Tak przebiegają prace na jednej z głównych ulic Gryfina [WIDEO]

  • 28.03.2020, 18:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak przebiegają prace na jednej z głównych ulic Gryfina [WIDEO]
W tym tygodniu podejrzeliśmy, jak przebiegają prace podczas remontu ulicy 1 Maja w Gryfinie. Roboty prowadzone są w ramach Centrum Przesiadkowego Szczecińskiej Kolei Metropolitarnej.

Oto rzut oka na prowadzone roboty:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Uwa
Uwa 30.04.2020, 11:19
mieszkanka 28.03.2020, 22:55
Trzeba przyznać, że szybko im to idzie! Patrzę z okna jak się uwijają.

< wydaje mi się, że Twój wpis to sarkazm ?
Z tego co słyszałem, to Starostwo wstrzymało prace z uwagi na brak środków finansowych. Zawsze można zwalić winę na koronowirusa.
Skończy się tak, jak z remontem ul. Łużyckiej. Tyle ,że dla mieszkańców bloków na 1-go Maja to dramat.
Gryfinianka
Gryfinianka 29.03.2020, 13:02
Przestań pisać wulgarne komentarze. Jak już opanujesz swoje zapędy, to jeszcze zmień nick.
administrator
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 28.03.2020, 23:21
KTO BY SIE TAM MIAŁ PRZEJMOWAĆ OBIETNICAM PRZEDWYBORCZYMI AH AH AH https://youtu.be/NnO7yo0AUm0
Knagulec
Knagulec 29.03.2020, 12:59
Proszę o kulturalne komentarze.
Wpis usunięty.
administrator
grupa ryzyka
grupa ryzyka 29.03.2020, 09:21
Nie pij w czasie koronawirusa bo to osłabia twój organizm i jesteś podatniejszy!
jestem robotem ha ha ah
jestem robotem ha ha ah 29.03.2020, 09:33
podatniejszy na co ha ah ah
Ludowe i staropolskie
Ludowe i staropolskie 29.03.2020, 11:47
Baba pijana, du [email protected] sprzedana
ale dobrze kombinujesz  ty z bartkowiaków  tego zespołu ha ha ah
ale dobrze kombinujesz ty z bartkowiaków tego zespołu ha ha ah 29.03.2020, 13:19
to chyba nie świadczy o mnie tylko o tym pedziu co chce to wykorzystać ha ha ha jescze mnie dopa nie szczypie po piciu ha ha ah
Pogromca
Pogromca 29.03.2020, 13:00

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

mieszkanka
mieszkanka 28.03.2020, 22:55
Trzeba przyznać, że szybko im to idzie! Patrzę z okna jak się uwijają.
Fakt
Fakt 29.03.2020, 00:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kids
kids 28.03.2020, 22:39
a kogo to obchodzi, teraz o życie walczymy, będziemy mieli ulice bez ludzi phi
Ttoom78
Ttoom78 28.03.2020, 22:11
Do , ogarnijsie. Najlepiej wszystko zamknąć a ludzi pogonić do domu i zamurować okna i drzwi. Nie napisałeś żeby biedronki zamknęli itp. Na budowie mają mniejszą szansę zakażenia niż w sklepach obsługa. W piekarniach też są ludzie, w elektrowni. Zrób zapas na miesiąc pieczywa i prądu, wody- na wodociagach też nikogo nie będzie- i zobaczymy. Jeżeli ludzie będą przestrzegać zasad nie będzie źle . Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą usługi remontowo-budowlane. Jeżeli zamkną markety budowlane to wielu takich jak ja będzie mieć problemy z funkcjonowaniem. Jak ktoś pracuje w budżetówce to ma wszystko w *** bo wypłata będzie, tylko jak padną prywatni przedsiębiorcy to nie będzie miał kto płacić podatków. Widzę przy kasach w tych marketach jak osoby 60+ przychodzą po niezbędne teraz kwiatki, zrąbki i inne pierdoły. Tak samo jest w innych sklepach. Wychodźmy tylko po niezbędne rzeczy.
Ogarnijsie
Ogarnijsie 28.03.2020, 23:31
To co dla Ciebie jest sufitem dla Mnie jest podłogä...W Gryfine powinna prosperować tylko Dolna Odra,Apteki i Sklepy spozywcze no i oczywiście Służba Zdrowia,reszta do calkowitego zamkniecia a Policja do pilnowania.Mam nadzieję że nie będziesz musiał przyznawać Mi racji.
P.S. tez jestem przedsiębiorcą
talent
talent 29.03.2020, 09:22
I to jest zdroworozsądkowe myślenie (komentarz z godz. 23.31). Nie można narażać niepotrzebnie ludzi!
trudne czasy
trudne czasy 28.03.2020, 22:55
Teraz każdy musi rozważyć sam czy kasa ważna czy zdrowie.
inflacja 676 %  ha ha ah
inflacja 676 % ha ha ah 29.03.2020, 09:08
ponoć kołderka z euro leczy koronawirusa ha ha ah ale już paltynowa i złota karta to czyni cuda
pędzel
pędzel 29.03.2020, 09:23
Covid to demokratyczna choroba - łapie wszystkich bez względu na zasób portfela.
Ewa
Ewa 28.03.2020, 20:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Bolesław
Bolesław 28.03.2020, 20:17
Zablokowali wyjazd z jednokierunkowej ul. Krzywoustego, znaku oczywiście żadnego nie ma!
Ogarnijsie
Ogarnijsie 28.03.2020, 19:32
Jakie prace!!!! Jakie sadzenie kwiatów w centrum miasta!!!!! Jakie kolejki do sklepów budowlanych!!!! Co to kor..wa jest Panie Mietku proszę się ogarnąć to ostatni moment jeżeli nie chcemy mieć drugich Włoch
sroka
sroka 28.03.2020, 19:15
A ci się raczej koronawirusem nie przejmują.

Pozostałe