Sesję zorganizują... na korytarzu w szkole

  • 31.03.2020, 21:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sesję zorganizują... na korytarzu w szkole
Radni będą obradować w środę 1 kwietnia 2020 r. Sesja rozpocznie się o godz. 9.30. Miejsce obrad - korytarz w Szkole Podstawowej w Widuchowej. Jak się dowiedzieliśmy, ze względu na epidemię koronawirusa wszyscy będą zabezpieczeni w rękawiczki, maseczki i środki dezynfekujące.

Porządek obrad:
1.
Otwarcie XV Sesji Rady Gminy.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Przedstawienie porządku obrad.

Podjęcie uchwał:
4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy na rok 2020.
5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Widuchowa.
6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Widuchowa na 2020 rok.
7. Rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego.
8. Rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz stawki tej opłaty.
9. Rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
10.
Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli, maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie pobierane przez szkoły wyższe i zakłady kształcenia nauczycieli oraz specjalności i form kształcenia nauczycieli, na które dofinansowanie jest przyznawane – na rok 2020.
11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego planu pracy Komisji Finansów i Gospodarki na rok 2020.
12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego planu pracy Komisji Samorządu i Oświaty na rok 2020.
13. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego planu pracy Komisji Rewizyjnej na rok 2020.
14. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego planu pracy Komisji Skarg, Wniosków i Petycji na rok 2020.
15. Sprawozdanie z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Widuchowej za rok 2019.

Sprawozdania i informacje:
16. Sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Widuchowej za rok 2019.
17. Sprawozdanie z realizacji Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie za rok 2019.
18. Zamknięcie obrad.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Małgosia
Małgosia 01.04.2020, 10:22
200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
tyle zapłacisz za referendum w Widuchowej

Nieodpowiedzialni ludzie je wywołali
bo do stołków dobrać się chcieli
Za nic mają zagrożenie życia
liczą na twój głos
liczą na twój głos

200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
tyle zapłacisz za referendum w Widuchowej

A wirus się śmiej i rączki zaciera
Będą niezłe łowy 26 kwietnia
A potem pogrzeby tylko 5 osobowe
Lecz przecież to nie ważne
gdy wierzysz w życie pozagrobowe

200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
tyle zapłacisz za referendum w Widuchowej

dilerzy się cieszą będzie pyszna zabawa
po co referendum?
jak to ?
niech wszyscy zobaczą kto za tym stoi
kto się ukrywa w drugim rzędzie
i kto spijać śmietankę będzie

Czy Michał. Robert, Iza, czy Agnieszka
a może Julitta która tu nie mieszka

200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
więc dla swojego zdrowia
olej je proszę !

kod
kod 01.04.2020, 11:49
lecz się gościu
układ
układ 01.04.2020, 10:14
Ciekawe jest lista osób w komisjach -osoby od wójt to osoby z Pyrzyc, Nieborowa, Trzcińska, ze Szczecina i jeszcze ciekawostka dwie z tych osób są na liście kandydatów do przyjęcia do pracy.
Niesmaczne
Niesmaczne 01.04.2020, 22:33
4 osoby to pracownicy urzędu gminy
Egzekutywa
Egzekutywa 01.04.2020, 22:39
Komitywa.
zniesmaczona
zniesmaczona 01.04.2020, 09:31
to zdjęcie pokazuje kto jak pracuje na sesjach. Kamilka zainteresowana telefonem a nie tym co się dzieje na sesji. Brawo.
zniesmaczona2
zniesmaczona2 01.04.2020, 11:56
widać komu zależy na stołkach i na kasie radnym od wójt. Kamilka to największa porażka w tej radzie.
ops
ops 01.04.2020, 11:50
czyta poradnik o co tu chodzi...
Kelner
Kelner 01.04.2020, 16:42
Czyżby kulinarny? Czas wrócić do kuchni.
Ciekawy
Ciekawy 01.04.2020, 08:38
I już wiemy po co Sesja, po to aby podburzyć mieszkańców ile to będzie kosztowało referendum. Niech policzy ile wydała na jarmarki widuchowskie przez 5 lat. Też wolałabym aby uczestnicy jarmarku - nieliczni - płacili za np 'Pięknych i młodych" i nie bawili się za moje pieniądze. Ciekawe ile z jarmarku przeznaczy na referendum. Wydaje mi się że nic, bo przecież "igrzyska muszą być" i przecież "Ja taka ladna" muszę gdzieś się wreszcie pokazać.
wolna Widuchowa
wolna Widuchowa 01.04.2020, 09:51
W maju mamy Mini-Mundial koszt 15 000zł który na pewno się nie odbędzie/szkoły zamknięte/i przeznaczyć tą kwotę np.dla dzieci które nie mają możliwości zdalnej nauki/zakup laptopów itp./ a co robi A.K.K. przeznaczy to na własną promocję,kolejne przykłady z utrzymania zimowego dróg 30 000zł-zimy nie było i wydatków też,z promocji gminy/ha,ha,ha/,z 30 000zł połowę zabrać,z zarządzania kryzysowego 84 227zł/jest zgoda RIO na wykorzystanie/,Jarmark 67 000zł gdy ludzie tracą pracę nie organizować lub zorganizować skromne spotkanie mieszkańców za np. 5 000zł itd. itd.ale tu trzeba wybrać wójta słuchającego i służącego ludziom. Czy prawie 1 000 podpisów w trzy dni zebrane nic nie mówi, nie ma honoru żeby ustąpić, a jeszcze obraża swoim zachowaniem mając nas za nic.
Stefan
Stefan 01.04.2020, 10:46
200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
tyle zapłacisz za referendum w Widuchowej
Wirus
Wirus 01.04.2020, 11:21
Stefan, Małgosia kwarantanna Wam nie służy.
Stefan
Stefan 01.04.2020, 12:22
Gdzie wasze radne na sesji ich nie było . Zaszyły się w swoich norkach.

