Włóczykij 2020 reklamowany w Gryfinie z dwuletnim opóźnieniem

  • 11.01.2020, 12:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Włóczykij 2020 reklamowany w Gryfinie z dwuletnim opóźnieniem
Nie dość, że Włóczykij zrobiono krótszy, to jeszcze nie potrafi się porządnie zareklamować imprezy. Czy to nie wstyd, żeby imprezę promowała tablica sprzed dwóch lat i to w przy głównej drodze w Gryfinie?! - mówi nam przez telefon czytelniczka i przesyła zdjęcie.

To problem, który pojawia się co roku. Zwykle jednak było roczne opóźnienie...

 

Wbrew informacjom na bilbordzie tegoroczny 14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij" odbędzie się 19-24 lutego 2020 r. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

krzyk rozpaczy
krzyk rozpaczy 11.01.2020, 20:03
Za bałagan, rónież informacyjni, w mieście Gryfino jest odpowiedzialny burmistrz Mieczysław Sawaryn. Czy Sawaryn mnie słyszy! Czy Sawaryn widzi co jest w mieście?
owsik
owsik 11.01.2020, 18:35
ale dredziarz zgarnie kasę za naiwny lud który wypuści w bagna na nocne łażenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zgr
zgr 13.01.2020, 10:07
boli du%a, że wszyscy zgarniają, tylko nie ty, co?
karma
karma 11.01.2020, 18:21
Bur mistrz jest gospodarzem i odpowiada za WSZYSTKO, tak twierdził p Sawaryn jak był radnym
Teraz mu przeszło....
Upadek, ruina i nawetkupy kamieni nie będzie
Upadek, ruina i nawetkupy kamieni nie będzie 11.01.2020, 17:18
Dom Kultury po eksmisji z pałacyku i zagęszczeniu na Szczecińskiej a także po śmierci Marysi w totalnym rozkładzie.
Wood
Wood 11.01.2020, 17:11
Oddawać prąd!
Pukiem
Pukiem 11.01.2020, 16:41
Nie rozumiem akurat tego zarzutu. Organizatorem festiwalu jest stowarzyszenie Zakrzywieni w Galaktyce i to oni są odpowiedzialni za reklamę. Co powiesza to powiesza ale dziwne jest to że nikomu przeszkadzaja wiszace śmieci przez dwa lata.
to by wiele wyjaśniło....
to by wiele wyjaśniło.... 11.01.2020, 19:14
Ale dlaczego co roku Miler z Nikitińskim opowiadają o tym wieszaniu reklam? Czyżby oni byli "zakrzywieni w Galaktyce"?
Piechota przez las
Piechota przez las 11.01.2020, 15:17
Tyle ze wloczykij bedzie do 29 lutego ci co ns nim sa rok w rok to nie musza miec bilbordow. A wy co robicie dla gryfina? Tylko narzekac potraficie a sami z was nieudacznicy. Czepiacie sie jakiegos sawaryna czy nikitynskiego, wezcie sie sami do roboty pokazcie ze potraficie a przemka i chlopakow mu podobnych zostawcie w spokoju, bo wloczykij sam sie obroni frekwencja i zadowoleniem na niego przybylych
do tego "udacznika"
do tego "udacznika" 12.01.2020, 10:06
Co ty pitolisz człowieku ,czytaj ze zrozumieniem !
oko
oko 11.01.2020, 13:42
Tragedia. Miasto bez gospodarza,bez nadzoru zatrudnionych pracowników na etacie w umigu np plastyk, architekt itp za co płacimy tym ludziom ??
taka gmina...
taka gmina... 11.01.2020, 19:16
Zatrudniono plastyka, ogrodnika, architekta i kontaktowca miejskiego (a nie -ten uciekł i kontaktu nie zostawił) - nie po to, żeby coś robili....
Źrenica
Źrenica 11.01.2020, 17:49
Najważniejsze że ty jesteś na służbie zwarta i gotowa do pisania pierdół. Zmień repertuar bo to już się stało nudne......
taka gmina...
taka gmina... 11.01.2020, 19:18
Masz rację - nudne stało się szukanie JEDNEGO efektu w gminie po zatrudnieniu plastyka i architekta.
Ale jak myślisz, że ludzie się znudzą - to się mylisz....
Gość bierze z pięć tysiaków na łapę bo koleś wicka.
Gość bierze z pięć tysiaków na łapę bo koleś wicka. 11.01.2020, 17:21
Plastyk będzie rozdawał kredki świecowe w przedszkolach. To jego nowa inicjatywa. Trzy komplety po 1,20 zł na przedszkole.
:(
:( 11.01.2020, 13:31
Kolejny smutny obrazek umierającego Gryfina.
fakt
fakt 11.01.2020, 13:12
Dlaczego mnie to nie dziwi?
kalendarz sawynsko-nikotyński
kalendarz sawynsko-nikotyński 11.01.2020, 12:59
U Sawaryna prawdopodobnie nie tylko zegar się zatrzymał na "ścianie wstydu" ale i kalendarz.
Rozum
Rozum 11.01.2020, 17:51
Nie ma nic gorszego od utraty rozumu. Współczuję Ci bardzo 😂😂
taka gmina...