Za tłoczno w przejściu w Intermarche - alarmuje czytelniczka i podpowiada rozwiązanie

  • 27.03.2020, 17:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Za tłoczno w przejściu w Intermarche - alarmuje czytelniczka i podpowiada rozwiązanie
W związku zagrożeniem koronawirusem czytelnicy podpowiadają, jakie wdrożyć zabezpieczenia. Pani Paulina daje wskazówki, jak usprawnić jeszcze bezpieczne robienie zakupów w sklepie Intermarche w Gryfinie.

Oto list naszej czytelniczki:

Teraz jest tak, że do sklepu wchodzi po kilkanaście osób, co jest bardzo dobrym pomysłem. Jednak inne osoby czekające na wejście, stoją w środku sklepu, zamiast na dworze. Podczas opuszczania sklepu trzeba się między innymi przecisnąć, więc nie ma co najmniej metra odstępu. Otworzone jest tylko jedno wejście. Jakby jedne drzwi były od wejścia, a drugie od wyjścia, byłoby o wiele bezpieczniej - podpowiada właścicielom sklepu Intermarche w Gryfinie pani Paulina.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tadek
Tadek 28.03.2020, 12:08
Racja , tez wczoraj o tym myśleliśmy , kolejka przez cały sklep aż do Natury , żeby w niej stanąć trzeba przejść obok wszystkich , aby wyjść powtórka , dlaczego ochrona nie kieruje kolejki w drugą stronę ? Wystarczy pomyśleć !
Gryfinianka
Gryfinianka 28.03.2020, 10:46
WPyrzycach yo fopuero masakra! Wczoraj bylam przejazdem. W miescie pelno ludzi na lawkach jsk by nic die nie dzialo siedzą w grupkach, policji nie widac. Zobaczylam ,ze pod Lidlem pusto wiec pomydlalam sobie .... nie ma kolejki to skorzystam,a tam pelno ludzi,brak rekawiczek stoja grupki dyskutuja ze soba,jedeen na drugiego wlazi,czynna jedna kasa,wzięłam szybko i chleb i ucieklam ,jednym slowem w Pyrzycsch nie zagrozenia? Zaluje ,ze ram weszlam i trraz sie boję
Georg Klunej
Georg Klunej 27.03.2020, 21:40
Zamknąć w piz......!!!
Brad Pit
Brad Pit 28.03.2020, 11:24
Pisze się w PiSdu
łowca debili
łowca debili 28.03.2020, 09:43
jesteś na podium!
obys w złą godzine nie wypowiział
obys w złą godzine nie wypowiział 27.03.2020, 21:55
Nie kracz, nie kracz, bo coś się może zdarzyć i wtedy będzie bieda z robieniem zakupów.
Porche
Porche 27.03.2020, 21:04
Do właściciela sklepu na pewno czya skoro mamy dbać o higienę banki wprowadziły platność bezdodytkową na odległość do 100 zł bez pinu to czas przestawić wasze terminale płatnicze bo za każdym razem trzeba dotknąć zielony przycisk na terminalu który oznacza płatność kartą a pozycja druga blik wyłączcie tą funkcje w Lidlu i Biedronce przykłada się kartę i po problemie a tu trzeba dotykać jak nie da rady to niech kasjerka przemywa terminal po kazdym dotknięciu ma być bezpiecznie nie chcemy dotykać terminala a o rękawice nitrynowe ciężko...
Audica do Porche
Audica do Porche 27.03.2020, 21:10
Czyta, czyta i nawet komentuje Adam
ice
ice 27.03.2020, 20:55
Mam sąsiadkę co pracuje w mrowce mówi nam.jak faktycznie sprawa się przedstawia ale cóż wszystko na własne życzenie pracowników oni sami indywidualnie na to zgodę wyrażają A że w koło wszystkie sklepy z podobnym asortymentem są zamknięte to.nie dziwne ze są tam wielkie kolejki...tam.nawet limit osób ne obowiązuje w sklepie hahahahahaaaaaaa to jest biznes
tak
tak 28.03.2020, 09:44
tam jest okropnie
Agata
Agata 27.03.2020, 20:47
no jak ja bylam i chcialam wyjsc razem juz z kilkoma osobami około 4-5 osób to ochroniarz nie wypuscił cyt.:" bo było za mało osób zeby wypuscić ", niepowazne ! Na każdym kroku powtarzają, zeby sie nie grupowac ( powyzej 2 osób) a on czeka az bedzie odpowiednia ilosc ludzi i dopiero wypuszcza i jednoczesnie wpuszcza tych, którzy chca wejsc!!!!! Gdzie jest jakis kierownik sklepu, żeby powstrzymac te praktyki?. Kazdy boi sie o swoje zdrowie. Sanepid powienien sie tym zainteresować.
