla wprowadzanej w błąd opinii publicznej.Tak działa układ łupiący mieszkańców. Reżimówka zamilkła i nie potępia złoczyńców ani nie przedstawia prawdy. ZERO transparentności i obiektywizmu. A tu jest interpelacja (kolejna) radnej Wisińskiej i odpowiedź gminy. https://bip.gryfino.pl/UMGryfi…
https://bip.gryfino.pl/UMGryfi…

Co ciekawe, wicek Miler obiecał w lipcu 2018r. mieszkańcom spotkanie i … co ?
Trzy lata walki mieszkańców,opierających swoją rację na powszechnie obowiązującej wiedzy i racjonalizmie i wydającymi sądy w oparciu o obowiązującą wiedzę nie przekonały tępych urzędasów i ich poglądów, Woda płynie pod górę. Pamiętam nawet jak ekipa TBS w asyście prezesa i radnego zwalczającego budownictwo komunalne kopała dziury nie z tej strony budynku. Niesamowite !!! I cicho sza. Nie ma winnych. Ręka rękę myje. Przeproście nas przynajmniej.
Bo woda płynie pod górę - tylko w Gryfinie.
Dranie niech przeproszą
Dranie niech przeproszą 10.01.2020, 23:56
A to aktualna odpowiedź. Szok. Po prostu przez trzy lata nie ustalili że to ścieki z miejskiej kanalizacji i wrabiali mieszkańców.

https://bip.gryfino.pl/UMGryfi…
taka prawda
taka prawda 11.01.2020, 00:19
Kolejny dowód na lenistwo!
sądownie
sądownie 11.01.2020, 00:24
I kolejny dowód, że gmina nie ma gospodarza!
emc2
emc2 11.01.2020, 02:53
Jednak w końcu się połapali, że zrobili błąd.
S.
S. 10.01.2020, 19:22
Cieszę się, że jesteście, ponieważ jesteście jedyną tamą przeciw zalewającej głupocie i propagandzie. Poziom Gryfińskiej to jest poniżej dna. Ja tego juą dawno nie kupują , ale nieraz wpadnie mi coś do ręki. Przekręca wypowiedzi radnych a burmistrza stawiają w jasnym świetle jak herosa. Tego nie da się czytać! Gdy są wokół propagandowe tuby to dobrze jest przeczytać coś krytycznego, gdzie redaktorzy wiedzą, że ich celem jest patrzenie władzy na ręce.
cytata
cytata 10.01.2020, 18:54
Trzeba uważać na proklemlowskich trolli. Czytam, że brytyjska firma śledząca rozwój mediów społecznościowych wytropiła siatkę rosyjskich trolli, próbujących wprowadzać poprzez sieć chaos informacyjny w krajach Zachodu. Jest i wątek polski. Więcej: https://wiadomosci.onet.pl/swi…
Grzesiek
Grzesiek 10.01.2020, 12:14
Dla administratora strony - fakt, że statystyki pokazują Wam takie a nie inne wyniki, nie oznacza, że w parze ze wzrostem oglądalności idzie jakość. A niestety, 90% wpisów jakie publikujecie to jest syf. Nie da się tego czytać, a z połowy tekstów nie wynikają nawet żadne wnioski. Gazeta nie że jest nierzetelna, co content jest mało wartościowy. Gdybyście poświęcili więcej czasu i uwagi na tworzenie treści, na to aby nie tylko było pierd*lenie o du*ie maryny, ale przy okazji trochę wiedzy, ważnych informacji, wypowiedzi specjalistów, pomocy, to wszystkie te statystyki mielibyście x2 bo wynikałby z tego, że ludzie po prostu wracają Was czytać. Wpiszcie sobie w google Content marketing - treści tworzone być powinny pod czytelnika, a nie wg. własnego widzi mi się. Jesteście 100 lat za małpami pod tym względem. Najpewniej oglądalność ta wynika też z faktu, że miasto umiera, ludzie nie mają co robić i siedzą na internecie. Miło by było gdyby serwis był także inicjatorem pozytywnych akcji. Ale nie jest. Tylko napierd*lanie reklamami na pół serwisu albo życzeniami których nikt nie czyta. Sugeruje w 2020 roku dołożyć trochę starań i pochylić się nad tym serwisem - nad treścią, nad przejrzystością serwisu, nad zaangażowaniem w to jak wygląda, jak działa i co reprezentuje. A wtedy nawet skandale i kłamstwa nie będą w stanie przyćmić statystyk. Taka dobra rada od pracownika IT. Trudno mi wypowiadać się pozytywnie, czytam bo czytam bo dużego wyboru nie ma, *** nie lepsze pod wieloma względami. Więc tyle pozytywnego że komuś się chce jeszcze w tym mieście pisać, ale 2020 rok już mamy! Treści dla czytelników!
