Koronawirus. Ochotnicza Straż Pożarna otrzyma wyposażenie ochrony osobistej

  • 22.03.2020, 20:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Koronawirus. Ochotnicza Straż Pożarna otrzyma wyposażenie ochrony osobistej Fot. Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej
Ochotnicza Straż Pożarna gminy Gryfino otrzyma niezbędne do działań w stanie epidemii koronawirusa wyposażenie ochrony osobistej.

Gmina zamówiła:

- 150 l środka do dezynfekcji rąk,

- 1000 szt. maseczek,

- 500 szt. maseczek z filtrem FFP2 I FFP3,

- 60 opakowań rękawic jednorazowych

- 250 szt. okularów ochronnych.

Jednostki mają być przygotowane zgodnie z wytycznymi Komendy Głównej PSP do realizacji działań z koronawirusem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kabaret
kabaret 24.03.2020, 08:24
Zamówienie się zmieści w 4 reklamówkach a chwalą się jakby zamówili cały kontener
Pracownik
Pracownik 23.03.2020, 21:52
Może niech lepiej wyposażą swoją Straż Miejską, zwlaszcza w maseczki albo pracowników urzędu np. w rękawiczki gumowe.
Urzędniczka
Urzędniczka 24.03.2020, 07:25
To juz kompetencja naczelnik organizacyjnego i sekretarz. Dostaliscie chusteczki do tylka dla niemowlaków to nie narzekać
Pizdy
Pizdy 23.03.2020, 21:49
Sprawdzam, ciekawe jak inne gminy zamowily . Slyszalem ze gryfino yyllo to ogarnęło
Dyl
Dyl 23.03.2020, 13:52
Jednostki mają być przygotowane zgodnie z wytycznymi Komendy Głównej PSP do realizacji działań z koronawirusem w terenie.
Warszawka wydała dyrektywę, ale nie dała ani grosza na realizację, zwaliła to Samorzady Gminne. PiSowskie pierdzistołki w strażackich mundurach natychmiast zareagowały na zagrożenie koronowiruseem. he,he,he Zwolnić gamoni za brak wyobraźni i brak kompetencji na zajmowanych stanowiskach !
Kiedy ma nastąpić realizacja tych spóźnionych w czasie zamówień , skoro wszyscy wiedzą , że hurtownie i magazyny puste, a firmy produkujące te akcesoria prosto z produkcji, na bieżąco, w pierwszej kolejności realizują zamówienia sprzed kilku tygodni ?
znajomy królika
znajomy królika 23.03.2020, 19:53
Przestań krakać. Burmistrz złożył zamówienie w sobotę a już w poniedziałek mamy informację ze jest ono częsciowo zrealizowane. Super!
Dyl
Dyl 24.03.2020, 08:02
Pod ch.. to Szweda, Polak się nie da. Jeżeli jest tak jak piszesz , to nie wierzę aby burmistrz nie zrobił sobie propagandowego zdjęcia z tak deficytowym towarem i nie było dziś newsa w lokalnych mediach.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.03.2020, 13:19
Dobrze się stało, że burmistrz pomyślał o zabezpieczeniu strażaków OSP, chociaż to powinno być załatwione dużo, dużo wcześniej. Może ktoś podpowiedziałby burmistrzowi aby pomyślał o mieszkańcach gminy, o pomocy w zakupie maseczek, środków dezynfekujących, itp., szczególnie dla osób starszych, żeby nie czekał na decyzje władz centralnych a sam jako gospodarz gminy zrobił wszystko w zabepieczeniu mieszkańców przed zarazą.
grupa ryzyka
grupa ryzyka 23.03.2020, 19:54
Moze trzeba mu to napisać?
Pikuś
Pikuś 23.03.2020, 13:39
Hahahaha!!! Wszystko trzeba mu mówić i podpowiadać? Bo sam to nie jego kompetencja!
Pikuś
Pikuś 23.03.2020, 10:53
Hahaha. Gmina zamówiła.... Się Sawaryn obudził. A kiedy dostaną? A co z resztą ludzi? Dlaczego nie zamówiono więcej płynu żeby każdy mógł kupić i nosić przy sobie? Noszenie rękawiczek tylko pozornie jest zabezpieczeniem. W rękawiczce za chwilę dotkniemy ucha, nosa i problem gotowy. Tylko dezynfekcja i mycie rąk ma sens. Brak słów jak nieudolna jest ta władza.
nie handlowa niedziela
nie handlowa niedziela 23.03.2020, 10:25
Gmina edytowała informację usuwając wpis o tym że burmistrz dopiero W SOBOTĘ 21 MARCA ZŁOŻYŁ TO ZAMÓWIENIE
ochotnik
ochotnik 23.03.2020, 09:03
Kiedy?
ORP Błyskawica
ORP Błyskawica 23.03.2020, 10:08
Ponoć już dostały - jeszcze zanim lenie złożyły zamówienie :-)
Bot
Bot 23.03.2020, 06:51
Oby jednostki otrzymały po równo tych środków a nie znowu faworyzowanie tylko niektórych
Polityka
Polityka 23.03.2020, 12:12
Raffer dostanie najwięcej bo ma 1 wyjazd .
Pikuś
Pikuś 23.03.2020, 11:06
Obawiam się że nie. Trepak dostanie najwięcej. Przecież bez strażaków nie wygrałby wyborów.
Bożego Narodzenia
Bożego Narodzenia 22.03.2020, 21:58
Dodam ze to zamówienie będzie zrealizowane jeszcze w bieżącym roku budżetowym a może nawet przed świętami.
za późno
za późno 23.03.2020, 01:34
Liczą się fakty czyli to co jest na stanie!

A reszta to wróżenie z fusów!
całe szczęście
całe szczęście 22.03.2020, 20:51
Dobrze, że były wytyczne Komendy Głównej PSP

Pozostałe