Kto został zaproszony i przybył na spotkanie noworoczne

  • 09.01.2020, 16:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kto został zaproszony i przybył na spotkanie noworoczne
Dziś 9 stycznia 2020 roku odbywa się uroczyste spotkanie noworoczne organizowane przez starostwo. Tym razem uroczystość zorganizowano w Chojnie, a konkretnie w Cetrum Kultury w Chojnie.

Na uroczystość przybyli zaproszeni, jak mówił starosta Wojciech Konarski, samorządowcy, duchowni, dyrektorzy szkół, przedstawiciele organizacji społecznych oraz przedsiębiorcy. Spotkanie prowadzi Janusz Janiszewski. W chwili pisania i wrzucenia zdjęć impreza trwa.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (92)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (94)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

boggie
boggie 16.01.2020, 10:02
Czy potrzebujesz pożyczki na pomoc finansową przy przeprowadzaniu transakcji biznesowych? skontaktuj się z nami natychmiast: oferuje pożyczkę, która pomaga firmom, szpitalom, szkołom i wszelkiego rodzaju firmom utrzymać własne istnienie. przy umiarkowanym oprocentowaniu 3%. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. E-mail: ***
bauer
bauer 13.01.2020, 16:50
widzę że na zwolnieniu lekarskim też można się dobrze bawić no ale on jako kierowca i ochroniarz
obserwator
obserwator 13.01.2020, 15:08
fajna impreza dla {elit}
haa
haa 13.01.2020, 16:06
Nie dla elit tylko dla posłusznych,to tak jak w gminie haaaaaaa
ha ha
ha ha 11.01.2020, 12:35
rote family
partia stołków
partia stołków 11.01.2020, 12:03
Ciekawe kiedy wprowadzi prawo pierwszej nocy " ius primae noctis" – prawo mężczyzny o wysokiej randze społecznej, rodzinnej lub religijnej do zdeflorowania świeżo poślubionej żony każdego z wprost mu podległych czy zależnych?
niko ty na
niko ty na 11.01.2020, 12:34
Pawełek już wprowadził :))))))
GÓRNIK Z CHMUR
GÓRNIK Z CHMUR 10.01.2020, 18:45
TA BLONDI Z MAZAKIEM W SZAREJ SUKIENCE TO OJOJ
BEREK  APALBAUM  Z POLIN HA HA AH
BEREK APALBAUM Z POLIN HA HA AH 10.01.2020, 18:58
PIEKNE PORÓWNANIE TEJ *** http://youtu.bU1C7IzcLnw
ludwik IV  ha ha ah król słońce    i zmierzch francji ah aha h
ludwik IV ha ha ah król słońce i zmierzch francji ah aha h 10.01.2020, 15:26
stefan u was obalają tyrana ha ha ah https://youtu.be/Wz3trPuXomY https://niezalezna.pl/304234-s…
Mustafa
Mustafa 10.01.2020, 14:14
Widać że Stare Czarnowo jest skonfliktowane ze starostwem. pewno kością niezgody jest ta droga co ją na siłę próbował wepchnąć do gminy Konarski.
czerwone koryto
czerwone koryto 10.01.2020, 15:04
jaka droga juz nie ma działek do przewalenia ha ah ah przez symanowicza i spółke a łysy łeb *** za głupi na wałki ah ah ah
domyślny
domyślny 10.01.2020, 10:34
Zawodowy aktor prowadził, czyli była klasa! Jedyny chyba niezadowolony z tego powodu, to Nikitiński.
uczestniczka
uczestniczka 10.01.2020, 10:44
Prowadził dobrze, ale zaliczył też wpadkę - do burmistrz Raweckiej powiedział "burmistrzyni". Kilkakrotnie, że niby teraz taka moda. A przecież burmistrzyni to żona burmistrza!
b
b 10.01.2020, 14:18
specjalnie to robił i pytał jak pani burmistrzvsobie zyczy.... Cóż za brak polotu uczestniczko.
88
88 10.01.2020, 11:24
Co ty za farmazony pleciesz ? żona burmistrza to była w czasach minionych burmistrzowa, a nie burmistrzyni.
Burmistrzyni, to forma określenia postaci jak najbardziej
prawidłowa.
https://www.wysokieobcasy.pl/w…
Trzciniak
Trzciniak 10.01.2020, 10:16
O Holender! Holendra nie było!
ciekawostka
ciekawostka 10.01.2020, 10:01
Sawaryn to dla starosty Konarskiego burmistrz czwartorzędny. Właśnie w czwartym rzędzie go posadził!
faux pas
faux pas 10.01.2020, 10:46
Za prezent za kilkanaście milionów w postaci hali powinien go posadzić na scenie! A to niewdzięcznik ten Konarski! :)))))
czerwony ***  napoleon
czerwony *** napoleon 10.01.2020, 09:41
https://youtu.be/7Ba4OUlLGIk wszystkie zwierzeta sa równe ale niektóre sa równiejsze od innych
rus
rus 10.01.2020, 09:24
Było mocno "czerwono".
Marian
Marian 10.01.2020, 13:28
Bo to wszystko czerwone, tylko farbowane by zataić pochodzenie!!!
normalny
normalny 10.01.2020, 08:14
duchowni???
ops
ops 10.01.2020, 07:40
wszędzie januszek. czyli była cienizna
Prowokacja ?
Prowokacja ? 10.01.2020, 01:24
Podobno burniszcz na widok tatara z truskawek uciekł ze spotkania. Nie tylko truskaweczki nie zjadł ale nawet galantynki z kurczaka. Powiedział potem, że to była prowokacja.
Pp
Pp 10.01.2020, 13:29
Jasne, ze to była prowokacja,posadzili faceta koło kobiety ??
  TAK
TAK 10.01.2020, 08:04
No bo nie zaprosiliście bodygarda i czuł się opuszczony biedak....
tatar z jednym jajem
tatar z jednym jajem 10.01.2020, 01:38
Cóż, do odważnych nie należy!
Brawo starosta
Brawo starosta 10.01.2020, 00:54
Dobre tradycje trzeba kontynuować. Tylko gmina Gryfino nic nie zorganizowała ani na Sylwestra ani na WOSP, ani spotkania noworocznego. Upadek i marazm.
Mondry
Mondry 09.01.2020, 23:33
A Kusa dała susa???? 🤣🤣🤣
ops
ops 10.01.2020, 07:37
śmieci zbiera i odwozi na wysypisko z marcinkiem i piotrusiem
jubel
jubel 09.01.2020, 23:30
Samorzadowcy, działacze i specjaliści od nie wiadomo czego, urzędasy, chyba tylko z parciem (na całego) do koryta i na szkło! A tak w ogóle to jaki to news?, spotkali się i co z tego wynikło? Pojedli, popili, pogadali (obgadali) i się rozeszli! Nawet nie wiadomo za czyje pieniądze był ten" jubel" mam nadzieję, ze nie za publiczne. A może poznalibyśmy nazwy firm sponsorujących? Wtedy wiadomo by było coś o lokalnych układzikach! To byłby news!
puerta
puerta 09.01.2020, 23:26
Ale czy to takie ważne, że się spotkali? Spotkali się, to się spotkali. Nie Oni jedyni na tym świecie się spotkali.

Pozostałe