Patrolują teren w trakcie pandemii nawet dronem

  • 12.04.2020, 16:58
  • Źródło: KWP Szczecin
Patrolują teren w trakcie pandemii nawet dronem
Trwają działania policjantów w walce z koronawirusem. Funkcjonariusze każdego dnia kontrolują miejsca, gdzie może przebywać zbyt wiele osób, co obecnie jest najgroźniejsze w kontekście rozprzestrzeniania się wirusa. W działaniach tych ramię w ramię wspierają nas Strażnicy Miejscy, którzy wykorzystując swojego drona sprawdzają czy na targowiskach i w innych miejscach nie przebywa zbyt wiele osób. Każdego dnia wkładamy wiele wysiłku, aby optymalne warunki życia jak najszybciej wróciły do normy. Ale to wszystko głównie zależy od dyscypliny społecznej.

Policjanci od początku obowiązywania nowych przepisów o poruszaniu się w miejscach publicznych w zwiększonej liczbie patroli są obecni na ulicach miast i miejscowości naszego powiatu. W codziennych służbach wspiera nas Straż Miejska w Szczecinku. Ostatnie wspólne działania odbywały się z użyciem drona Straży Miejskiej który monitorując główne ciągi komunikacyjne sprawdzał ruch kołowy i pieszy.

Najbardziej newralgiczne miejsca w Szczecinku czyli cmentarz, duże punkty sprzedaży, targowisko, czy też park miejski skontrolowane zostały pod kątem gromadzenia się osób. Podczas wspólnych działań z użyciem drona nie zostały ujawnione rażące naruszenia obowiązujących obostrzeń.

Policja przypomina: W związku z trwającą pandemią koronawirusa do 19 kwietnia br. włącznie w naszym kraju nie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi i zawodowymi.