pustak
pustak 10.01.2020, 13:40
Ze względu na brak treści Niketiński musi y !
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.01.2020, 12:52
GRZESIEK POPATRZ SIE NA RADNYCH GMINY I POWIATU HA HA AH tam zadziałała ilość nie jakość GŁOSUJĄCYCH NA NICH ha ha ah czyż NIE HA HAAH demokracja talmudyczna na tym polega masz prawo wyboru nikt cie nie zmusza do czytania i obecnosci na tym forum nawet jak by tu były rozważania o dopie marynie oraz o budowie GMINNEGO CEPA triem zwanego ha ha ah mnietkiem dzierżakiem milerem gackiem i bijakiem pawełkiem ha ha ah grzesiek napisz skąd ciebie tu przywiało ah aha h
komentator od d... Maryny
komentator od d... Maryny 10.01.2020, 12:35
Ale jest kilka procent takich mądrych wypowiedzi jak twoja i dlatego choćby warto czytać.
szary czytelnik
szary czytelnik 10.01.2020, 12:42
Też czytam głównie dla komentarzy. I powiem szczerze, że ma nieraz ubaw.
i tak trzymać ha ha ah
i tak trzymać ha ha ah 10.01.2020, 13:05
o i to jest zdrowe podejście jak nie masz na coś wpływu to sie chociaż z tego śmiej ah ha ah
pozdrawiam
pozdrawiam 10.01.2020, 13:33
Często w komentarzach jest więcej niż w artykule, bo oczywiście piszą tacy co zawsze muszą zaistnieć, ale są też znawcy tematu.
Grzesiek
Grzesiek 10.01.2020, 14:57
Pamietaj ze jestes w sieci i kazdy ma.prawo komentowac. Zreszta po to jest system komentarzy aby wyzwalac dyskusje. Jak ktos nie chce to nie komentuje a skoro to robi to chyba nie po to aby tracic czas. Chociaz roznie z tym bywa. Nie mniej fajnie ze jest tyle komentarzy, szkoda gdy w kolko powtarzaja sie te same jalowe teksty o tym czego to burmistrz nie zrobil, nawet gdy mowa o lezacym na ulicy go*wnie. Ale nie ja jeden krytykuje jakosc publikacji. Moze i redaktorzy maja drug do szukania sensacji, ale to portal internetowy. W gazetach jakos trzymaja poziom a tu? 4 zdania na krzyz o d**ie maryny i domyslaj sie o co chodzi. Apeluje od dawna, dajcie w gazetach i serwisie wiedzę, nie, lepiej w kolko pisac o problemach a nie o rozwiazaniach. Daj mi dostep do redakcji a w tydzien przygotuje strone do 2x takiego ruchu. Wystarczy sie pochylic i odpowiedziec sobie na pytanie: czy chcialbym sam czytac to co tu publikuje. Jesli ktorys z redaktorow odpowie ze tak, to nie mam pytan.
niekryty krytyk
niekryty krytyk 10.01.2020, 18:59
Grzesiek ty jak stary erotoam: bajdurzysz o tym seksie, chwalisz się jaki to jesteś męski, a żadnych konkretów, nic z tego nie wynika. Ale kto komu zabroni cwaniakować :-)
caps
caps 10.01.2020, 20:00
Nie przejmuj się, kolejny Grzesiu który dziwi się, zę leniwy burmistrz obrywa od mieszkańców krytykę. Ludzie władzy tego nie zrozumieją.
ha
ha 10.01.2020, 11:52
sam siebie oglądasz
Fbi
Fbi 10.01.2020, 11:12
Normalnie jak Kurskiego TVP PiS 8 mil.
