Wróciłem ze spaceru mokry. Fontannę "zafundował" mi samochód

  • 23.02.2020, 17:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wróciłem ze spaceru mokry. Fontannę "zafundował" mi samochód
-Unikam chodzenia podczas deszczu ulicą Łużycką, ale krótkim fragmentem muszę przejść aby dojść do domu. I tam właśnie zostałem skąpany, a kąpiel w "fontannie" zafundował mi samochód osobowy - skarży się mieszkaniec Gryfina.

Problem jednak w tym, że w czasie deszczu na wyboistej ulicy Łużyckiej nie sposób przejechać, nie czyniąc z kałuż fontanny. Kierowcy nie mają szans ominąć większych kałuż. Piesi muszą poruszać się wtedy skrajem chodnika. 

Już dawno minął czas, w którym - jak obiecywał burmistrz Mieczysław Sawaryn - ulica Łużycka miała być wyremontowała. To droga krajowa, ale aby ją zrobić, najpierw gmina miała wykonać swoje prace związane z mediami (po tym jak wymieniono ciepłociąg).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

to
to 27.02.2020, 09:07
To winny Mieczysław I Leniwy!
lon8yoino
lon8yoino 26.02.2020, 05:51
bo wasz murmistrz to kawał//uja
Gosc
Gosc 24.02.2020, 21:40
Wczoraj-niedziela.Chodnikiem idzie mamuska, rozmawia przez komurke.Co drugie slowo na K i CH.Przed mamuska pomyka tatus z dwojka dzieci.Pytanie za 500 plus.Jak za pare lat beda rozmawiac ich dzieci.A jakie byly szczytne ide--pieniadze pojda miedzy innymi na nauke jezykow itd.O pardon, chyba poszly.I tak ja i temu podobni przyczyniwy sie--podatki--do wyjatkowego ksztalcenia przyszlosci narodu.I nie gledzcie, ze tak nie jest, nie chowajcie glowy w piasek.MON DIE, a kto bedzie pracowal np w elektrowniach, przy tokarce--czarno to widze
czapa
czapa 25.02.2020, 07:49
Karyna i Seba, wychowani przez Janusza i Grażynę, przekazują swoje ideały Brajankowi i Dżesice.
Elit już nie mamy prawie wcale. Teraz czas na rozwój patologii.
nick
nick 24.02.2020, 12:26
Chrobrego,też nie jest lepsza,mimo tego że kilka lat temu była remontowana!Skrzyżowanie z 1 Maja.Po większym deszczu-kałuże!Przy Gryfenie,po deszczu-kałuża!Kto tę drogę odbierał?!I Gdzie był odbiór-chyba w jakimś lokalu!
wieś
wieś 24.02.2020, 09:55
Tylko cham nie zwalnia przed kałużą widząc, że ktoś idzie po chodniku.
praktyk
praktyk 24.02.2020, 11:49
Nie da się inaczej jeździć, no chyba że na dwójce.
CZAKI
CZAKI 24.02.2020, 05:27
Sawaryn musi odejść tyle obiecuje i nić nie robi Łużycka chyba nigdy nie zostanie wyremontowana tak jak miała być obwodnica Gryfina i lipa do dziś nie ma.
Mechanik
Mechanik 23.02.2020, 23:00
Dzięki Łużyckiej jeszcze zarabiamy, wymieniając wybite zawieszenia.
To jest nawierzchnia najgorszej jakości, ciekawy jestem czy trzem wickom nie było wstyd nią puścić Prezydenta!
Ponoć do dnia dzisiejszego Prezydent ma koszmary i krzyczy przez sen Gryfino Łużycka,
a jego BMW stoi uszkodzone i czeka na nowe zawieszenie z Niemiec ;-)
Seweryn
Seweryn 23.02.2020, 23:09
To taki cwancyg!
socker
socker 24.02.2020, 00:54
Na to wygląda!
OK ?
OK ? 23.02.2020, 22:58
Jak załatwicie sobie obwodnice to my załatwimy łużycką
...
... 23.02.2020, 19:35
krajowa nie wojewodzka.
,,,,,,
,,,,,, 23.02.2020, 22:36
A co za różnica,kiedy to burmistrz odpowiada za miasto.
wkurzeni mieszkańcy
wkurzeni mieszkańcy 23.02.2020, 19:21
Kratki ściekowe i studzienki nie przyjmują wody tylko ją wybijają. Tak jest również na Popiełuszki i dalej przy rondzie aż do Kościelnej. A co będzie jak spadnie duży deszcz ? Panie burmistrzu i wicku od inwestycji zapraszamy na spacer !
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.02.2020, 19:20
Już nie wyremontuja jak tylko zrobia obwodnice droga zostanie drogą powiatową i nigdy nie zostanie wyremontowana z braku pieniędzy tak wyrolował was burmistrz
Kierowca
Kierowca 23.02.2020, 19:02
Ta nawierzchnia jest tak maksymalnie zniszczona, że nawet jadąc tempem ślimaka nie da się nie ochlapać pieszych poruszających się wzdłuż ulicy.
józek
józek 23.02.2020, 20:19
Ochlapiesz przechodnia do tego wpadniesz w dziure kołem i dzień robi się piekniejszy.

Pozostałe