W historycznej chwili kibicowali naszym skoczkom w Zakopanem

  • 26.01.2020, 19:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W historycznej chwili kibicowali naszym skoczkom w Zakopanem fot. czytelnik igryfino
Emocje są nie do opisania. Inaczej jest oglądać na żywo, niż siedząc przed telewizorem. Naprawdę wspaniałe uczucie kibicować naszym! Polscy kibice są najlepsi, jak i nasi skoczkowie, którzy dają z siebie wszystko! - napisali do nas Krystian, Sylwia, Agnieszka, Konrad, Wiktoria i Grzegorz z Lubanowa. Podczas dzisiejszych zawodów w skokach w konkursie indywidualnym w Zakopanem błyszczeli biało-czerwoni! Kamil Stoch skoczył 139,5 metra i w świetnym stylu zwyciężył, przechodząc do historii skoków narciarskich. Na podium znalazł się także Dawid Kubacki. Był trzeci.

Emocji było sporo i widowisko sportowe było ciekawe, wiec mieszkańcy naszego powiatu przeżyli wiele emocji. 

Na zdjęciu dd lewej: Krystian, Sylwia, Agnieszka, Konrad, Wiktoria i Grzegorz z Lubanowa (gmina Banie).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lubanowo
Lubanowo 27.01.2020, 17:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kibic
Kibic 27.01.2020, 10:29
Byłem tam i widziałem: Gryfino, Chojnę, Mieszkowice, Klępicz, Sobieradz, Sobiemyśl, Lubanowo.
Ludzi z tych miejscowości z flagami na pewno widziałem. Drużyna z Gryfina bardzo liczna i zauważalna.
yogi
yogi 27.01.2020, 09:09
Skoczkowie przed zawodami mówili, że takich doping ich niesie! A w Zakopanem niesie się jak na Wembey.
ops
ops 27.01.2020, 08:19
a w kościele byli???
kibic skok.
kibic skok. 27.01.2020, 00:25
Zazdroszczę wam. Ja przed telewizorem tym razem!
Cezar
Cezar 26.01.2020, 23:21
Brawo wy!
helow
helow 26.01.2020, 20:59
Cześć Agniecha !!
Knagulec
Knagulec 26.01.2020, 20:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wiśnia
Wiśnia 26.01.2020, 20:13
Przy takiej wygranej miło było oglądać!
kipisz
kipisz 26.01.2020, 19:59
O! zazdrośni się odezwali poniżej i leczą swoje kompleksy trollowaniem.
To ja
To ja 26.01.2020, 19:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

500+ działa
500+ działa 26.01.2020, 19:51
Prawdziwe *** muszą w życiu zaliczyć Międzyzdroje i Zakopane!
Kl
Kl 27.01.2020, 17:32
A ty w *** byłeś i gówno widziałeś. Pozdrawiam.
Pogromca
Pogromca 26.01.2020, 20:55
I Knagulca
Małysz
Małysz 26.01.2020, 19:51
Silna kipa byla tez z sobiemyśla i Gryfina byla moc ! :D
fanka
fanka 26.01.2020, 20:00
Patrzyłam w TVP i nie widziałm napisu na fladze GRYFINO.
Tomek
Tomek 26.01.2020, 19:29
Długo czekaliśmy na takie polskie podium! Wczorajszy dzień i 5 miejsce w drużynówce tego nie zapowiadał.
statystyk
statystyk 26.01.2020, 19:26
Kamil Stoch jako pierwszy zawodnik zwyciężał konkurs Pucharu Świata w dziesięciu kolejnych latach kalendarzowych z rzędu.
brawa
brawa 26.01.2020, 19:23
Oglądałem w TV. To był nokaut! Brawo Stoch! Brawo Kubacki!

Pozostałe