Pokaż swój komputer a powiem ci kim jesteś
Pokaż swój komputer a powiem ci kim jesteś 10.01.2020, 00:43
Mam kolegę ( a może raczej miałem ) jeszcze z podstawówki i liceum. To było 40 lat temu. Kilka lat temu opowiedział mi historię o tym , że szatan atakuje księży nawet w Internecie (komputerze). Jako przykład dawał reklamy w swoim komputerze. Podobno miał tam same świństwa. Był zszokowany gdy powiedziałem mu , że profil reklam upodabnia się do gustu użytkownika. Pojawiają się te reklamy jaką tematykę ogląda użytkownik. Jeżeli pokazują mu się reklamy porno, agencji towarzyskich , klubów homosi to znaczy , że system odpowiada na jego zainteresowania. To nie Szatan - powiedziałem mu. To ty. U mnie w kompie same reklamy jachtów, podróży i gór. No i sprzętu turystycznego.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 10.01.2020, 14:04
masz racje tylko wejdz np na jakąkolwiek infolinie telefonii tam jest juz sztuczna inteligencja poznaje twoje upodobania nastrój choroby etc po GŁOSIE twoim głosie masz np jak dzwonisz do sadu urzedy etc twoje rozmowy sa rejstrowane MASZYNA rozważa czy jestes ZAGROŻENIEM DLA SYSTEMU AH AHA H PO TO TO WPROWADZILI jestes tylko numerem pesel w tym OBOZIE KONCENTRACYJNYM NA TZW WOLNYM WYBIEGU HA HA AH ROZPISAŁ BYM SIE BARDZIEJ TYLKO PO CO GRZESIEK UJĄŁ TO DOSYC DOSADNIE DLATEGO TRZEBA PISAĆ PROSTO I PRZYSTĘPNIE HA HA AH
im nowszy sprzet  ty większa inwigilacja ha ah ah
im nowszy sprzet ty większa inwigilacja ha ah ah 10.01.2020, 13:43
https://youtu.be/L5pPhHXUrzs sztuczna inteligencja jest tez w polinie postęp pany postep i ZNIEWOLENIE AH AHA HA
haha
haha 10.01.2020, 09:28
przestań piepszyć bzdury
Zenek czarna parasolka
Zenek czarna parasolka 10.01.2020, 08:39
Straaaaaszne! Boję się tej opowieści!
Trzymajcie tak dalej. Pozdrowienia i powodzenia
Trzymajcie tak dalej. Pozdrowienia i powodzenia 10.01.2020, 00:21
Władza z czasem się deprawuje a władza absolutna deprawuje się absolutnie. Dlatego bądźcie krytyczni i patrzcie na ręce burniszczowi i jego kolesiom. Przez lata rządów Seweryna (jest radnym kilkanaście lat, był w zarządzie jeszcze za Długoborskiego) powstał w Gryfinie układ. Stąd lokale biurowe wynajmowane gazecie czy firmom ubezpieczeniowym za grosze, nielegalna sprzedaż alkoholu bez koncesji (Armii Krajowej), ugadywanie, dewastowanie mienia - stara komenda, korty, pustostany kamienic, wysiedlony dom kultury pod lwami, usuwanie krnąbrnych przedsiębiorców, zrujnowana stara przepompownia nad Odrą, sypiące się mury . A w zamian sowite dotacje dla kościołów tak zwanych zabytków, olbrzymie umorzenia podatkowe itd. I ten powszechny smród w całym mieście.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 10.01.2020, 10:03
masz racje jak ktos wali gruchę przed komputerem to mu wychodza albo dziewczynki albo chłopaczki zaleznie od preferencji walacego gruchę ha ha ah TAK DZIAŁA ALGORYTM ODWIEDZANYCH STRON HA HA AH
emels
emels 10.01.2020, 00:22
Dokładnie!
mysior
mysior 10.01.2020, 00:24
A dokładnie co dokładnie?
