11. i 12. przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Zachodniopomorskiem

  • 22.03.2020, 09:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
11. i 12. przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Zachodniopomorskiem
Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne potwierdzone przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Jedenesty przypadek to kobieta ze Szczecina - osoba z kontaktu od pacjenta hospitalizowanego na oddziale zakaźnym przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie. Natomiast 12. przypadek to kobieta z powiatu wałeckiego. Po powrocie z Wielkiej Brytanii przebywała w kwarantannie domowej. Po pojawieniu się objawów (gorączka, kaszel) został pobrany wymaz do badań. Nie wymaga hospitalizacji - przebywa w izolacji domowej.

Łącznie na terenie województwa zachodniopomorskiego na 22 marca 2020 r. jest potwierdzonych 12 przypadków zakażenia koronawirusem.

11 osób jest hospitalizowanych, 1 izolowana w warunkach domowych.

W tej chwili jest 547 przypadków COVID-19 w Polsce, w tym 6 zgonów.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

smutno mi
smutno mi 22.03.2020, 18:23
Potem będzie szło lawinowo.
jojo
jojo 22.03.2020, 12:05
Niemcy chcieli być pepkiem europy,a zostali pepkiem kalifatu Muzułmańskim.
Sarajan
Sarajan 22.03.2020, 11:50
Niestety to dopiero początek złej serii. Można tak wnioskować na podstawie tego co się wydarzyło w innych krajach.
Owczap
Owczap 22.03.2020, 11:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sygnalista
sygnalista 22.03.2020, 12:05
Owczap, stop szerzeniu nienawiści!
OWCZAREK BELGIJSKI
OWCZAREK BELGIJSKI 22.03.2020, 10:56
WROCILEM WCZORAJ Z BERLINA I SIEDZE NA KORONIE CO TAM ZOBACZYLEM TO SZOK,PELNO LUDZI ,METRO ZAPCHANE,GANGI SNIADYCH OD RANA STERCZACYCH PALACYCH HASZYSZ POD BLOKAMI,NIEMKI PIJACE BROWARA Z JEDNEJ BUTLI,GROMADY GRUPEK SYRYJSKICH DZENTELMENOW TYKAJACE ZA POSLADKI KOBITY.......PELNO NARKOMANOW Z WILCZURAMI NA DWORCU ZOO.POPROSTU TEN KRAJ BRAK ZASAD I KULTURY WIELKI EUROPEJSKI SMIETNIK DZIEKUJE I POWODZENA
Wniosek
Wniosek 22.03.2020, 15:44
To co tam taki porządny, bialy przyzwoity katolik Polak robił..?? ? A polskich, agresywnych, żurów śpiacych pod mostami i na stacjach metra nie widziałeś..?? Ciekawe... Domniemam ze ty tak Berlin widziałeś jak swinia gwiazdy.
do trolla Owczarkina spod Moskwy
do trolla Owczarkina spod Moskwy 22.03.2020, 12:06
To u was w Moskwie takie bajki opowiadają? Jak tam towarzyszu wasz rubel się trzyma?
Ciocia
Ciocia 22.03.2020, 11:13
Tam jest tak zawsze ,a w Hamburgu dno totalne wygina na wlasne zyczenie same bydlo i sama arabia Niemca juz nie dlugo nie uraczysz ,siedza przestraszenie w domach bo Arab przejał ich podworko ,to straszne
Polak z Niemiec
Polak z Niemiec 22.03.2020, 15:52
Dziwne że Niemcy czy Francuzi nie stoją w kolejce o azyl w naszym polskim raju. Ciocia Stare Brynki to nie Hamburg.. Cos ci się pomyliło.
Trzeba ich izolować
Trzeba ich izolować 22.03.2020, 10:53
A nasi notable z Livignio wracali przez Bergamo ? To najprostsze połączenie. Tyle, że z Bergamo transporty wojskowe wywożą trupy w trumnach konwojami. Ciekawe czy poddali się kwarantannie czy zarażają rodzinę. Najgorzej ma ta część rodziny co ma po ponad 80 lat.
Do 10.53
Do 10.53 22.03.2020, 11:57
Nie 80,a 60 to jest ta granica wieku. U nas mamy już 550 przypadków stwierdzonych.

Pozostałe