Cztery osoby nie przestrzegały nowych obostrzeń i wpadły. Ich sprawę prowadzi policja

  • 08.04.2020, 00:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Cztery osoby nie przestrzegały nowych obostrzeń i wpadły. Ich sprawę prowadzi policja
-Do dnia dzisiejszego ujawniono cztery osoby, które to nie przestrzegały nowych obostrzeń związanych z przemieszczaniem się lub grupowaniem. W stosunku do tych osób prowadzone są czynności wyjaśniające pod kątem artykułu 54 Kodeksu Wykroczeń - informuje nas st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Funkcjonariusze na terenie powiatu gryfińskiego ujawnili 12 osób, które nie przestrzegały kwarantanny

Policjanci na terenie naszego województwa sprawdzają potencjalne miejsca gromadzenia się osób, informują napotkane osoby o konieczności przestrzegania przepisów, a w przypadkach kiedy mieszkańcy nie stosują się do obostrzeń, nakładają mandaty karne. Osoba, która łamie zakaz przemieszczania się może liczyć się z mandatem karnym w wysokości do 500 złotych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jura
Jura 08.04.2020, 20:21
A tyle razy mówiłem ci co łamią przepisy to odrazu w pusty łeb walic
ja
ja 09.04.2020, 06:06
Podajcie podstawę prawną kulfony? jest stan wyjątkowy czy go nie ma Po prostu ograniczacie prawa obywatelskie.Peokuratyra powinna was ścigać z urzędu.
...
... 08.04.2020, 14:35
Mądrzy ludzie siedzą w domu, lub wiedzą jak się zabezpieczyć aby się nie zarazić. Zatem po co kasę wydawać na chłotę co szwęda sie po mieście bez celu? Niech natura czyni swoje i likwiduje bezmyślnych...
........
........ 08.04.2020, 18:13
Ktoś kradnie mi podpis. Jak można tak nie skanować ludzi. Tylko jedna jest na to odpowiedz.
Zaznaczam , że mieszkam w lesie od dawna
Zaznaczam , że mieszkam w lesie od dawna 08.04.2020, 13:24
To gdzie mam teraz palić ognisko jak głodny jestem ?
Rozpalę nad rzeczką będzie czym zagasić I oby mi się nikt nie kręcił bo wpadnie do dziury.
wierzę w rozsądek
wierzę w rozsądek 08.04.2020, 12:32
Nie sądzę, żeby policja czepiała się ludzi przechodzących przez park na Górny Taras. Co innego spacerowanie, co innego przejście najkrótszą i NAJBEZPIECZNIEJSZĄ drogą.
sygnalista
sygnalista 08.04.2020, 12:21
Chciałabym powiedzieć że na ul ***w sklepie *** non stop stoją osoby i myślę że główne zakupy to alkohol, ludzie którzy nadużywają alkohol są co najmniej nieodpowiedzialni, warto to sprawdzić.
właściciel czworonoga
właściciel czworonoga 08.04.2020, 11:43
Mam pytanie czy można wychodzić krótki na spacer z psem do parku. Czy jest zamknięty?
kodex
kodex 08.04.2020, 11:30
Pikuś kary są na podstawie artykułu 54 Kodeksu Wykroczeń.
Stasia
Stasia 08.04.2020, 11:04
Tak narzekacie, a na Filipinach policja dostała rozkaz strzelać do łamiących obostrzenia! I to mi się podoba! Niejeden z was mądralińskich siedział by cicho, a nie trollował bo mu targowica płaci
yhy
yhy 08.04.2020, 11:29
Najlepij z epidemią radzą sobie reżimy.
obserwator
obserwator 08.04.2020, 09:49
Powtarzam karać delikwentów, którzy kupują sobie nowe ciuszki na mieście albo chodzą na długie spacery z pieskiem jakby nigdy nic.
Pikuś
Pikuś 08.04.2020, 10:42
Wskaż konkretny przepis! Co policjant wpisuje w rubryce z jakiego paragrafu jest mandat???
Fakt
Fakt 08.04.2020, 18:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kodex
kodex 08.04.2020, 11:29
Pikuś tu nie chodzi o przepis tylko o bezpieczeństwo nas wszystkich.
