Nowy przewodniczący Solidarnej Polski

  • 20.01.2020, 11:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowy przewodniczący Solidarnej Polski dost.
Dariusz Matecki został nowym przewodniczącym Zachodniopomorskiego Zarządu Regionalnego Solidarnej Polski. Zastąpił on, wcześniej odwołanego z tej funkcji, Roberta Stankiewicza

Dariusz Matecki jest radnym Rady Miasta Szczecin. W jesiennych wyborach był kandydatem do Sejmu z listy PiS. Startował z 15. pozycji na liście a uzyskał ponad uzyskał 7 tys. głosów w. Z

Dariusz Matecki wykształcenia jest prawnikiem. Ma 30 lat.

Solidarna Polska wraz z PiS i Porozumieniem Jarosława Gowina współtworzy rząd. W ostatnich wyborach ugrupowanie Zbigniewa Ziobry wprowadziło do parlamentu 18 posłów i dwóch senatorów.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 22.01.2020, 04:47
to ten od hejtów ze Szczecina na p.Grodzkiego ?
Izka
Izka 21.01.2020, 23:00
Razem się spotkali czy to zdjęcie sztukowane? Niech wypowiedzą się tylko fachowcy.
JA2
JA2 20.01.2020, 21:01
Tutaj Zona ( to rosyjska strefa - dla pamięci), gdzie indziej mamuśka, a w TV Prezydent. I wszyscy mówią językiem nienawiści. Brawo wy.
bie dron
bie dron 20.01.2020, 19:05
Ładna para.
Stefan
Stefan 21.01.2020, 11:34
Od kiedy chłopcy są parą?
Zona
Zona 20.01.2020, 18:35
Kandydowanie Biedronia to test lewicy sprawdzający do jakiego stopnia udało się spedalić Polaków... Mam nadzieję że ostatnim spedalonym w RP będzie Czarzasty i na tym koniec. Komy przyszło do głowy głosować na zboczeńców !!! Powinno się ich pozbawić czynnego prawa wyborczego. Zboczeńców zapraszajcie sobie do własnych mieszkań a nie na najwyższe urzędy państwowe wy ba ! Rany !!!
ja
ja 21.01.2020, 12:59
po***o was .A ty zona jesteś pewny czy tatuś to ten właściwy .mamusia się nie sk...... ?
Do ja
Do ja 21.01.2020, 20:42
Twoja jaja lize wlasnie mamusia
Maz
Maz 20.01.2020, 21:36
Pederasta musi robić to co mu powiedzą bolszewicy - przecież mają na pederastów kwity i mogą im umilić życie aż miło . Ciota i bandzior łamiący szczękę mamie startuje od bolszewików bo musi
ja
ja 21.01.2020, 13:36
Takie poglądy propagował naziz lata temu .chłopino za póżno sie urodziłeś .U hitlera byłbyś kapo obsługujacym krematoria . .
Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia 20.01.2020, 19:07
Twoja prymitywna wypowiedź.. swiadczy o twoim nieuleczalnym, wielkim mentalnym zboczeniu..
Łukasz
Łukasz 20.01.2020, 17:26
I zaraz przeciwnicy polityczni dają kontrę.
Tyle w temacie
Tyle w temacie 20.01.2020, 17:04
https://szczecin.wyborcza.pl/s…
Pikuś
Pikuś 20.01.2020, 17:00
SOLIDARNA POLSKA WYBRAŁA NA WICEPRZEWODNICZĄCEGO MĘŻCZYZNĘ KTÓRY MA ZARZUTY PROKURATORSKIE

Mieszkanie Dariusza Mateckiego kilka tygodni temu zostało przeszukane przez policję, znaleziono w nim dowody które wskazują że mężczyzna zamieszczał rasistowskie, antysemickie i islamofobiczne treści w internecie.

Na stronach administrowanych przez Mateckiego publicznie nawoływano do mordowania muzułmanów!

W sprawie przestępczej działalności mężczyzny toczy się w tej chwili kilka śledztw. Jedno z nich ujawniło tak poważne zarzuty że musiało zostać przeniesionie do Prokuratury Okregowej w Warszawie.

Taki człowiek został właśnie wczoraj przewodniczącym Zachodniopomorskiego Zarządu Regionalnego Solidarnej Polski. Zastąpił na tej funkcji Roberta Stankiewicza.

Solidarna Polska współtworzy Zjednoczoną Prawicę wraz z PiS i Porozumieniem Jarosława Gowina. W tegorocznych wyborach parlamentarnych przedstawiciele SP startowali jako kandydaci KW PiS. Ugrupowanie wprowadziło do parlamentu 18 posłów i dwóch senatorów.

Kolejne zawiadomienia w sprawie Mateckiego trafią wkrótce do prokuratur w całej Polsce. Nie ma zgody na rasistowskie hasła głoszone w przestrzeni publicznej.
Wróżka
Wróżka 20.01.2020, 19:11
Takim to sposobem wielkimi krokami powraca komuna. Jeden wódz, jedna sluszna partia, czystki w sądach, szpitalach, mediach. A na końcu Wypierpol z Uni i powrót do tego co bylo.
ja nie wiem
ja nie wiem 20.01.2020, 19:15
A niby po czym tak wnioskujesz Wróżka.
CZRWONA I BIAŁA GWIAZDA TO JEDNO HA HA AH
CZRWONA I BIAŁA GWIAZDA TO JEDNO HA HA AH 20.01.2020, 16:36
https://pl.wikipedia.org/wiki/… TEN KABARET JEST WSZEDZIE TAKI SAM HA HA AH W PROWINCJI POLIN I PROWINCJI IZRAEL HA HAAH AVE CEZAR HA HA AH https://pl.wikipedia.org/wiki/… JEST JEDNA RÓZNICA U NAS JEST MNIEJSZOSC NIEMIECKA A W IZRAELU MNIEJSZOSC ARABSKA HA AHAH
...
... 20.01.2020, 16:09
https://youtu.be/EfehD0hLLZM
duet
duet 20.01.2020, 14:19
A dlaczego są we dwóch na zdjęciu?
interpelacja
interpelacja 20.01.2020, 11:35
A zdradliwa bufetowa to z jakiej jest frakcji?
Raz w kapturze  raz bez
Raz w kapturze raz bez 20.01.2020, 13:06
Bufetowa kiedyś przepadała tylko za paulinem w kapturze
podstawowe pytanie
podstawowe pytanie 20.01.2020, 11:31
A kto w samym Gryfinie reprezentuje Ziobrystów?
Plastelina
Plastelina 20.01.2020, 12:40
Na pewno jakieś plastusie na podobieństwo powyższych

Pozostałe