...........
........... 28.03.2020, 11:20
A tobą psychiatra!
Gryfinianka
Gryfinianka 28.03.2020, 07:51
Agata masz racje, ochtmrona powinna stac CALY CZAS i na biezaco wpuszczac i wypuszczac. A tak on czeka az sie zbieze kilka osob. A pan zbiera koszyki nie no paranoja.
żarł
żarł 27.03.2020, 20:37
Jak boisz się koronowirusa to walnij ze spirytusa!
r
r 27.03.2020, 20:35
pani Paulina zamiast siedzieć na d... w domu codziennie jest w sklepie
myor
myor 27.03.2020, 20:50
Bo ma chore dziecko i po pewne produkty musi pójść codziennie. A ty jak jeszcze będziesz chciał dać chamski komentarz to się zastanów.
Aldona
Aldona 27.03.2020, 21:33
To tymbardziej nie siedzi na d... z dzieckiem.Kwarantanna jest!!!
bo jest groźnie
bo jest groźnie 27.03.2020, 20:34
W sklepie należy wprowadzić zasadę: WEJŚCIE TYLKO W MASECZKACH I RĘKAWICZKACH OCHRONNYCH. Ale jełopom się nie przetłumaczy.
fruts
fruts 27.03.2020, 21:35
Niektórym jełopom się nie przetłumaczy że maseczka nic nie daje.
tutti frutti
tutti frutti 27.03.2020, 22:12
Na szczęście jełopie te maseczki nie powoduja autyzmu tak jak szczepionki
mądruś
mądruś 27.03.2020, 21:41
fruts powiedz to lekarzom, którzy chodzą w maseczka i wcześniej też używali np. przy operacjach
bywalec
bywalec 27.03.2020, 20:30
Rękawiczki i maseczkę noszę wszędzie więc tłum w przejściu mi nie groźby.
serwal
serwal 27.03.2020, 20:33
A jak z domu wychodzisz to tez zakladasz? pewnie przez takich wlasnie baranow sluzba zdrowia ma deficyt takich sprzetow. w domu 200 rolek ***tasmy, zapas rekawiczek i maseczek na 10 lat. Natomiast w lodowce 30kg piersi z kurczaka, bo wykupio!
..................
.................. 27.03.2020, 21:36
10/10
odezwa
odezwa 27.03.2020, 20:22
Mieszkańcu! Pilnuj się sam!
GT
GT 27.03.2020, 20:21
Potwierdzam tak było jak mówi pani Paulina. Może po południu zmienili, ale rano taka była niefortunna metoda.
Adam
Adam 27.03.2020, 19:48
Niech pani Paulina nie opowiada bzdur.Sam byłem w sklepie Intermarche dzisiaj 2 razy i do sklepu wpuszczali ochroniarze.Jedna osoba wychodziła druga wchodziła.Ludzi na zewnątrz było razem ze mną może ze 4 osoby i wszyscy stali w należytych odstępach od siebie.Na pewno nie czekali w środku tak jak to pisze pani Paulina.W samym sklepie było może z 10 osób to znak że ludzie wzięli do serca że trzeba siedzieć w domu.Ja będąc dzisiaj 2 razy byłem może o jeden raz za dużo.Pani Paulina chce chyba zaistnieć na łamach igryfino stąd pisze.Odnośnie zamkniętych drugich drzwi uważam że to dobry pomysł,może to dlatego żeby tacy ludzie jak pani Paulina nie plątali się w te i nazad raz tymi a raz tamtymi drzwiami.Stoi jeden ochroniarz przy drzwiach który wpuszcza i wypuszcza ludzi,reszta ochroniarzy pilnuje po sklepie żeby nikt niczego nie ukradł.Pani Paulina chce żeby wszyscy ochroniarze jej pilnowali przy jednych drzwiach jak wchodzi a przy drugich jak wychodzi.
Ewa
Ewa 31.03.2020, 19:19
dwa razy? To pan sie plącze po sklepie a nie Pani Paulina :) Po co dwa razy chodzić, narażać siebie, innych? Siedź w domu!!
zz
zz 28.03.2020, 12:02
Dokladnie. Ludzie stoja na zewnatrz w odstepach, i do kas. Zeby jeszcze Intermarche nie nalepialo nizszych cen na oznaczenia z data warznosci, ktora wygasla, mozna sie czasem nadziac.
Ewa
Ewa 27.03.2020, 19:01
Masz rację Paulina. To byłoby najlepsze rozwiązanie.

Pozostałe