Co zrobić gdy przypuszczamy, że mamy kontakt koronawirusem

  • 27.02.2020, 20:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co zrobić gdy przypuszczamy, że mamy kontakt koronawirusem
Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu w Gryfinie Wioletta Rożko, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Gryfinie, na wniosek radnych opowiadała o zagrożeniu koronowirusem. Kto wyczuwa u siebie objawy podobne do grypy, może się udać do szpitala przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. Informacje możemy czerpać z internetu

I do tego zachęcała dyrektor Wioletta Rożko.

Radziła aby wejść na stronę https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

To właśnie z tej witryny internetowej przygotowana była prezentacja.

Koronawirusa w Polsce jeszcze nie stwierdzono, ale 57 osób jest pod obserwacją.

 

Bieżące informacje dotyczące koronawirusa 2019-nCoV można śledzić także na stronach:
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 29.02.2020, 16:42
https://youtu.be/T7Pgk3c8vrg ha ha ah ah
news
news 29.02.2020, 14:24
Nie mamy w Polsce żadnego potwierdzonego przypadku choroby wywoływanej koronawirusem - powiedział w sobotę główny inspektor sanitarny Jarosław Pinkas. Jeżeli tylko się pojawi, natychmiast będziemy informować, nie można takiej sprawy ukryć - zapewnił.
*** ***
*** *** 29.02.2020, 14:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

