Trudno czuć się bezpiecznie po takich zapewnieniach

  • 31.03.2020, 22:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Trudno czuć się bezpiecznie po takich zapewnieniach
Otrzymujemy skargi na pracę w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie w czasie stanu epidemii. Krytykowany jest podział pracy pomiędzy wydziałami. Mówi się także o nidostatecznym zabezpieczeniu w środki ochrony przed koronawirusem. Zapytaliśmy sekretarz Ewę Sznajder o sytuację.

Sekretarz odpowiedziała lakonicznie.

Jednym zdanem Ewa Sznajder podsumowała:

- Informuję, że Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie cały czas pracuje zgodnie z obowiązującymi przepisami zapewniając bezpieczeństwo pracownikom.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wstyd
Wstyd 07.04.2020, 15:18
Droga woda, wielka hala, długi które będą spłacać pokolenia to pozostanie po płaskogłowych.
lkibyivtygtrtgtgtgvbvc
lkibyivtygtrtgtgtgvbvc 04.04.2020, 08:49
ptrotegowana rozmaryna czy innego jidioty jevisha
Niestety
Niestety 02.04.2020, 00:04
To jest polecenie ,,m...a w kubeł,, czyli jest fatalnie , zupełnie nieporadnie jak od lat
inaczej nie potrafią
inaczej nie potrafią 01.04.2020, 23:46
Kolejna kompromitacja tercetu.
odp.
odp. 01.04.2020, 22:58
Ktoś mądrze podpowiedział pytanej jak się nie skompromitować
8 rebe
8 rebe 01.04.2020, 17:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

