Po podpisy pójdą tym razem na Górny Taras

  • 21.02.2020, 18:54
  • dost.
Po podpisy pójdą tym razem na Górny Taras
Zgodnie z życzeniem mieszkańców, w sobotę 22 lutego 2020 r. w godz. 10-11 będzie można nas spotkać w Gryfinie na Górnym Tarasie (okolice tzw. Kwadratu). Tym samym będzie możliwość złożenia podpisu poparcia pod kandydaturą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Prezydenta RP.

Zapraszamy serdecznie każdego, kto chciałby w ten symboliczny sposób udzielić poparcia #PrawdziwejPrezydent! Do zobaczenia!!!

Hubert Andrych

dost.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pyt
pyt 23.02.2020, 02:53
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
bis
bis 22.02.2020, 10:54
Dlaczego jednak to właśnie ona została kandydatką Platformy Obywatelskiej? Oficjalnie politycy PO odpowiedzą, że to polityczka z dużym doświadczeniem i klasą, a jednocześnie taka, którą PiS-owi trudno będzie zaatakować. - PiS […] ma wielki problem z Małgorzatą Kidawą-Błońską. Nie wiedzą, jak jej przyłożyć. Cały aparat hejtu był przygotowany na Donalda Tuska. Jej trudno coś zarzucić - mówił ostatnio Borys Budka - czytam na onecie.
Uwaga trole lewackie
Uwaga trole lewackie 22.02.2020, 11:04
Ten komentarz juz byl.trole uwaga administrator
.
. 22.02.2020, 10:02
Powinniśmy się przyzwyczaić. Najpierw Tusk "wystawił" na premiera panią NIKT, bez charyzmy, bez wiedzy, umiejętności i własnego zdania na każdy temat bo sam uciekł z tonącego stanowiska i zadbał o siebie, ale na wszelki wypadek zostawił bezwolną wykonawczynię swoich wytycznych i poleceń. Teraz sytuacja się po prostu powtarza. Wszyscy inni z tzw."opozycji" aby kandydować są zbyt umoczeni w oczach wyborców, albo nie do przyjęcia dla swoich "towarzyszy" ze względu na ich osobiste interesy. Wystawiono panią kiwaną-błądzącą bo nikomu nie zagrozi, nie ma faktycznego zaplecza i będzie potulnie wykonywać to co jej promotorzy i sponsorzy polecą. Oczywiście gdyby wygrała. A Polska? Kogo z nich to obchodzi? Jak ostatnio sama pani Małgorzata szczerze i dobrowolnie stwierdziła: to Jarosławowi Kaczyńskiemu zależy na Polsce, nie im.
Anna Maria
Anna Maria 22.02.2020, 09:11
Chcę zmian. Chcę prezydenta wszystkich Polaków, a nie tylko jednej partii. Chcę społeczeństwa zjednoczonego, a nie podzielonego na lepszy i gorszy sort ludzi. Nie wiem na kogo zagłosuję, ale wiem na kogo nie zagłosuję. Po tych co tak hejtują, to od razu widać jaka to opcja polityczna. Nie lubią ludzi o innym światopoglądzie, samodzielnie myślących, ...można by wymieniać.
Marie
Marie 22.02.2020, 10:47
Nigdy dość odkłamywania!

Kto naprawdę dzieli, a kto łączy Polaków?
Pamiętacie pewnie wizytę Prezydenta A. Dudy w „Dolnej Odrze”, który bezpośrednio z elektrowni pojechał na spotkanie z mieszkańcami Pyrzyc?
Tam doszło do małego incydentu, młodemu działaczowi partii Zielonych ochrona chciała odebrać baner, prezydent na to nie pozwolił i poprosił protestującego do siebie.

Teraz przypomnijcie sobie PAŃSTWOWE obchody zaślubin Polski z morzem w Pucku. W trakcie hymnu i przemówienia urzędującej głowy państwa trupa teatralna z Warszawy, udająca Kaszubów – gwizdała i rzucała obraźliwe słowa pod adresem prezydenta. Co zrobiła obecna tam służbowo jako wicemarszałek sejmu P. Kidawa?
Zamiast odciąć się od takich zachowań, tuż po uroczystościach podeszła wraz z innymi politykami Po do dyżurnych zadymiarzy i im podziękowała, bo „dobrze było słychać”
Marie
Marie 22.02.2020, 10:11
Nigdy dość odkłamywania słów J. Kaczyńskiego.
Oto co powiedział Kaczyński:
"To powrót do metod z lat 2005 – 2007, ale także z czasów rządu Jana Olszewskiego, czyli też naszych, bo to był też rząd Porozumienia Centrum. To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę za granicę. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort właśnie w tej chwili jest niesłychanie aktywny bo czuje się zagrożony."

