Nie ma już komendanta policji. Jest na razie pełniący obowiązki

  • 25.02.2020, 09:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie ma już komendanta policji. Jest na razie pełniący obowiązki KPP Gryfino Rozkaz wręczony został przez naczelnik kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie mł.insp. Magdalenę Miszczak.
Nadkomisarz Radosław Purtak został pełniącym obowiązki komendanta Komendy Powiatowego Policji w Gryfinie. Przez ostatnie miesiące od lipca ubiegłego roku był nim inspektor Ireneusz Winnicki. Inspektor przeszedł na emeryturę z dniem 20 lutego 2020 r.

Poniżej zdjęcia z imprezy pożegnalnej inspektora Ireneusza Winnickiego i wręczenia rozkazu gryfinianinowi Radosławowi Purtakowi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

żegnam świat fikcji ha ha ah ah GRYFIŃSKIEJ
żegnam świat fikcji ha ha ah ah GRYFIŃSKIEJ 26.02.2020, 20:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 26.02.2020, 20:32
do policjantów co byli u mnie w bartkowie ha ah aha KTO WAS WYSŁAŁ HA HA HA AHA A zawsze mnie to bawi i za ile ha ah aha ha kamerka jest ha ha ah aha
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 26.02.2020, 20:12
TAK PIÓREM WAS OPISZĘ OD STUP DO GŁÓW HA AH AHA AHTAK JAK SZMATY STOICIE W ROZKROKU AH AH AH a ludzie na wyborach zadecydują pokarzę każdą ku rwę i jej powiązania a zobaczycie jak ten syfilis działa ah ah ah jeńców nie będzie ha ah ah ha
Z BARTKOWA ZAWSZE POGODNY TROCHĘ PORABANY AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU NIGDY…
Z BARTKOWA ZAWSZE POGODNY TROCHĘ PORABANY AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU NIGDY NIE ZŁODZIEJ I NIE MORDERCA HA HA AHA HA 26.02.2020, 19:50
PONADTO PRAGNĘ TU OGŁOSIĆ ZE NIE MAM SKŁONNOŚCI SAMOBÓJCZYCH ORAZ NIE PRAGNĘ NIKOGO ZABIĆ ZAWET Z RODZINY HA AH AH AHA HA CHYBA ŻE PIÓREM HA AH AH AHA
POZDRAWIA PRAWDZIWYCH POLICJANTÓW AJWAJ ALELUJA ID O PRZODU HA AH AH AHA…
POZDRAWIA PRAWDZIWYCH POLICJANTÓW AJWAJ ALELUJA ID O PRZODU HA AH AH AHA 26.02.2020, 19:46
TAKI JESTEM " RODZINNY" JAK ONI A NAGRAŃ JEST KUPA HA HA AH AH HA AH KONDONIE Z ABW HA HA AH AH ZOBACZ JAK SIĘ SIEJE DEZINFORMACJĘ AH AH AHA HA
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 26.02.2020, 19:14
miłej emerytury ha ha ah ah ja tam dzisiaj z obawy o swoją kasę dzwonię na 112 i 997 w "trosce " o *** darusza krzysztofa z warszewa żeby nie zapomniał mi oddać 1,5 miliona plus odsetki plus akkcje J&S ENERGY HA AH AH A POLICJA PRZYJECHAŁA I MÓWI MI ŻE SIĘ NIE WYGAZUJE NA LINCE W GARAŻU TAK JAK TEN Z GRYFINA HA AH AHA HA https://www.google.com/url?sa=… LEPIEJ DMUCHAĆ NA ZIMNE HA HA AH AH I 112 ORAZ 997
szkoda
szkoda 26.02.2020, 12:07
Jakie to ma znaczenie dla mieszkańców? Nigdy na oczy nie widziałem swojego dzielnicowego. Jak się zwrócić o pomoc do Policji to w pierwszym odruchu jest niechęć. Bardzo kiepsko...
Emeryt
Emeryt 26.02.2020, 08:34
Zawsze zmiana na gorsze, zwykłego policjanta tak nie żegnają, pan oficer skłamał mówiąc miesiąc wcześniej że nie odchodzi na emeryturę, ale tacy są oficerki
aktywny
aktywny 26.02.2020, 08:58
Emeryt głupoty piszesz. Przecież każdy kiedyś odejdzie na emeryturę. Plotkarze napisali, że 14 lutego nastąpi zmiana i nie nastąpiła. Miał być szef z Gryfina a jest tylko p.o. czyli tymczasowy więc nadal nie wiadomo kto będzie właściwym.
eT
eT 26.02.2020, 00:26
Tylko gratulować!
esex
esex 25.02.2020, 21:59
Skoro to p.o. to znaczy że to przymiarka przed właściwym ruchem kadrowym.
AP
AP 25.02.2020, 17:49
Właściwy czlowiek na właściwym miejscu. Wszystkiego dobrego życzą koledzy zza płota ;) ... po resorcie.
AP
AP 25.02.2020, 17:48
Właściwy czlowiek na właściwym miejscu. Wszystkiego dobrego życzą koledzy zza płota ;) ... po resorcie.
ws58
ws58 25.02.2020, 17:16
Kochajmy komendantów.Tak szybko odchodzą.
normalnie
normalnie 25.02.2020, 16:58
same stare dziady:-)
wróżbita Mieczysław z UMIG
wróżbita Mieczysław z UMIG 25.02.2020, 15:06
Radosław Purtak też odejdzie. Też przejdzie na emeryturę. Tylko konia z rzędem temu, kto powie, kiedy to będzie i kto go zastąpi.
zz
zz 25.02.2020, 13:10
Jak ktoś jest choć trochę zorientowany to zobaczy że na zdjęciach ze spotkania pożegnalnego, szczególnie grupowych już są :przyszły następca Komendanta w Gryfinie a także jego z-ca..
cie_kawa
cie_kawa 25.02.2020, 15:07
Na którym zdjęciu jest przyszły komendant i kiedy to nastąpi?
??!!
??!! 25.02.2020, 12:50
A dlaczego tylko p.o.?
baza
baza 25.02.2020, 12:44
W Gryfinie to gorący fotel. Ostatni komendant nawet roku nie wytrwał.
znajomy
znajomy 25.02.2020, 12:23
Gratulacje panie Radosławie!
zdziwiony
zdziwiony 25.02.2020, 12:19
Tylko p.o.? To nie to samo co prawdziwy. P.o. znaczy tylko że w zastępstwie. To kto przygotowywany jest na właściwego komendanta?
ogary poszły w las
ogary poszły w las 25.02.2020, 12:23
Wkrótce się pewno okaże.

Pozostałe