głupich nie sieją
głupich nie sieją 01.04.2020, 17:02
Co za brednie? Jakimi przepisami? Jest czas epidemii! Konkretnie dawaj kobieto!
siostra lizol ha ah ah
siostra lizol ha ah ah 01.04.2020, 15:38
a gryfinianka to nie racza sie odkażać ha ha ah
wrzeciono & igiełka ha ah ah
wrzeciono & igiełka ha ah ah 01.04.2020, 15:36
pani ewa nie skoczy do baletnicy i beda prząśniczki ah ah ah gryfińskie wszystko zostanie w rodzinie czyli PGR-że gminnym ha ha ah https://youtu.be/dfap4DpfPeQ?l… prząśniczki beda prząść a szwaczki beda szyć jak łódzkie dziewczyny zawsze czerwone ha ha ah ps milerowa to pierwsza igła tego kabaretu ah ah ah
urzędniczka
urzędniczka 01.04.2020, 15:01
A ja uważam,że już najwyższy czas na mówienie głośno o tym co jest złe. Ja się nie boję wrzasków tych panów,po prostu wyłączam się. Mam swój honor i nie pozwalam się obrażać. Wszystkich przecież nie zwolnią.
789
789 01.04.2020, 23:59
to jak jesteś taki/taka odważna to czemu piszesz pod nikiem???
Jeremi
Jeremi 02.04.2020, 00:05
A trzema cyframi "popisuje" się tercet?
Andzia
Andzia 01.04.2020, 17:08
Zmądrzałaś czy w niełaskę popadłaś?
Do Andzi
Do Andzi 01.04.2020, 21:51
Cały czas taka jestem. Faceci nie szanują kobiet bez charakteru. Głupio ci ?
sorry
sorry 01.04.2020, 22:45
W takim razie to nie ty
234
234 01.04.2020, 13:59
ta skarga czytelniczki tylko rozwścieczy panujących i zwykli pracownicy jak zwykle dostaną po uszach, szkoda mi ich.....
Logik
Logik 01.04.2020, 16:28
Już zastraszacie swoich pracowników. To jedyne co potraficie? Nigdy do niczego się nie przyznacie!
zoo ju de cabaret  ah ah ah
zoo ju de cabaret ah ah ah 01.04.2020, 15:50
pegerusów nic nie ruszy od koryta ha ha aha oni tam w gumoflilcach i fartuszkach dojarek beda siedzieć jak dyrektor pgr-u karze ha ha ah takie tam jest zoo
88
88 01.04.2020, 10:55
Wychowana w wojskowej rodzinie, więc odpowiada,krótko i na temat. Pismaki nie mogą się dobrać do burmistrzów to próbują sekretarz jakoś podejść. he,he,he
Pracownicy Urzędu powinni wiedzieć, że burmistrz nie stworzy im masek , rękawic czy płynów odkażajacych, bo tego towaru nie ma, po prostu w hurtownoiach. UMiG to nie urząd pracy chronionej. Urzędnicy zawsze mogą się zamienić etatami z pracownikami sklepów. Tam też wielu po studiach pracuje. Oni w Urzędzie daliby sobie radę, urzędnicy w sklepie na pewno nie. Więc niech nie narzekaja. Chociaż jestem przeciwnikiem PiS, to nie wierzę aby jakikolwiek inny rząd, zachował się inaczej niż ten. Wiadomo, przecież od dawna, że Polak się kulom nie kłania, Bóg i JP2 z nami, a nawet po wielkiej szkodzie, Polaczki przy żłobie władzy, nie stają się mądrzejsi. To dotyczy wszystkich opcji politycznych.
We lowe
We lowe 01.04.2020, 13:59
Według zarządzenia premiera to zakład pracy ma obowiązek zapewnić środki do ochrony osobistej. Z resztą zgoda.
88
88 01.04.2020, 15:18
Obowiązkiem premiera jest zapewnienie zakładom pracy możliwości zakupu takich środków do ochrony osobistej.
Osoba na stanowisku premiera nie powinna z siebie robić idioty i powinna wiedzieć , że z pustego i Salomon nie naleje.
Zamiast kupowania amerykańskich samolotów, organizowania miedzynarodowych manewrów wojskowych, dotacji finansowej dla TVP, powinien dopilnować w pierwszej kolejności zabezpieczenia magazynów Agencji Rezerw Materiałowych.
Jeżeli tego rząd nie dopilnował , to co niektórzy, łacznie z premierem powinni stanąć przed Trybunałem Stanu. Amen !
do 88
do 88 01.04.2020, 17:07
Nie dość ześ stary to do tej pory niczego się nie nauczyłeś dziadu, porównujesz bezpieczeństwo i obronę państwa do walki z nagłą epidemią ? Co za debil i skąd się tacy biorą ?
88
88 02.04.2020, 08:13
a kto ci *** zagraża oprócz tej zarazy ? klarnecie jeden
66
66 01.04.2020, 13:57
A kogo obchodzi przez kogo wychowana. Funkcja sekretarz wymaga kompetencji a ona kompetentna nie jest. Pieniądze wydawane na jej pensję są wyrzucane w błoto., bo równie dobrze
ten co liczy
ten co liczy 01.04.2020, 14:37
To może zróbmy test kompetencyjność, zobaczymy w jakim procencie 66 dałby radę, albo dała ?
odp do 14.37
odp do 14.37 01.04.2020, 15:20
no i udał ci się kawał na 1 kwietnia ( prima aprilis)
do 88
do 88 01.04.2020, 13:07
Heh , chrzanisz pan, mogą zamówić u radnej Pieczyńskiej,czy u żony wice Milera,no przecież szyją kobitki, karierę robią.
Można też zamówić po 5 zeta w P ZAZ , chyba że już doczytali ,że te szyte przez Gryfinianki są niedobre ?
Livignio
Livignio 01.04.2020, 09:35
Oni pracują zdalnie z dala.
wnioski z obserwscji
wnioski z obserwscji 01.04.2020, 08:34
Tam wszyscy są siebie warci,tak włodsrze jak pracownicy i radni ( są małe wyjątki) lans i kasa,bo góruje chęć rządzenia ,bycia kimś ( tylko kim) za wszelką cenę.
ops
ops 01.04.2020, 08:23
szkoda czasu na odpowiadanie na tak oczywiste sprawy. dobrze zrobiła
z urzędu,ale zdalnie...
z urzędu,ale zdalnie... 01.04.2020, 08:13
" Jak jest tak dobrze i prawidłowo,no to czemu jest tak źle ? "No i tak się wypowiada sekretarz urzędu, to skąd te skargi pracowników i lęk o zdrowie i życie ?
Kolo
Kolo 01.04.2020, 05:25
Normalnie pracownik przychodzi do pracy i pracuje a nie zaczyna od dezynfekcji klamek, biurka, klawiatury, myszki i posprzątania miejsca pracy. To tak wogule poco są zatrudnione sprzątaczki które powinne dezynfekcji przeprowadzać na koniec dnia. Tak jest przygotowany urząd.
sprawdzam
sprawdzam 01.04.2020, 17:05
Jak respektowali, że sprzatanie zaczyna sie o 15 i kończy o 18, to teraz mieć pretensje do tych co na to powalają. Jak sprztająca- znajoma wicka może więcej niż pracownik, to co się dziwić
do kolo
do kolo 01.04.2020, 10:33
O rany, nie mów tylko,że jesteś pracownikiem urzędu
Tvn
Tvn 01.04.2020, 01:10
Kłamać każdy pottafi. Dla mnie to co robicie to brak szacunku dla pracowników. Ale to jeszcze kiedyś powróci. Wydział organizacyjny podlega chyba pod Panią? Jakie mają zadania w tym momencie? Zwłaszcza pani naczelnik nic nie musi.
Pikuś
Pikuś 01.04.2020, 01:10
Sawaryn, kiedy dezynfekcja klatek schodowych?
Olek
Olek 01.04.2020, 11:09
Dla ciebie Pan Sawaryn cwoku.
berek joselewicz
berek joselewicz 01.04.2020, 16:20
po takim panie jak on to mój dziadek na konia wsiadał w powstaniu
Piku
Piku 01.04.2020, 01:09
A pytanie jakie było dokładnie? Może źle pytanie źle sformułowane. Jakie pytanie taka odpowiedź....
Liwin
Liwin 01.04.2020, 09:59
Przecież wszyscy czytali bo to było w poprzednim artykule gdzie urzędniczka skarżyła się na brak solidnych zabezpieczeń i bałagan organizacyjny. Nie dziwię się skoro mają taką beznadziejną szefową.

Pozostałe