Bądźcie odważni i obiektywni.  To klucz do sukcesu
Bądźcie odważni i obiektywni. To klucz do sukcesu 09.01.2020, 23:59
Piszcie dalej o tym co ukrywa burniszcz i jego podnóżki. Tropcie przejawy korupcji, nepotyzmu, kolesiostwa i poplecznictwa rządzących. Radni przy korycie muszą wiedzieć, że patrzymy im na ręce. Kreatury i dwulicowcy tacy jak bufetowa, obczak czy trzepak niech wiedzą , że wiemy co robią i mówią na sesjach. Po co np. pracuje w TBS radny , który zwalcza na sesji budownictwo komunalne.
Fakty
Fakty 09.01.2020, 16:09
Nie unikacie trudnych tematów i piszecie prawdę.
z góry dziękuję
z góry dziękuję 09.01.2020, 18:58
Tylko w was nadzieja i dlatego bardzo proszę zajmijcie się sprawą sprzedaży alkoholu na Armii Krajowej. Jeżeli wy tego i zrobicie to nikt w tym mieście nie będzie miał tyle odwagi!
Bazyl
Bazyl 09.01.2020, 14:32
Bo macie słabą konkurencję, żeby nie powiedzieć żadną. Ale jednak jest dofinansowywana z naszych publicznych pieniędzy. Choćby reklamami urzędowymi. To takie wsparcie swojego człowieka.

Kiedyś bracia Milerowie maił redakcje w zasobach mecenasa M. Sawaryna. Udawał niezależną prasę a tak naprawdę głownie szkalował Piłata, jego ludzi pomógł mu zdobyć władzę. W nagrodę został wiceburmistrzem. Gazetę od Tomasza przejął brat Kamil, który jak widzę promuje swojego wiceburmistrz brata i Sawaryna. I pewno dlatego zwany jest "mediami reżimowymi".

Teraz Sawaryn jako burmistrz udostępnił mu lokal gminny na korzystnych warunkach (ale nie bardzo dla gminy) na cele biurowe ale ten ostatnio zrobił z tego cele reklamowe i pokazywał butelki wódki reklamując tez swoje logo. I teraz, z tego co słyszałem, Sawaryn odcina się. Wzieli się za łby
Układ pęknięty
Układ pęknięty 09.01.2020, 17:19
W takich zależnościach funkcjonuje prosty mechanizm każdy na każdego przez lata po cichu zbiera asy i jak przychodzi co do czego nikt nikogo nie sktzywdzi , proste , ale do czasu prędzej czy póżniej jeden zacznie sypać dla ratowania własnej d..y i dopiero zaczyna się jatka...
odp do Bazyla
odp do Bazyla 09.01.2020, 16:24
Nareszcie p Sawaryn zrozumiał swój błąd, tylko czy coś zrobi ? No bo jak zam faceta to pokrzyczy i mu przejdzie, bo nie potrafi rozwiązywać trudnych spraw, co mnie dziwi,no bo jest adwokatem ?
Fox
Fox 09.01.2020, 13:29
Gołe baby zawsze podnoszą czytelność, a właściwi oglądalność :D
Księża precz łapy od szkół i naszych dzieci.
Księża precz łapy od szkół i naszych dzieci. 10.01.2020, 00:05
A gdzie te gołe baby ? Ja oglądam je na stronach porno a w naszych lokalnych mediach nie widziałem. Polecam porno. Jest tam wszystko. Dzięki temu nasze dzieci czerpią wiedzę a nie słuchają bzdur z religii.
do foksa
do foksa 09.01.2020, 15:35
a ty to pewnie ten, co woli oglądać gołych facetów ????????
fetysz
fetysz 09.01.2020, 18:44
On nawet flaszkę woli oglądać ze swoja nalepką!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.01.2020, 13:08
I TAK TRZYMAĆ trzeba tej chamsko koszernej władzy patrzeć na łapska 
konkurencja
konkurencja 09.01.2020, 11:56
Amerykanin modli się do Boga.