Z całego kontekstu wypowiedzi widać, że prezes PiS odnosi się do osób, które szkalują Polskę w zagranicznych mediach i psują jej wizerunek za granicą.
Jeżeli to robisz, albo w czasach komuny np. donosiłaś do SB na kolegów/sąsiadów jak najbardziej masz prawo zaliczać się do tzw. "gorszego sortu"
Kto chce poznać - kto kim był za komuny niech wejdzie na stronę - https://inwentarz.ipn.gov.pl/# i wpisze w wyszukiwarkę imię i nazwisko wybranej osoby. Warto, ja sprawdziłam, bardzo wielu moich znajomych z czasów komuny było TW, aż żal było to czytać...
Sauronik
Sauronik 22.02.2020, 08:09
Dajcie spokój kobiecie. Przecież widać i słychać, że ona jest ,,nie do końca". To taka starsza siostra Grety Thunberg.
E.
E. 22.02.2020, 00:14
Kobieta z klasą. Bardzo dobry kandydat
Do DUŻEGO E z kropką
Do DUŻEGO E z kropką 22.02.2020, 00:34
Cytuję ,,kobieta z klasą . Bardzo dobry k a n d y d a t ,, koniec cytatu
Ss
Ss 22.02.2020, 00:07
wyuczone zwroty;sztuczna mowa......jej wielbiciele wierzą,że ona 'łagodzi' obyczaje;;wejdzie nawet do szpitala aby straszyć pacjentów PiSem;przekaże znak POkoju Prezydentowi na mszy w Pucku-a potem z zachwytem POdziękuje KODziarzom za rynsztokowe 'emocje'pod jego adresem....
przedstawiam
przedstawiam 22.02.2020, 00:05
W sztabie znależli się: szef sztabu Bartosz Arłukowicz. Elżbieta Łukacijewska, Aleksandra Gajewska, Adam Szłapka. Tomasz Siemoniak, Jacek Protas. Dyrektor zarządzający Michał Gramatyka – Poseł RP.
Saurojik
Saurojik 22.02.2020, 00:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Czytam z kartki
Czytam z kartki 22.02.2020, 00:04
Ta czeska gołębica ma odlot totalny , pieniądze zaślepiły ją całkowicie , podziwiam tych którzy ją sponsorują i wykorzystują jej głupotę.
Sauronik
Sauronik 21.02.2020, 23:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Hubert
Hubert 22.02.2020, 00:11
Proszę o usunięcie tego obraźliwego komentarza pisowskiego trolla. To wyraźna mowa nienawiści!
N I E
N I E 21.02.2020, 23:27
Ooooooo ! Rzeź baranów rozpoczęta ! A ja się nie dam złapać na zadek owcy !
Marie
Marie 21.02.2020, 23:27
Refleksyjnie...
Proszę – odstawcie na chwilę polityczne uprzedzenia i porównajcie wiedzę, erudycję, pasję, prezencję, komunikację w j. angielskim, energię i wizję Polski 2 głównych kandydatów do prezydenckiego fotela.

Pani Kidawa i Jej wizja Polski – „Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie, jemu zależy tylko na Polsce", "Unia jest dla nas najważniejsza"
Prezydent A. Duda i Jego wizja Polski - " Polska jest naszym wielkim zadaniem. Niech żyje Polska!"

Porównaliście...?
Wiem, wiem, ciężko porównać potencjał Realu Madryt np. z naszym Energetykiem, a co dopiero charyzmę Prezydenta RP Andrzeja Dudy z przeciętną błyskotliwością Pani Wicemarszałek Sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej?

Z całym szacunkiem do p. Kidawy jako kobiety, ale podejrzewam, że Grzegorz Schetyna czując swój koniec w PO zemścił się na partii -matce i celowo wskazał na urząd prezydenta osobę z dużym deficytem intelektualnym... Tej kandydatury nie da się inaczej wytłumaczyć...

