Z powodu epidemii proszą o przełożenie terminu referendum

  • 02.04.2020, 19:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z powodu epidemii proszą o przełożenie terminu referendum
Grupa inicjatywna wystpąpiła z pisemnymi prośbami o przełożenie na późniejszy termin daty referendum w sprawie odwołania wójta Widuchowej przed upływem kadencji. Pisma wysłano dzisiaj (2 kwietnia 2020 r.) do komisarza wyborczego w Szczecinie, wojewody. Zachodniopomorskiego państwowego wojewódzkiego inspektora sanitarnego poproszono o opinię czy w ogóle referendum podczas panującej w kraju epidemii koronawirusa może zostać przeprowadzone.
Referendum zostało wyznaczone przez komisarza wyborczego na 26 kwietnia 2020 r. 
 
W fotogalerii publikujemy pisma wystosowane w sprawie przełożenia terminu referendum ze względu na szerzącą się epidemię koronawirusa.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (158)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dowcip
dowcip 09.04.2020, 13:44
Czytam te wpisy i mam pomysł. Te dowcipy o Chucku Norrisie powinny być o dresiarzu
czarna wołga
czarna wołga 09.04.2020, 12:47
Czytam te wpisy o dresiarzu i uśmiać sie można. Niektórzy straszą dresiarzem, jak kiedyś opowięsciami o czarnej wołdze i wilkołaku
karolek
karolek 09.04.2020, 12:40
A pani Nowak to teraz telekonferencję z podwładnymi prowadzi----och ten korona,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Widziałam
Widziałam 09.04.2020, 09:35
Dresiarza widziałam wczoraj jak paradował w dresie do pracy. Ktoś powinien zrobić z tym porządek. Żeby móc nosić dresy, najpierw chyba trzeba umieć zrobić fikołka?
profan
profan 09.04.2020, 14:45
Zbeszcześcił świety strój wuefistów....
Tak
Tak 08.04.2020, 22:59