faktvn
faktvn 29.02.2020, 13:48
Co zrobić, co zrobić...???? Bierzesz łopatkę i zaczynasz kopać, puki masz jeszcze siły. To oczywiście żart, ale obraz serwowany przez opozycyjne media, przedstawia świat jakby wirus takowy był jaka apokalipsą. Tak samo było ze świńskimi, kurzymi czy tam i innymi grypami. Były zawsze i będą.
Marek
Marek 29.02.2020, 13:52
A dasz sobie rękę uciąć, że tak być nie moze?
Tak
Tak 29.02.2020, 14:09
Dam
medium
medium 29.02.2020, 10:11
Wygląda jakby była w transie!
Erwin
Erwin 29.02.2020, 10:36
Trudny temat wymaga medytacji, bo moze być naprawde gorąco.
Albo pozbyć się telewizora
Albo pozbyć się telewizora 29.02.2020, 00:24
Zmienić dawkę dzienną reklam
gość
gość 29.02.2020, 00:06
W Mediolanie mieszkańcy dostają ALERT na telefon, ze jeśli czują się źle mają dzwonić na podany nr telefonu i przyjedzie do nich ekipa, która przebada pod kontem wirusa a w naszym szpitalu info: pakuj się do Szczecina nas Arkońską.
Sii
Sii 28.02.2020, 23:13
Biedronia wywiesc najlepiej *** *** z LGBT targaja *** z Chin
rus
rus 28.02.2020, 22:24
Należ przestać wpuszczać do Polski przybyszy ze wschodu! Ci co są to niech będą ale nie wpuszczać nowych! Najwięcej zachorowań jest na wschodzie!
globalizacja
globalizacja 28.02.2020, 22:25
Nie bądź naiwny. NAwet jak mur wybudujesz to i tak wirus prędzej czy później przyjdzie.
Fhfjd
Fhfjd 28.02.2020, 15:06
MAM OWSIKI
Grypa
Grypa 28.02.2020, 10:59
Nie mówią prawdy o korona wirusie.Poco te zabezpieczenia jeśli to jest jak grypa.Wnioski sami wyciągnijcie .
do pseudoukrywacza
do pseudoukrywacza 28.02.2020, 22:26
Masz internet to sobie przeczytaj co chcesz.
XXL
XXL 28.02.2020, 08:50
No to odpukac, jest podejrzenie koronowirusa.
Po telefonie do Gryfińskiego Sanepidu i otrzymaniu wskazówek, wsiada do "Jedynki", w Szczecinie przesiada się do tramwaju, następnie przez SOR szpitala......O Najwyższy Chroń Ojczyznę.
Pic na wodę
Pic na wodę 28.02.2020, 11:55
Podejrzenie ,od sanepidu idziemy do jedynki ( autobus) zarażamy w autobusie potem przesiadamy się do tramwaju w tramwaju zarażamy i jesteśmy na SOR szpitala . Może jesteśmy chorzy może nie . Oto cały obraz zapobiegania rozprzestrzenianiu się korona wirus . Ludzie co wy ślepi jesteście , a może szpital Gryfino nie ma karetek by w kwarantannie przewieść chorego na zakaźny oddział .
debil
debil 28.02.2020, 07:54
Co zrobić gdy przypuszczamy, że mamy kontakt koronawirusem
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?
zastępca debila
zastępca debila 28.02.2020, 12:03
Buuuhahaha , ja zrozumiałem i dzięki za podpowiedz . Dla tych co nie rozumieją to wyjaśniam . Mają nas w dup..... i jesteśmy z ręką w nocniku .
Grubo
Grubo 27.02.2020, 23:43
Już przeliczyli matematycznie statystycznie.... Jeżeli niczego nie wymyślą naukowcy na tego wirusa, do końca roku 70% ludzi na świecie będzie zarażonych.
mądry
mądry 28.02.2020, 12:05
Ernest na grypę są leki i pół środki a na korona wirusa nawet w aptece nic nie kupisz .
Ernest
Ernest 27.02.2020, 23:56
Jeśli nawet to co z tego. Grypą też jest zarażonych mnóstwo ludzi a zdrowieją. Nie wszyscy, ale większość.
Jony
Jony 27.02.2020, 23:41
Opozycja "modli się", żeby wreszcie wirus przyszedł do Polski i zabił PiS. Żeby pokazał, że władza nie radzi sobie z problemem, jest nieudolna. Tymczasem wybuch epidemii w Polsce napędzi ludziom takiego strachu, wybuchnie taka panika, że ludzie (rownież sympatycy całej opozycji!) zgodzą się ochoczo na internowanie całej opozycji w zamkniętych obozach sanitarnych, wierząc że to właśnie "europejczycy" przywlekli wirusa jeżdżąc do Brukseli. Biedroń zapowiedział, że wybiera się do Chin. Pierwszy do ścisłej kwarantanny i odkażania. Głupcy, chcą ściągnąć wirusa na własną zgubę. Volenti non fit iniuria.
do Jony
do Jony 27.02.2020, 23:58
Jony co ty za bzdury piszesz. Nie mieszaj wirusa do polityki bo to nikomu się nie opłaci.
stary
stary 27.02.2020, 22:21
A mnie się wydaje że to takie prawa przyrody: starzy muszą odejść a młodzi zostaną. Dzieci nie łapią tego świństwa a wielu starszych organizmy niestety nie zwalczą tego wirusa.
Mor
Mor 27.02.2020, 21:53
Dyrektor z żoną wrócili z urlopu we Włoszech i od razu przyszli do szkoły. Nie powinni chociaż ze dwa tygodnie poczekać. Tak może być zagrożonych 600 dzieciaków. Mamy czekać teraz czy nic się nie stanie?
PCHŁA
PCHŁA 28.02.2020, 12:23
Nie wpuszczać do Polski osób ,którym zachcialo się urlopować tam gdzie panuje wirus,niech tam odbywają kwarantanne.
rodzic
rodzic 28.02.2020, 10:31
Dyrektor dał właśnie przyklad odpowiedzialności, żadnej ostrożności, nawet żadnej informacji dla rodziców, brak tu odpowiedzialności i uczciwości. Nawet Sanepid zalecił, by informacja taka była, ale zmuszać nikogo nie można. cóż, ....fajnie być dyrektorem i wtedy wszystko można...pewnie jest jasnowidzem i wie że nie będzie miał objawów, po co to gadanie o ostrożności -jak sam dyrektor naraża i już po dwóch dniach powrotu naraża całą szkołę i społeczność. czy tak bardzo szkoda zostać w domu dla bezpieczeństwa? oburzenie jest w całym *** o takim podejściu "samej góry"
ozyrys
ozyrys 29.02.2020, 00:01
To że ktoś był we Włoszech na wczasach to nie znaczy że jest trędowaty!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.02.2020, 14:16
To po co tyle gadania o środkach ostrożnosci, skoro to się elity nie dotyczy

Pozostałe