– Panie Boże, sąsiad ma taką doskonałą krowę. Daje tyle mleka.
– I czego byś chciał synu?
– Chciałbym mieć taką samą.
Modli się Polak. Jego sąsiad też ma świetną, mleczną krowę.
– No, i czego byś sobie życzył, Synu?
– Ja bym chciał, żeby mu ta krowa zdechła
produkt lokalny z Torunia
produkt lokalny z Torunia 09.01.2020, 14:33
Haha, to taki typowy Młynarczyk...
Pikuś
Pikuś 09.01.2020, 11:44
Dlaczego gmina pakuje kasę w ten milerowski chłam zamieszczając tam ogłoszenia i inne takie? Przecież gmina wydaje swoją gazetkę samorządową i tam mogli by umieszczać ogłoszenia. Poza tym jest internet który ma większy zasięg niż gazeta toaletowa
doPikuś
doPikuś 09.01.2020, 14:53
Zawsze nieuczciwe praktyki powinny być zaprzestane a winni ukarani.
do luśni
do luśni 09.01.2020, 13:31
takimi tematami nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz
o komentujących negatywnie
o komentujących negatywnie 09.01.2020, 11:41
Sukces zawsze wzbudza zazdrość i negatywne komentarze.
napalony zbych
napalony zbych 09.01.2020, 11:37
Co do oglądalności to chciałem pooglądać te gołe laski co to u was są zamieszczone i numer telefonu też chciałem.Szukam i szukam i nie mogę znaleźć usunęliście je czy jak?
cookies
cookies 09.01.2020, 13:20
chi chi - trzeba było nie odwiedzać stron, to byś nie miał reklam...
Reklamy dostosowują się do twojej przeglądarki, ZBOKU, che che...

Bo tylko zbok najpierw ogląda, potem się oburza....
Prowokacja grubymi nićmi szyta
Prowokacja grubymi nićmi szyta 09.01.2020, 11:55
K. Miler może się martwić, że tu w dziale towarzyskim ludzie sami wpisują i zamieszczają różne zdjęcia, bo w gazecie dział z ogłoszeniami pada.
papuga żako
papuga żako 09.01.2020, 11:37
Jak się goliznę puszcza to słupek rośnie jak słusznie zauważył K. Miler.
cookies
cookies 09.01.2020, 13:22
Może pan Miler na swoim komputerze wcześniej oglądał to mu z cookies wyskoczyło? Ja tak mam, po kupowaniu smartfona, che che
taki tam do papużki
taki tam do papużki 09.01.2020, 11:56
Różnych ludzi, różne rzeczy przyciągają. Zdjęcie na wpół rozebranej kobiety było wklejone przez czytelniczkę (dziwnym trafem wtedy gdy był art. o reklamie alkoholu), a nie przez redakcję. I zdjęta po komentarzach. Akty nie są zabronione. Natomiast reklama alkoholu jest zabroniona, nie została wklejona przez kogoś, tylko świadomie. I nie została usunięta pom komentarzach. Taka to zasadnicza różnica.
Nie podoba im się walka z korupcją
Nie podoba im się walka z korupcją 09.01.2020, 16:21
A co ? Milerom naga kobieta się nie podoba ? Słyszałem to już wcześniej. Raczej podoba im się wódzia. Problem w całkowitym braku obiektywizmu i transparentności w reżimówce. Oni istnieją tylko dzięki gminie,
cookies
cookies 09.01.2020, 13:24
Reklama wódy i to w dodatku oszukanej bo ta "swoja" jest z Torunia....
Ciekawe, jak adres IP wyjdzie - czy nie będzie powiązań z konkurencją....
rada
rada 09.01.2020, 23:12
Kamil, ty nie krytykuj. Ty się ucz!
skaczący gul
skaczący gul 09.01.2020, 11:33
Uuuu, to się w UMiG wkurzą.

Pozostałe