Miał przy sobie narkotyki oraz w samochodzie amfetaminę i tabletki

  • 16.01.2020, 13:14
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Miał przy sobie narkotyki oraz w samochodzie amfetaminę i tabletki
Dnia 14 stycznia 2020 r. około godziny 6.20 w Gardnie funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali 40-letniego mieszkańca, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy w ilości 0,8 grama - informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Następnie policjanci dokonali przeszukania pojazdu i ujawnili 25,8 gram amfetaminy oraz 5 tabletek ekstazy - dodaje rzecznik prasowy policji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oni też dilują ha ah ah
oni też dilują ha ah ah 18.01.2020, 16:12
brava dla komendanta h aha ah tam są jeszcze ci z policji haha ahah
zaop.
zaop. 18.01.2020, 12:03
Komendancie a co z Arnim i jego podobnym.
gigant
gigant 18.01.2020, 15:42
Arni to występował w filmie "13 posterunek"!
przygłup  z renówki
przygłup z renówki 18.01.2020, 16:08
dlatego przygłup jest rozoznawalny w policji
biały nos   policyjnych ćpunów ah aha h
biały nos policyjnych ćpunów ah aha h 18.01.2020, 15:48
arni ćpa z szm skim takie to pedzie ponoć jeszcze od tylca biorą siebie nawzajem jak to kuzyni
Knagulec
Knagulec 18.01.2020, 20:11
Dobre hahahaha
Qp
Qp 17.01.2020, 15:24
Niech zgarna tego bladego chudego ćpunka co po osiedlu tam lata przecież on ciagle naćpany
Jakub
Jakub 17.01.2020, 15:15
No i jakaś mama pojechała do pracy bez dopingu
fsllus
fsllus 16.01.2020, 20:43
Grubasa zwinęli czy kogo ?
Knagulec
Knagulec 16.01.2020, 20:39
Kolejny grzejnik
Blacha
Blacha 16.01.2020, 20:16
Kogo to zawinęli ?
Leszcze z gardna
Leszcze z gardna 16.01.2020, 20:12
Miki w Gardnie nic nie widzi?dziwne
W Gardnie to sa dopiero łby
W Gardnie to sa dopiero łby 16.01.2020, 20:09
W Gardnie to siepa mozgi piora
popieram
popieram 16.01.2020, 18:57
Brawo policja!
amfa
amfa 16.01.2020, 19:24
Ćpuny i Nikotyński muszą odejść do lamusa
Piczy kłak
Piczy kłak 16.01.2020, 17:51
Za łep tych grubasów co pod sklepem na osiedlu stoją i interesy prowadzą i po piwnicach ziele jarają .
Już im mózgi wypaliło !
Teresa .M
Teresa .M 16.01.2020, 17:27
Proponuję przyjrzeć się młodym wilkom z Gardna co dilują
Owczarek podpalany
Owczarek podpalany 17.01.2020, 23:20
Pizzdy nie wilką hehehe
Grażyna
Grażyna 16.01.2020, 17:53
Więcej patroli Panie Komendancie w Gardnie to wykrywalność wzrośnie dużo się tu dzieje ! Ćpanie i jazda autem !!
SW
SW 16.01.2020, 15:33
Brawo panie Komendancie. Ciekawe kto był na akcji ? Zeby to nie była przykrywka.
ekstaza
ekstaza 16.01.2020, 19:39
Nieamfetaimski musi odejść!
Jp
Jp 16.01.2020, 15:32
A czasem nis pobili też bo lubią to robić  xd ciekawe od koho dostali cynk ze cos ma sami by na to nie wpadli
Dywersant
Dywersant 16.01.2020, 14:23
Nic nie ukrad nikogo nie pobił a siedzieć bedzie jak złodziej jakiś - a na górze kradną z panstwowej kasy aż huczy, łapówki aż huczy I co-juz nie długo prezydentem zostanie,to jest kraj,gdzie siedzą pionki aby szlachta dalej kraŝć mogła.aha a koka to tam się sypie tonami.
Darek
Darek 16.01.2020, 13:52
Wkońcu jakiś konkret brawo policja

Pozostałe