Nie przestrzegali kwarantanny. Mamy informacje z terenu powiatu

  • 26.03.2020, 13:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie przestrzegali kwarantanny. Mamy informacje z terenu powiatu Fot. Lubuska Policja
Do czwartku 26 marca 2020 r. funkcjonariusze ujawnili 3 osoby, które nie przestrzegały kwarantanny. Dwie z nich zamieszkują na terenie Chojny. Natomiast jedna mieszka w Gryfinie. W stosunku do każdej z tych osób powadzone są czynności wyjaśniające pod kątem artykułu 116§1 Kodeksu Wykroczeń - informuje nas st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Zapytaliśmy też o interwencje zwązane z nieprzestrzeganiem przez mieszkańców nowych obostrzeń dotyczących poruszania się.

- Na chwilę obecną nie odnotowano naruszeń związanych z przemieszczaniem się lub gromadzeniem osób - odpowiedział Jakub Kuźmowicz.

Do wczoraj 25 marca 2020 r. kwarantanną objętych było w powiecie gryfińskim 51 osób.

Natomiast 11 osób w naszym powiecie objętych jest nadzorem epidemiologicznym.

 

W fotogalerii prezentujemy dane w podziale na powiaty z terenu województwa zachodniopomorskiego.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mamba
Mamba 28.03.2020, 18:28
Wlepić solidny mandat a zrozumie!
bryk
bryk 27.03.2020, 20:46
A Gryfińscy policjanci tak potrafią? https://fakty.interia.pl/rapor…
Halo
Halo 26.03.2020, 22:42

Tylko do Berlina i Brandenburgii dojeżdża do pracy ok. 17 tys. Polaków. Niemcy jednak podkreślają, że polscy pracownicy są im niezbędni. To dziwna sprawa, maja setki tysięcy inżynierów, lekarzy, handlowców zaproszonych przez mateczkę Merkel. Szparagów zbierać nie chcą, segregować warzyw i innych towarów też. Widok fabryk ich odrzuca. Lekarze owszem ale to chirurdzy operujący wyłącznie *** ***
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 26.03.2020, 20:45
https://youtu.be/BmJl4UY5wvk I PIOSENKA DLA SMUTASÓW DMUCHAWCE LATAWCE WIATR BEZ KORONAWIRUSA SWIAT AH AH AH
Pako
Pako 26.03.2020, 20:07
Teraz dopiero się sprawdza kto jakim jest człowiekiem.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 26.03.2020, 20:43
szczera prawda złodzieje boją sie nawet podawać reke tyle nakradli i maja cos do stracenia ha ah ah BYDŁO W PEŁNEJ POSTACI HA HA HA AH boja sie nawet podjąć merytoryczną rozmowę ucza prze telewizor i internet jak żyć ha ah ah ah paranoja DEMOKRACJI W POLINIE HA HA AH WYBÓR MIEDZY IDIOTKA PEDAŁEM I POMAZAŃCEM SANHEDRYNU HA AH AH
Mąż
Mąż 26.03.2020, 19:20
Ktoś wie, jak długo ma trwać ta izolacja? ..żona już 3 dzien dobija się do mieszkania. Wpuścić?

twój sąsiad
twój sąsiad 26.03.2020, 20:06
Ale kochankę dobrze ukryj w szafie!
tylko jarek zawsze dziewica ha ha ah ah
tylko jarek zawsze dziewica ha ha ah ah 26.03.2020, 19:01
sauron pozdrawiam jestes jednym z niewielu kto pomimo tego syfu ogarnia w miarę te rzeczywistość ha ha ah ah je bać pedzi h ah ah aha a a a a jarek zawsze dziewica to posprzata ha ah ah ah https://youtu.be/GCtmDqUnrTw
Apka
Apka 26.03.2020, 17:38
Nie wszystkim Bozia dała rozum.
Zlamie sie nam.psyche a potem zaaplikuje szczepionke
Zlamie sie nam.psyche a potem zaaplikuje szczepionke 26.03.2020, 17:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

alarm
alarm 26.03.2020, 17:37
To fake news. Kto to rozsyła?
Sauron
Sauron 26.03.2020, 17:41
Dla ciebie fake news bo jestes ciemny telewizor.
Gruza
Gruza 26.03.2020, 17:17
Wyłapywać i karać surowo to wtedy szybko zmądrzeją. Nic tak do rozumu nie przemawia jak kara pieniężna.
Spacerowicz z Kampinosu
Spacerowicz z Kampinosu 26.03.2020, 17:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

uwaga
uwaga 26.03.2020, 17:16
Przecież to jest Fake News. Admin reaguj!
karać surowo
karać surowo 26.03.2020, 17:03
Surowe kary i wywieszanie publicznie zdjęć dla tych którzy narażają zdrowie i życie innych!
jestem na tak
jestem na tak 26.03.2020, 17:13
Dobry pomysł!
AJWAJ ALELUJA I DOP PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DOP PRZODU 26.03.2020, 16:59
https://youtu.be/kZuYff81-Fc HA HA AH AH JESTEM NIE POWTARZALNMY MAM TO W *** HA HA AH AHA A
Tetka
Tetka 26.03.2020, 16:39
Idźcie sprawdzać kościoły na wsiach jaka tam jedt frekwencja conajmiej 20 plus
Brak testów
Brak testów 26.03.2020, 17:16
Kościół to obecnie główne źródło zarazy obok Defendera 2020.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 26.03.2020, 16:37
u mnie przestrzega kawaratannę ale chodzi do pracy w dolnej odrze A MIESZKA RAZEM Z NIMI CO WRUCILI Z NIEMIEC HA AH AH AH hya ha aha ha parodia a drugi robi w daleszewie w oknach has hga ah aha JAKA KWARANTANNA HA AH AH AHA JAK TO PIC HA AH AH AHA
nie bajeruj
nie bajeruj 26.03.2020, 17:12
Jakby miał kwarantannę to by w Dolnej wiedzieli.
Gumiarz
Gumiarz 26.03.2020, 15:12
W tym kraju nie wystarczą zalecenia, tu trzeba nakazów albo zakazów i je**ania batem żeby Polskie bydło cokolwiek wzięło do siebie..
wykrywacz trolli
wykrywacz trolli 26.03.2020, 17:07
Gumiarz milcz ruski trollu. Szanuj tych do których piszesz!
Gumowiec
Gumowiec 26.03.2020, 14:49
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy kwarantannik musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie ...
Kwarantanna
Kwarantanna 26.03.2020, 14:23
A ja 8 dzuen kwarantanny ,kontroli 0
zdziwiona
zdziwiona 26.03.2020, 17:03
Nie dzwoni do ciebie policja?

Pozostałe