Źródło: KWP Szczecin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Malinak
Malinak 14.04.2020, 11:03
Ja nie imprezuję tylko pilnuję czy wszyscy przestrzegają przepisowych odległosci
Gryfinianka
Gryfinianka 14.04.2020, 14:27
Pilnujesz zeby ci polali w ryło dzbanie jeden ty
Gryfinianka
Gryfinianka 14.04.2020, 10:50
Maliniak z Piastów imprezuje zwyrol pod Lewuatanem a Pizdziak lump w oknie ***
Sprawka dewelopera
Sprawka dewelopera 14.04.2020, 00:59
W stanie wojennym tak źle nie było jak teraz.
maestro
maestro 13.04.2020, 11:31
Polacy na balkony!!!! https://www.youtube.com/watch?…
Swoj
Swoj 13.04.2020, 11:29
Zacznijmy od tego ,Kamiński ,że unas nie widać żadnych strażników miejskich ani policjantów oczyma Ty piszesz
mikmak
mikmak 13.04.2020, 10:50
Jak zacząłem czytać ten artykuł pierwszą moją myślą było:,,to niemożliwe '' no i zgadłem.Rzecz dzieje się w Szczecinku.Nie u nas,bo nasi policjanci ani nikt ze straży miejskiej nie umie obsługiwać drona.
głupie pytanie
głupie pytanie 12.04.2020, 22:25
Czy mój pies też ma chodzić na spacer w masce ? No a co z kotem ? Próbowałam zakładać ale zdzierają te maski z pyska, chyba wąsy im przeszkadzają. Do kogo pisać podanie o zwolnienie z obowiązku ? Boje się teraz wyjść z psem.
Albo przyszyj do futra
Albo przyszyj do futra 13.04.2020, 00:46
Taśmą klejącą przyklej
Knagulec
Knagulec 14.04.2020, 10:48
Gwoździem przybij
my home my castle
my home my castle 12.04.2020, 22:14
A w domu to ludzie robią co chcą i nikt im nie wejdzie a jak wejdzie to nie wyjdzie.
Jb
Jb 13.04.2020, 07:25
Hi hi hi pandemia drony ograniczenia przyjdź pod bibliotekę na dole !!!!! A pod klatką 17? Policij nie ublagaaż ile można dzwonisz !!!!!!
ops
ops 12.04.2020, 19:58
istne zomo
żal mi was
żal mi was 12.04.2020, 21:53
ops to kolejny idiota.
Prezez działkowców
Prezez działkowców 12.04.2020, 19:43
Działka to teren prywatny... Mało tego bardziej bezpieczny niż zakupy w biedrze... Imprezy oczywiście na Nie, ale właściciele przebywający na swojej działce jak najbardziej Tak. A ci co piszą głupoty o działkowcach są zamknięci w bloku nie posiadają działki i to ich boli... Słabo, zazdrość....
działkowiec
działkowiec 12.04.2020, 21:52
Akurat ja posiadam działkę i dziś tam poszedłem. Ci co imprezują nie robią tego sami. Jak wódka szumi w głowie to miejsce spotkań i przenoszenia koronawirusa.
teczowe jaja
teczowe jaja 12.04.2020, 19:33
druh długoborski z sld malował jajka dla druha konarskiego a potem wedzili kiełbaskę na sucho takie przy tym tarcie było że w koalicji osp sie zapaliło
taki dziwny kraj nad Wisłą
taki dziwny kraj nad Wisłą 12.04.2020, 18:40
Politycy na całym świecie koncentrują się na walce z pandemią koronawirusa. Wyjątkiem jest Polska, gdzie tematem numer jeden pozostaje kwestia przeprowadzenia wyborów prezydenckich 10 maja - pisze "Financial Times". Brytyjski dziennik wytyka również pozostałym krajom Unii Europejskiej brak krytyki wobec kontrowersji, jakie pojawiają się wokół tegorocznych wyborów w Polsce.
M
M 12.04.2020, 18:35
Na działkach dzisiaj same imprezy. Przez takich kretynów będziemy jeszcze miesiące w domach siedzieć.
to moja działka i nic ci do tego
to moja działka i nic ci do tego 12.04.2020, 18:47
Oj tam ,oj tam. W zeszłym roku lepiej balowalim i nikomu to nie przeszkadzało
jeden telefon
jeden telefon 12.04.2020, 19:08
Wjedzie ci sanepid na działkę i będziesz miał do zapłacenia 30 tys w ciągu 7 dni. Potem możesz się odwoływać.
Turkuś podjadek
Turkuś podjadek 12.04.2020, 19:50
Poczytaj trochę o przepisach. Nikt nikomu na działkę nie ma prawa wejść. Ogarni się ormowcu
zgroza
zgroza 12.04.2020, 18:42
Tylko że ci kretyni pójdą pierwsi do szpitala a dla nas zarażonych dalej w łańcuszku (choćby w sklepie) miejsca może zabraknąć.
nie idźcie ta drogą
nie idźcie ta drogą 12.04.2020, 18:24
Ministerstwo Zdrowiea Wielkiej Brytanii podało, że mają teraz 10612 zmarłych z powodu koronawirusa. I zanotowano też wzrost o 737 zgonów.
ostrzyżony
ostrzyżony 12.04.2020, 18:00
Zdrowych Wesołych Świąt życzę Pani FRYZJERCE *** ***3. Dziękuję za profesjonalną obsługę i zapewniam, że tym razem włosy będą tak długo rosły, aż otworzy Pani zakład. Życzę wszystkiego dobrego!
gogo
gogo 12.04.2020, 17:59
e tam, to są nielegalne działania. Codziennie widzę biegaczy i rowerzystów(ewidentnie robią trening) Trochę ogłady. Będzie dziesiątki a może setki tysięcy spraw.
Jozek
Jozek 12.04.2020, 17:54
Śmiać mi się chce jak czytam takie wiadomości. W centrum Gryfina gromadzą się lumpy i pija. O wioskach wokół Gryfina nie wspominam, bo tam Policja w ogóle nie jeździ a wieśniaki robią co chcą. Na łużyckiej co noc impreza w co drugim mieszkaniu. Fajna narodowa kwarantanna.....
Czytelnik
Czytelnik 13.04.2020, 11:37
Józek słusznie piszesz mieszkam na wiosce blisko mam do Gryfina 7 km ani straży miejskiej ani patrolu policji .Straż miejska przyjeżdża wtedy jak sąsiadka zadzwoni ,że rzekomo psy mają złe warunki i głodne to wtedy przyjezdza
Bul du ..y ?
Bul du ..y ? 13.04.2020, 00:54
Wieśniaki nie mieszkają w klatkach więc mogą nie tylko na posesji balować w gronie najbliższej rodziny ale również mogą iść na spacer.
Ggg
Ggg 12.04.2020, 18:41
A gryfinskie pier....ne czereśniaki na barnima stoją i walą browar. Mieszczuchu niemyty.
naturalna selekcja
naturalna selekcja 12.04.2020, 18:48
To miejscowi alkoholicy muszą naliczyć procentów. Oni musza.
Ewa
Ewa 12.04.2020, 18:05
a na działkach dziś rejwach że hej! Zwołują się nawet obcy...
koszerny rejwach
koszerny rejwach 12.04.2020, 19:35
tylko w parach bo orgie sa zakazane orgia to juz trzech w parach mozna
krew na rękach
krew na rękach 12.04.2020, 18:21
I dobrze dzbanów trochę metoda darwinowską wyginie. Sami się wyeliminują. Będą umierać na rękach bo respiratorów dla nich nie bęzie, tylu ich się zacznie nagle zgłaszać. Potem wielu się powiesi bo nie będą mogli spojrzeć w lustro jak to zlekceważyli śmiertelne niebezpieczeństwo i doprowadzili do śmierci swoich bliskich.
Faja
Faja 12.04.2020, 17:47
A jak go przypadkiem kijem strącę bo mi nad podwórkiem przeleci i się wystraszę to zrobią mi coś za to? :)
Wallll  !!!!!!
Wallll !!!!!! 13.04.2020, 00:57
PO twoim niebie latajoo to możesz strielać !
Sobie mogą.  Raz komunę pokonaliśmy to i drugi raz pogonimy.
Sobie mogą. Raz komunę pokonaliśmy to i drugi raz pogonimy. 12.04.2020, 17:46
Hahaha
koszerna kiełbasa i jajka
koszerna kiełbasa i jajka 12.04.2020, 19:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

paton
paton 12.04.2020, 17:41
Niektórych to trzeba pała aby zrozumieli. I stanowią zagrozenie dla innych.

Pozostałe