Wypadek na Łużyckiej

  • 21.01.2020, 15:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wypadek na Łużyckiej fot. czytelnik igryfino
Zderzyły się dwa samochody: audi i bmw. Do Wypadku doszło dzisiaj 21 stycznia 2020 r. ok. godz.15 na ul. Łużyckiej w Gryfinie.

Na miejscu jest policja oraz straż pożarna. 

Korek tworzy się aż za wiaduktem. Tak więc wjazd do Gryfina jest bardzo utrudniony.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.
. 22.01.2020, 06:09
To samo robią na lagunie podwyżka goni h
Co za ....
Co za .... 22.01.2020, 00:52
Właściwie to straż pożarna zablokowała drogę bo tak naprawdę nic się nie stało.
KorkowyTata
KorkowyTata 21.01.2020, 22:55
Zauwazylem jakies fatum nad wtorkiem, zawsze musze byc o 15:40 i co tydzien stoje w korku! Armagedon! 20 min to minimum dojazdu do Bramy Banskiej.. Czy to Panie Burmistrzu kiedys sie zmieni? Zlobki i przedszkola nie uwzgledniaja spoznien, w umowie jest jasno napisane.. ehh
Co z tymi rodzicami co maja dojazd na tzw.styk???
czytelnik
czytelnik 21.01.2020, 21:49
Nie wypadek tylko kolizja
do znafcy
do znafcy 21.01.2020, 22:20
A jaka jest różnica? Przeciez to to samo!
YYYYYyy tyyyy
YYYYYyy tyyyy 22.01.2020, 00:48
wypadek jest jak poszkodowany idzie do szpitala i chyba dostanie zwolnienie przynajmniej 7 dni
A kolizja to kolizja np jak biegnie baba po chodniku i zderzają jej się cycki o kolana.
do roboty
do roboty 21.01.2020, 20:38
Pan Sawaryn jako przewodniczący męczył burmistrza Piłata żeby ten zrobiol małą obwodnice ulicą Słoneczną. Dlaczego teraz kiedy ma okazję tego nie robi?
masakra
masakra 21.01.2020, 20:28
Korek sięgał po samo Pniewo!
Jaki pan taki kram
Jaki pan taki kram 21.01.2020, 23:07
A w drugą stronę do Intermarche na Flisaczej.
och
och 21.01.2020, 20:21
Ale urwał!
Ot bojec rucha w boj .... nasz grefiński gieroj
Ot bojec rucha w boj .... nasz grefiński gieroj 21.01.2020, 19:42
Trzeba uruchomić natychmiast autorską wersję wizji Seweryna jeszcze z czasów Piłata na budowę małej obwodnicy ulicą Słoneczną. Mnietek nie czekaj kolejnych 6 lat. Pokaż w końcu co potrafisz oprócz srutututu. Próbny objazd obwodnicy robiłeś przecież już 7 lat temu jak pisała szmatława agitka.
swiadek
swiadek 21.01.2020, 19:24
Szybkie zdjęcia, nawet jeszcze przed przyjazdem policji.
Widziałem
Widziałem 21.01.2020, 20:00
I do tego niewłaściwe wnioski. Nikt się nie zderzył. Pani w BMW chciała wjechać na pas w stronę pniewa. No i z niewyjaśnionych przyczyn wjechała centralnie w wysepkę, skosiła znak, przedziurawiła podwozie i wyciekały płyny. Stąd była policja i straż.
Ot co
Ot co 21.01.2020, 18:40
Z tego, co widziałam, a przede mną to było, to kierowca BMW wjechała w wysepkę...
Jan Zdziwko
Jan Zdziwko 21.01.2020, 18:13
Jedna drobna kolizja i w Gryfindorze komunikacyjny armagedon? Jak to jest?
Zenek
Zenek 21.01.2020, 17:39
Czyja winna była
Ona temu winna
Ona temu winna 21.01.2020, 18:57
Winna była Nikotyńska która musi odejść!
Gosc
Gosc 21.01.2020, 16:12
Tam nawet jak nie ka wypadku to ruch jest utrudniony ?
szczerze
szczerze 22.01.2020, 07:18
jakby GWIAZDY z dolnej wsiadły do autobusów zakładowych a nie do aut to ruch byłby mniejszy. A tak jedna osoba - jedno auto, bo bogole z pge muszą się pokazać
no kto
no kto 22.01.2020, 07:20
A kto bogatemu zabroni?
UoTeR
UoTeR 21.01.2020, 16:02
"Zderzyły się dwa samochody: audi i bmw" co w tym czasie robili kierowcy ??/ że się zapytam
apis
apis 21.01.2020, 15:33
Przydałby się objazd np. ulicą Słoneczną.
mała obwodnica
mała obwodnica 21.01.2020, 16:00
Co na to burmistrz? Już kilka lat temu udowadniał Piłatowi, że ul. Słoneczna to dobry pomysł na małą obwodnicę Gryfina. Kiedy będzie można tamtedy przejechać omijając Łużycką?
Piotrek
Piotrek 21.01.2020, 15:26
Spiesz się powoli jak to mówią.
Zenek
Zenek 21.01.2020, 17:47
Czyja winna byla

Pozostałe