Laguna zamknięta od czwartku

  • 11.03.2020, 18:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Laguna zamknięta od czwartku
Właściel Centrum Wodnego Laguna - gmina Gryfino postanowiła zamknąć obiekt od czwartku 12 marca 2020 r. Decyzja związana jest oczywiście z zagrożeniem koronawirusem.

Centrum Wodne Laguna będzie nieczynne do odwołania.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dziadek
Dziadek 13.03.2020, 17:31
i gdzie ja się teraz mył będę z tych zarazków?
xmen
xmen 13.03.2020, 12:00
Dlaczego siłownia na lagunie działa? Ludzie łażą tam, pocą się, roznoszą zarazki
stach  przed czym   ha ha ah tym co nieuniknione ha ha ah
stach przed czym ha ha ah tym co nieuniknione ha ha ah 12.03.2020, 11:52
https://youtu.be/u-rcLhgKU18 ha ha aha
robak
robak 12.03.2020, 11:03
co z tego jak wszyscy siedza w (sklepach)e i tam się pozarażają łacznie z tymi dzieciakami, co do szkoły nie poszły
KRYPTONIM MANEWRÓW KWARANTANNA 2020
KRYPTONIM MANEWRÓW KWARANTANNA 2020 12.03.2020, 09:44
https://www.cda.pl/video/45843… OSTATNIE DONIESIENIA Z CHIN WSZYSTKO POD KONTROLĄ U NAS MANEWRY NATO DO PACYFIKACJI HA HA AH
GAY MNIETEK
GAY MNIETEK 12.03.2020, 09:18
BŁEKITNA LAGUNA ZAMKNIETA JAK RZYĆ PANIE BURMISTRZU JAK RZYĆ HA HA AH
Peter
Peter 11.03.2020, 21:08
Wieść niesie że po ostatniej akcji poleciała głowa kierownika kryzysu.
Ciemnogrod
Ciemnogrod 11.03.2020, 20:37
Niech wszyscy seniorzy leca do kosciola, niech wrzuca cala emeryture na tace , niech ulecza skolatane dusze bo tak zacheca pewien minister, jak beda hojni to nawet moga spotkac Pana Boga
do debila
do debila 11.03.2020, 21:06
niech się pomodlą za ciebie debilu!
sus
sus 11.03.2020, 20:18
Już mamy pandemię więc lepiej by z domów się nie ruszały a do dziadków nawet niech się nie wybierają tak będzie najlepiej
pływak
pływak 11.03.2020, 19:34
Z powodu rozprzestrzenia się koronawirusa w Polsce, podjęto decyzję nie tylko o zamknięciu placówek edukacyjnych, ale także zawieszeniu (do 25 marca włącznie) działalności kin, teatrów, oper, filharmonii i muzeów. Co z obiektami takimi jak baseny czy parki wodne - w tym z Suntago, czyli największym zadaszonym parku wodnym w Europie? Oni nie zamykają!
poskarte
poskarte 11.03.2020, 19:32
P:oza laguną to żadnych konkretów bo wszystko już wcześniej rząd zrobił.
siostra Basen
siostra Basen 11.03.2020, 19:16
Niepoteński musi odejść!
Podpis
Podpis 11.03.2020, 19:23
Zamknij się ty ...uju
Pogromca kurwiłeb skórzany
Pogromca kurwiłeb skórzany 11.03.2020, 19:47
To ty zamknij jape
niezniszczalny
niezniszczalny 11.03.2020, 19:29
Obywatela z czechosłowackiej nikt i nic nie uciszy!
Luiza
Luiza 11.03.2020, 19:01
Zrobili to co już dawno trzeba było!

Pozostałe