Tym z blokowisk można pozamykać drzwi do bloku na klucz
Tym z blokowisk można pozamykać drzwi do bloku na klucz 08.04.2020, 10:41
Jakby sami chodzili na spacery to można
:)
:) 08.04.2020, 09:48
Zgadzam się z przedmówcą w 100%
Pikuś
Pikuś 08.04.2020, 09:44
Policja nie ma prawa karać. Są to jedynie zalecenia aby zachować odległość itd. Nie ma konkretnych przepisów. Żeby były wprowadzone takie przepisy powinien być wprowadzony stan wyjątkowy. A takiego nie ma! Odmawiać przyjmowania mandatów. Podobnie jak zakaz wstępu do lasu. W obecnej chwili bez stanu wyjątkowego tylko leśniczy może wprowadzić taki zakaz. I to tylko w trzech przypadkach np suszy.
Chodzę to wiem
Chodzę to wiem 08.04.2020, 10:43
Suszę mamy już od dawna.
leśniczy
leśniczy 08.04.2020, 11:31
Prawda!
świadomy
świadomy 08.04.2020, 09:50
Na zdrowy rozsądek powinni karać. To dla naszego dobra.
k
k 08.04.2020, 09:58
Ciebie powinni karać dla naszego dobra
Kaśka
Kaśka 08.04.2020, 09:30
Powinni być konsekwentni.
................
................ 08.04.2020, 08:37
Zamiast na wybory, kupmy respiratory. Kto jest za? My teraz będziemy płacić wysokie mandaty, ponieważ kasa jest pusta, to musimy ją zapełnić. Dlaczego rządzący nie zajmują się istotą sprawy tylko myślą o własnej sprawie. Trzeba nazbierać pieniędzy na ich opiekę i lekarzy, a my. Kim my jesteśmy?
Polska
Polska 08.04.2020, 10:09
Te grosze ktore zabiorą za mandaty to kropla w morzu i na pewno rząd się nie wzbogaci Mandaty są po to aby takim jak ty przemówić do rozsądku. Rząd się zajmuje obywatelami popatrz na inne państwa. Brak wiedzy i rozsądku z twojej strony, żenada towarzyszu.............
. ...
. ... 08.04.2020, 12:02
HHHaaa
no tak
no tak 08.04.2020, 12:11
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni jak mówił Terlecki.
........
........ 08.04.2020, 14:20
To Twoja postawa jest dziwna i bardzo wypaczona. Ale tacy jak ty też należą do naszego Narodu. Albo jesteś u steru i korzystasz z tych przywilejów, albo mocno wkrecony w służenie i inaczej już nie potrafisz żyć.
PP
PP 08.04.2020, 08:42
Dlatego jak ktoś zagłosuję na ten ***.... Pis too naprawdę upadła juz nosko ludzie pamiętajcie sie oni nic nie robię i robic nie Będą zobaczcie jak Teraz maja wyjeb.... tylko najważniejsze wybory a gdzie pomóc
PL
PL 08.04.2020, 10:10
Ale ty jesteś pusty towarzyszu brak wiedzy i rozsądku
A K
A K 08.04.2020, 09:15
Podpowiedz mi na co mam głosować.
PL
PL 08.04.2020, 10:10
PIS
Kamil
Kamil 08.04.2020, 08:31
Ludzie nie przyjmujcie takich mandatów jak macie zastrzeżenia.
Krystian
Krystian 08.04.2020, 08:06
To zdjęcie jest świeże ? Gdzie zachowane dwa metry odstępu ich to nie dotyczy ?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 08.04.2020, 07:37
Zajmijcie sie typem z południa który łazi i szuka kto mu piwo kupi a powinien w domu siedzieć na kwarantanie
nie prawnik
nie prawnik 08.04.2020, 07:27
art. 54 VS art. 228
Jb
Jb 08.04.2020, 05:43
Taaaaaaa gdzie patrole pod biblioteką na kościelnej ?Brud smród nic więcej Nigdy prawie nie sprzątane! !!!
Puk
Puk 08.04.2020, 09:46
Sprzatane co dwa tygodnie - a dzien poxniej jest to samo tylko strazy miejskiej brak
Karabin
Karabin 08.04.2020, 04:06
Powiedzmy w koncu dosc zamykania nas w klatkach, obudz sie narodzie ***
Cieślak
Cieślak 08.04.2020, 10:00
Nie wytłumaczysz.
500 zł
500 zł 08.04.2020, 01:29
A co rowerem jechał czy biegał. A może spacerował w lesie?

Pozostałe