200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
200 000 tysięcy tylko nie płacz proszę
tyle zapłacisz za referendum w Widuchowej
Krzysiek
Krzysiek 09.04.2020, 22:39
a gdzie wasi radni? Rozczarowani już wójt A. K. K? Na to wygląda! a może organizowanie sesji z dziś na jutro to sposób na zatajenie pewnych spraw?
norek
norek 01.04.2020, 15:33
norke to wojt w marwicach
psikus
psikus 01.04.2020, 14:32
nie było bo im zależy na wlasnym zdrowiu i ich rodzin a nie na dietce i stołkach. Te maski i rękawiczki możnabyło przekazać do szpitala.
ops
ops 01.04.2020, 08:26
totalna nieodpowiedzialność!!!!!!!!!! teraz zaczęła pracować a miesiącami miała wolne i latała za jareczkiem i PSL i olewała pracę!!!!!!!!!!!!!!!!! obłudny lans
Mieszkanka
Mieszkanka 01.04.2020, 08:01
Dieta dieta i jeszcze raz dieta o to chodzi......
Do budy
Do budy 01.04.2020, 07:55
Trzeba zabrać mieszkańcom 197 tyś na zorganizowanie referendum...
Brawo dla Januszka...
Brawo Wełpa...
Zobaczę co mi powiesz na ulicy kiedy sie ciebie spytam gdzie moje 200 tyś...
Baw sie zwoimi pieniędzmi nie moimi...
Krystyna
Krystyna 09.04.2020, 22:41
Twoje 200 tys. to wójt wydała na odszkodowanie za niesłuszne zwalnianie pracowników!
ciekawski
ciekawski 01.04.2020, 18:40
to nie twoje tylko gminne, chyba że o czymś nie wiemy....
Komptencja ?
Komptencja ? 01.04.2020, 07:53
Nie ośmieszaj się, że ten pan cokolwiek robi ze swojej woli. Ma we krwi "służbę" i zero własnych decyzji.
pałą
pałą 01.04.2020, 00:25
Powinna wpaść policja i rozgonić to nielegalne zgromadzenie!
heh
heh 31.03.2020, 23:32
Podobno koronawirus szybko lata po szkolnych korytarzach ;)
Ratunku
Ratunku 31.03.2020, 22:33
Czy ta Sesja dotyczy ratowania życia lub zdrowia ludzkiego. Opamiętaj się Pani Wójt !
kompetencje
kompetencje 01.04.2020, 00:50
To nie wójt, tylko przewodniczący zwołuje sesję!
ops
ops 01.04.2020, 08:26
ten sam poziom a nawet gorszy..
gumiś
gumiś 31.03.2020, 22:32
To już piąta Sesja a każda kosztuje ok.15 000zł na temat uchwał śmieciowych po kolejnym pouczeniu RIO w Szczecinie z 22.01 2020r. za które ja i ty zapłacisz to już ok.60 000zł i nie widać końca wydatków i od 22.01.2020 r.pobór opłat za śmieci jest zgodny z prawem?
JP
JP 31.03.2020, 22:28
liczy się dobro gminy, wszak nie jesteśmy wszyscy tacy jak nas hejtują, potrafimy dla dobra Gminy podjąć wiele decyzji. Dobrej nocy i do zobaczenia jutro.
bloczek mandatowy
bloczek mandatowy 01.04.2020, 00:53
Mam nadzieje że policja temu zgromadzeniu wlepi takie mandaty, że wam się pobrane diety nie opłacą!
ant-man
ant-man 31.03.2020, 21:53
Damy radę!

Pozostałe