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

lek
lek 08.04.2020, 22:07
\historia dresiarza studia zaoczne 9 lat które są 5 letnie zaoczne nie dzienne tzn. co drugą klasę nie zdał po prostu ma czas by kasę tulić .Kluby był w Energetyk po czasie pogonili jak się poznali potem orzeł Krzywin następnie łabędź \Widuchowa orzeł Żelechowo Pro tym Żarczyn wszędzie po czasie na nim się poznali nic bez swego interesu ściemniacz jak i w biegach Krzywińskich taki sportowiec i uczyciel w-f że przez 10 lat fikołka nie umie zrobić gdzie weryfikacja nauczycieli ?on ma miazdrzyce po prostu brzuch mu jaja miarzdzrzy i
Dobrze poinformowana
Dobrze poinformowana 09.04.2020, 14:49
Za organizację biegów powinien dziś siedzieć. 18 lat lat błędów i wypaczeń. Dopiero Grażynka przywróciła wielkość i range tej imprezie
US
US 10.04.2020, 10:22
i te ciekaiwe opisywane faktury za biegi...
Dresiarz aut
Dresiarz aut 09.04.2020, 13:49
Najbardziej poznali się na nim Grażynka, która najnormalniej po ludzku wywaliła go z roboty, a Michał z orlika. Prawdziwe zuchy!!!!!!!!!!! Takich ludzi nam dziś brakuje najbardziej!!!!!!!!!!!!!
uzupełnienie banych
uzupełnienie banych 09.04.2020, 13:15
A ja bym dodał do tego wyznanie, preferencje polityczne, orientację seksualną i rozmiar członka
do leku
do leku 09.04.2020, 11:46
Skąd masz takie wieści? Nie obowiązuje cię rodo?
henia
henia 08.04.2020, 19:55
Dresiarz jest niebezpieczny. Wszyscy co w jego pobliżu czują się zastraszeni i boja się o swoje życie
A kysz dresiarzu
A kysz dresiarzu 08.04.2020, 15:12
Trzeba definitywnie pogonić dresiarza znamy jego gierki będzie gotów znaleźć nową małpę na wójta jak Anka odfrunie
apage satanas
apage satanas 08.04.2020, 15:42
Dresiarz out na wieki wieków amen!!!!!!!!!!
pogromca szatana
pogromca szatana 08.04.2020, 10:45
Dresiarz musi odejść!!!!!!!!!!! Tak chce Pan Bóg i Najjaśniejsza Panienka!!!!!!!!!!
popieram
popieram 08.04.2020, 10:32
Po udanym referendum i odwołaniu AKK, trzeba zwołać nastepne i odwołać dresiarza z żarczyna
Koniec
Koniec 07.04.2020, 23:23
Kusy musi odejść i jej wszystkie lizusy wtedy zrobi się czysto i bez intryg i przede wszystkim pogonić trzeba dresiarza z zarczyna bo on będzie zawsze mącił bo to Typ taki dzisiaj trzyma z tobą a jutro donosi na ciebie , precz z takimi
koronowirusek
koronowirusek 07.04.2020, 21:09
Hej Ł sołtysie nie boisz się tak spacerować po wsi od domu do domu i namawiać do pójścia na referendum, no tak stołek wolny kierownika czeka
STRONNICZY
STRONNICZY 07.04.2020, 19:14
Nie ośmieszaj się i nie tykaj ks,dziekana, właśnie dlatego powinno być referendum,że wszystkich kto nie myśli tak jak ty uważasz za "analfabetów nie zdolnych do własnego zdania . Z drugiej strony dobrze że tak dobrze myślisz i podziwiasz.
Widz
Widz 07.04.2020, 16:30
Ze źródeł dobrze poinformowanych. Komisarz w związku z ostatnimi ustaleniami rozważa możliwość przełożenia referendum w dwóch gminach naszego województwa na czerwiec' i przeprowadzić je w głosowaniu korespondencyjnym
wolna gmina
wolna gmina 07.04.2020, 19:39
Jeżeli a wszystko na to wskazuje referendum odbędzie się w innym/bezpieczniejszym/ terminie to dobrze, niech wola mieszkańców zwycięży.
koronka
koronka 07.04.2020, 16:32
Łaski nie robi.
bezstronna
bezstronna 07.04.2020, 14:37
piękny artykuł w gazecie pani wójt. Jak zwykle pani jest biedna i nieszczęśliwa i jak ci ludzie mogą występować przeciwko pani. Właśnie mogą i chcą bo nie podobają się nam już pani działania.
bezstronny ale nie referendalny
bezstronny ale nie referendalny 07.04.2020, 16:13
A jak w ogóle można pomyśleć, aby wystąpić przeciw tu piszącym referendalnym. Przecież to obraza boska myśleć inaczej niż oni. Przecież z nimi jest sam dziekan z Lubicza, a rękę podnieść przeciw dostojnikowi, to wręcz jak podnieść rękę na cały kościół powszechny
WID WIN WIDUCHOWA I DENATURAT ORAZ WIDUCJOWA I NEANDERTALE
WID WIN WIDUCHOWA I DENATURAT ORAZ WIDUCJOWA I NEANDERTALE 07.04.2020, 09:56
po co wam referendum może jakiś pojedynek na testy IQ
Uważam
Uważam 07.04.2020, 08:49
Uważam, że referendalni popadli w samouwielbienie i nieomylność. Mają wielki dar do zrzucania winy za swoje porażki na przeciwników. Nieskazitelność dziewicy to ich drugie imię.
wiem najlepiej
wiem najlepiej 07.04.2020, 13:36
Uważam -961 osób które złożyły podpisy w 3 dni, uważam ,że wiedzą najlepiej pod czym się podpisali.
zbierz podpisy
zbierz podpisy 07.04.2020, 16:15
Dziś wyjdź i zbierz podpisy pod czymkolwiek
postronny
postronny 07.04.2020, 09:47
To nie referendalni rządza gmina i mają błędy tylko pani wójt ze swoim dworem. Spójrzcie w lustro i uderzcie się w pierś!
członek dworu
członek dworu 07.04.2020, 16:24
Właśnie ten liczny dwór wraz ze swoimi rodzinami i znajomymi i swoimi fanami nie wybiera się na żadne referendum. Do niedawna myśleli, że w referendum chodziło o odwołanie wójta. Nawet w pierwszej chwili ucieszyli się, a niektórzy nawet podpisali. Ale w trakcie czytania tych wpisów zwolenników referendum dowiedzieli się, że gilotyna dotknie wszystkich podejrzewanych o jakikolwiek kontakt z AKK. Dlatego nigdzie się nie wybierają, ani teraz, ani w przyszłości. Trzeba było trzymać z dworem i zorganizować jedynie przewrót pałacowy. A tak nic się nie uda.
Olek
Olek 07.04.2020, 18:33
Coz ty o jakiejs gilotynie puszesz. Nie sadz kobieto wlasna sadzona