Wyobrażacie sobie P. Kidawę jako prezydenta (kę) i zwierzchnika sił zbrojnych przemawiającego np. na forum RB ONZ, na szczycie NATO czy w cztery oczy z prezydentem USA ws. baz na flance wschodniej?

Pewnie wielu z Was nie jest w stanie sobie tego wyobrazić...
I słusznie, bo wiecie tak samo jak ja, że „Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek”.
Liczę na rozsądek Polaków, na ich myślenie propaństwowe i na dokonanie właściwego wyboru na urząd Prezydenta RP.

Dla tych, którzy nie opowiadają się po żadnej ze stron sporu politycznego też mam dobrą radę – skoro Wam wszystko jedno to dokonując wyboru weźcie pod uwagę chociażby kryterium wizerunkowe. Zagłosujcie na Parę Prezydencką, która świetnie reprezentuje nas – Polaków na wszystkich politycznych salonach świata, bo sami dobrze wiecie - „jak nas widzą tak nas piszą”
ja
ja 22.02.2020, 08:12
Popieram. Tylko Andrzej.
EMO
EMO 22.02.2020, 00:10
I po co to trolle wklejacie? Ile wam płaca za to? Co marie?
b
b 21.02.2020, 23:35
nie ma lekarza, ktory by ci pomógł... Ale Banaś pozdrawia.
mieszkanka
mieszkanka 21.02.2020, 23:26
Przeczytałam komentarze, mnóstwo trolli. Czy Gryfinianie oglądają tylko TVP.?,Czy to może sami Katolicy?,Stop nienawiści.
S
S 21.02.2020, 23:37
Raczej tvn 24 tam jest nienawisc lewackiej z lgbt
Sauro
Sauro 21.02.2020, 21:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kichawka
Kichawka 21.02.2020, 21:22
?????????????????????? Przecież powiedziała, że wszyscy ją znają, ona zna wielu. Zatem po co sztab wyborczy. Jedynym jak widać powodem jest wydanie pieniędzy publicznych, zamiast je przeznaczyć np. na leczenie chorych.
do trolla co nawet nicku nie potrafi wymysleć
do trolla co nawet nicku nie potrafi wymysleć 21.02.2020, 21:27
I po co obrażasz trollu już w samym nicku? Przezwiska od nazwiska to są popularne w młodszych klasach podstawówki. Widocznie taki poziom reprezentujesz.
kibic
kibic 21.02.2020, 21:22
wrescie wlasciwa osoba na prezydenta
no tak
no tak 21.02.2020, 21:27
do kibic: i dlatego tak się wściekają!
Pl
Pl 21.02.2020, 21:21
To ta pani co zapytali sie jej gdzie jest 19 mld.
Opowiedziała "napewno w dobrych rękach "
Ponownie chcecie tych oszustów przy władzy?
wieczne pióro
wieczne pióro 21.02.2020, 21:28
PL. nie bo chemy odsunąc długopisy
Marie
Marie 21.02.2020, 23:40
Gdybyś weryfikował informacje, a nie opierał się tylko na partyjnym przekazie lub na przekazie zaprzyjaźnionych z PO mediów to byś wiedział, że Prezydent Duda - nazywany przez Was pogardliwie "długopisem" zawetował już 9 ustaw (a do końca kadencji jeszcze 6 m-cy), a ten niby "niezależny" Prezydent Bronisław Komorowski - tylko 4, słownie: CZTERY!
Kichawka
Kichawka 21.02.2020, 21:49
Wole dlugopis taki jaki jest niz dlugopis Tuska
wnioskuję
wnioskuję 21.02.2020, 21:19
Czyli farma trolli z ministerstwa pracuje także po godzinach.
Troll ministerialny
Troll ministerialny 21.02.2020, 21:26
Pracowici, z takimi można budować. A nieroby z "soku z buraka" mają już wolne jak widać. W sam raz pasują do tej bandy złodziej i leni.
A nie, tak to było. Bym spalił.
A nie, tak to było. Bym spalił. 21.02.2020, 21:11
Przychodzi Kidawa do lekarza: -Co pani dolega? -A panu co dolega? To może niech pan powie co panu jest.Wszyscy chętnie wysłuchają.Niech się pan pochwali😂
lekarz
lekarz 21.02.2020, 21:20
A... w domu wszyscy zdrowi?!
Inteligentny jak Kidawa
Inteligentny jak Kidawa 21.02.2020, 20:58