Nowe informacje o zakażonych koronawirusem [dane na 01.04.2020 godz. 8.00]

  • 01.04.2020, 08:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowe informacje o zakażonych koronawirusem [dane na 01.04.2020 godz. 8.00]
Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejny przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie wynosi 73/1 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje redakcję igryfino Małgorzata Kapłan, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie.
1. Kobieta w średnim wieku z powiatu gryfickiego, przebywa w izolacji domowej.
 
2. Mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfickiego, przebywa w izolacji domowej.
 
3. Kobieta w średnim wieku z powiatu gryfickiego hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie.
 
4. Mężczyzna w średnim wieku ze Szczecina hospitalizowany w szpitalu SPWSZ w Szczecinie.
 
 
Dzisiaj 1 kwietnia 2020 r. na godz. 8.00 mamy 36 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.
Potwierdzone przypadki dotyczą: 10 osób z woj. wielkopolskiego, 8 osób z woj. śląskiego, 8 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z woj. świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.
 
Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci dwóch kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 83-letni mężczyzna ze szpitala w Warszawie i 68-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach. Obaj mieli współistniejące choroby.
 
W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2️⃣3️⃣4️⃣7️⃣/35 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja bismilah i do przodu
ajwaj aleluja bismilah i do przodu 01.04.2020, 16:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kupujący
kupujący 01.04.2020, 10:24
Dziś w Lewiatanie spotykaja klientów przykrości ze strony sprzedawczyni bo w bardzo niegrzeczny sposób wypraszała klientów że sklepu twierdząc że jest za dużo ludzi choć po moich obliczeniach wyszlo 7 osób a ma być 9.proponuję lepiej zorganizować obsługę w sklepie a nie wrzeszczeć na klientów
takie czasy
takie czasy 01.04.2020, 23:44
Nie wytrzymują i ekspedientkom nerwy puszczają.
Dyl
Dyl 01.04.2020, 11:16
No i pewnie tymi swoimi wyliczeniami i wymądrzaniem sie musiałeś ją zdenerwować, bo bez potrzeby pewnie by nie interweniowała.
https://www.youtube.com/watch?…
kupujący
kupujący 01.04.2020, 11:55
Nie ja tylko klienci przez sklepem a nikt nie trzyma porządku w sklepie przed wejściem
Uprzejma
Uprzejma 01.04.2020, 10:55
3 osoby na jedno stanowisko kasy
Budujcie nowe szpitale i cmentarze
Budujcie nowe szpitale i cmentarze 01.04.2020, 09:57
Zakazali biegać po lesie i parku i jeździć rowerem. A jak wyszedłem z żoną z domu to ona idzie za mną dwa metry jak u Cyganów. A ja twierdzę, że w blikach koronawirus najlepiej przemieszcza się szybami wentylacyjnymi. To autostrady. A testów jak nie było tak nie ma.
pioguła
pioguła 01.04.2020, 09:56
Na razie liczby nie szokują. Jeśli będziemy się izolować to przejdzie to w miarę łagodnie. Choc i tak przyjdzie pożegnać wielu naszych bliskich.
Dzięki dobrej orgganizacji urzędu miasta i gminy i Burmistrza
Dzięki dobrej orgganizacji urzędu miasta i gminy i Burmistrza 01.04.2020, 09:39
W Gryfino zagrożenie już się zmniejsza.
do 9.39
do 9.39 01.04.2020, 10:46
Ciebie porąbało,czy jak?
Pisozjawisko kłamie
Pisozjawisko kłamie 01.04.2020, 09:31
WHO mówi:" TESTOWAĆ, TESTOWAĆ, TESTOWAĆ I JESZCZE RAZ TESTOWAĆ". Testowanie pełni dwie funkcje :
1. Pozwala wyłapywać chorych.
2. Pozwala poznać skalę zjawiska i zagrożenia.
W Polsce wykonano 50 tysięcy testów przez miesiąc. W Niemczech wykonuje się ponad 300 000 testów dziennie. Konia z rzędem temu kto zna skalę zjawiska w Polsce. Półśrodki prowadzą do przegranej wojny a ilość nekrologów to wymowny dowód.
Danusia
Danusia 01.04.2020, 14:53
W Polsce bardzo szybko rząd zainterweniował. Dzięki mu za to. W Anglii w tym czasie nie robiono nic, jak i w Niemczech. A teraz strach wyjść na ulice Londynu czy Berlina
sylwia
sylwia 01.04.2020, 08:55
Wczoraj była rekordowa jak dotąd liczba 256 nowych przypadków zakażenia i 2 osoby zmarły.
To nierząd
To nierząd 01.04.2020, 09:32
Wierzysz PiSrządowi ???
Danusia
Danusia 01.04.2020, 14:55
Wierzę!!! A komu mam wierzyć? Targowicy?! Nigdy więcej ich w polityce!!!

Pozostałe