Nikt nie pragnie zadnego koryta jak piszecie.
Nikt nie pragnie zemsty.
Jednego czego wszyscy chca to aby pani wojt poszla sobie skad przyszla.


Ba mysle ze wszyscy beda zyczyc wielu lask Bozych byle sobie poszla jak najdalej stad

Uważam
Uważam 07.04.2020, 11:29
Właśnie dlatego uważam, że referendalni popadli w amok zwany "wiem najlepiej". Akceptują wszystko co jest przeciw AKK, a nie dopuszczają argumentów za. Strach przy takiej postawie reprezentować odmienne zdanie. Łatwo narazić się na anonimowy hejt i publiczne napiętnowanie. Jak czytam jak referendalni oczerniają tu osoby publiczne, wywlekają "brudy" prywatne, należy uznać, że po prostu oni wiedza najlepiej i od tego nie przysługuje żadne odwołanie, nie wspominając już o akcie łaski
uważna
uważna 07.04.2020, 14:49
do Uważam - wróć to kilku artykułów wcześniej i poczytaj jak poplecznicy pani wójt wywlekali prywatne sprawy pana Wełpy. Rozumiem, że im wolno. Znam co niektóre osoby z referendalnych i ich nawet nie interesuje życie prywatne kogokolwiek.
mieszkaniec
mieszkaniec 07.04.2020, 14:51
dop uwazna: Co się dziwisz. To sa trolle. Ale my zwykli mieszkańcy widzimy jak się kompromitują.
wiem najlepiej
wiem najlepiej 07.04.2020, 13:05
Uważam -961 osób które złożyły podpisy w 3 dni, uważam ,że wiedzą najlepiej pod czym się podpisali.
chwyty poniżej pasa
chwyty poniżej pasa 07.04.2020, 13:19
Oczywiście, że wiedzą i podpisywali się w innych warunkach niż te które są. Dlatego łączenie tego z koronawirusem jest obrzydliwe.
gmina wolna
gmina wolna 07.04.2020, 13:38
chwyty poniżej pasa-dobra rada napij się wody.
Klakier
Klakier 07.04.2020, 08:33
W przeciwieństwie do ciebie "Brawo", a wiadomo kto to jest "Brawo" szybko pozabierałaś pieniądze z najbardziej wrażliwych dla mieszkańców miejsc, aby ich podburzyć przeciwko referendum. Mieszkańcy naszej gminy nie są tak głupi za jakich ich uważasz i tym bardziej będą uczestniczyć w referendum. Widzą jaką jesteś cyniczną i bezwzględną osobą, a "takich osób" nie chcemy. Więc uderzyłaś w siebie. Zamiast pokazać że "jesteś dobra"? chcesz pokazać swoją "moc".
Zejdź z tej drogi PWAKK
masakra
masakra 07.04.2020, 07:11
Nie IDę Na Referendum ty chyba nie umiesz czytać komentarzy ze zrozumieniem. Ja tu nigdzie nie widzę, żeby ktoś pisał o zwalnianiu pracowników po referendum. Organizatorzy referendum nawet nie mają takiej mocy żeby kogoś zwalniać. ludzie co wy wogóle piszecie, widać jak bardzo zależy wam aby zostać na stołkach i wciskacie ludziom kit. Tyle osób co zostało zwolnionych przez obecną wójt to nie zostało zwolnionych przez poprzednich dwóch wójtów razem wziętych.
Katechetka pisze
Katechetka pisze 06.04.2020, 23:43
Tu to chyba katechetka siedzi i pisze O tym miłosierdziu , kościół zamknięty to teraz tylko i Gryfino zostało

Pozostałe