To nie romans. To zdrada!

  • 29.04.2020, 21:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To nie romans. To zdrada!
To koniec „romansu” KO z PiS w radzie? – pyta Kamil Miler w Gazecie Gryfińskiej. –Pisze to człowiek, który „sprzedał” się władzy i pisze dla władzy. Taką postawą można nazwać k… Kamil Miler próbuje dla burmistrza rozgrywać dwa kluby w radzie i to w okresie pandemii, co jest tym bardziej obrzydliwe. A tak naprawdę występuje przeciwko mieszkańcom – mówi nam jeden z radnych Rady Miejskiej w Gryfinie.

Po artykułach widać, że Kamil Miler zaprzedał się władzy. Pisze tak, jak gdyby był członkiem tej władzy i jednocześnie z władzami robi interesy. W tym przypadku można mówić o „romansie” za pieniądze.

Radni Koalicji Obywatelskiej w okresie epidemii koronawirusa przygotowali projekty uchwał. Podjęli konkretne działania, wskazując konkretne propozycje rozwiązań dla przedsiębiorców i mieszkańców. To jak widać nie bardzo pasuje burmistrzowi Mieczysławowi Sawarynowi. Stąd prawdopodobnie utrudnienia w organizowaniu sesji zdalnej. Po jego działaniach widać, że robi niemal wszystko aby nie dopuścić do sesji i skłócić radnych. Burmistrz zamiast zrobić oszczędności, woli w trudnej sytuacji zbierać wysokie podatki od mieszkańców. Potrzebne mu są do bizantyjskich wydatków, utrzymywania coraz większej armii urzędników i aż dwóch wiceburmistrzów.

-Radni mówią między sobą, że za tym atakiem na opozycję stoi wiceburmistrz Tomasz Miler - mówi radny o swoich podejrzeniach.

Nie wiadomo czy to Kamil Miler, czy dawny naczelny Gazety Gryfińskiej wiceburmistrz Tomasz Miler, ale ktoś z nich wydaje się być głównym wykonawcą woli burmistrza Mieczysława Sawaryna i wygodnych dla niego ataków na opozycję oraz torpedowania rozwiązań opozycji, która proponuje ułatwienia życia lokalnym przedsiębiorcom i mieszkańcom w czasach koronawirusa.

Brak pomocy tym radnym i w konsekwencji mieszkańcom w trudnej sytuacji można uznać za zdradę.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bryza
bryza 02.05.2020, 17:59
Tylko po co udawać niezależność?
babin
babin 01.05.2020, 11:50
Oni już dawno zdradzili mieszkańców a chodzi tym przy władzy o koryto.
ŻYDEM Z KAWĄ HA AH AH I W DODATKU PRZYGŁUPEM  HA HA AH A
ŻYDEM Z KAWĄ HA AH AH I W DODATKU PRZYGŁUPEM HA HA AH A 30.04.2020, 22:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Krycha
Krycha 30.04.2020, 18:35
rusi liczy się fakt donoszenia i brania za to pieniędzy. Jak można liczyć na czytelników gdy władze występują przeciwko tym czytelnikom? Ale liczy się korzyść własna.
rus
rus 30.04.2020, 17:22
Lepiej pisać otwarcie niż jak kapusie esbeccy donosy na współpracowników i sąsiadów!
dział. biur.
dział. biur. 30.04.2020, 17:38
Dziś donoszą do władzy za nędzne pieniądze.
lokal biurowy
lokal biurowy 30.04.2020, 18:18
Dostali zniżkę od gminy na czynsz w lokalu biurowym?
X men
X men 30.04.2020, 15:03
Czemu Miler w butiku tommego hilffinger zostawia na ciuchy po 6 tysiecy zlotych
Ryś
Ryś 09.05.2020, 13:41
Bo ma na to kasę i swoje życzenie a ty czemu cała wypłatę w lumpie zostawiasz
,x men
,x men 30.04.2020, 21:57
To chodzi nie o tego krasnala pismaka tylko tego wyczesanego starszego brata alvaro Nikity
nic nie pomoże..
nic nie pomoże.. 30.04.2020, 17:32
Bo myśli, że będzie ładniejszy?
raczej
raczej 30.04.2020, 17:39
Przecież on się ubiera beznadziejnie. Chyba w ciuchbudzie.
to widać
to widać 30.04.2020, 20:14
Sweterek to chyba ściągnął z jakiegoś wyrośniętego nastolatka, ale on jest trochę za gruby do niego.
Kasia
Kasia 30.04.2020, 10:23
Jabłko niedaleko pada od jabłoni. Nieodrodny syn tatusia. Komunistyczna
rózga
rózga 30.04.2020, 09:47
Hehehe " romans za pieniądze"? Toż to się jakoś nazywa....?
SZAMBO WYBIJA
SZAMBO WYBIJA 30.04.2020, 10:17
JA CI POWIEM JAK PROSTYTUCJA POLITYCZNA HA HA AH BO DO INTELEKTUALNEJ TO IM DALEKO
Seba
Seba 30.04.2020, 09:26
A kto tam jest w tym dręczonym klubie Koalicji Obywatelskiej? Ja kojarzę tylko pana Urbańskiego.
do Seby
do Seby 30.04.2020, 10:09
to se sprawdž buraku na bipie
Pikuś
Pikuś 30.04.2020, 08:09
Nie no, przecież w gminie nikt nie robi żadnych interesów bokiem. Miler czy dogadywał się z firmą?.... Lokalik za friko dla redakcji?... Reklama lokalnej gorzały z Torunia?.... Wyższy stołek dla Sobczaka w zamian za poparcie? A może to było mieszkanie dla syna?.... Już nie pamietam.... Jakieś ulice dla kolesi?.... Wycinka starodrzewu w parku bez konsultacji i w okresie lęgowym?.... Gdzie jedzie to drewno?....No przecież nikt nigdy! Sawaryn jak zawsze czysty jak łza! Największym *** gminy jest Sawaryn wraz z tymi dwoma Napoleonami. Przecież oni nie mają wypłaty z naszych podatków, bankomat im daje! A jak ktoś jeszcze nie słuchał jak Napoleon zaplątał się w swoim własnym słowotoku i redaktor go zaorał to ponownie link. Około 26 minuty występ błazna! https://radioszczecin.pl/125,0…
była mieszkanka Gryfina
była mieszkanka Gryfina 30.04.2020, 09:56
Słuchaliśmy i nie ukrywam,że to był wywiad roku....słyszeliśmy jeszcze pytania np ,to kto mieszka w tym mieście,że taki człowiek-krętacz jest burmistrzem? Ciemnogród itp
Panie Sawaryn,nigdy panu nie zapomnimy tego wstydu i upokorzenia jaki nam zafundowałeś !
Poprawka
Poprawka 30.04.2020, 08:58
Audycja z 28 kwietnia
X men
X men 30.04.2020, 07:59
Czemu Milerowie chodza po Miescie bez masek?
gryfiński Chuck Norris
gryfiński Chuck Norris 30.04.2020, 17:34
Bo zabijają wirusa jednym spojrzeniem!
szlachcic
szlachcic 30.04.2020, 09:27
Bo nowobogaccy nie muszą!
SWOJĄ GRYFIŃSKĄ HA HA AH
SWOJĄ GRYFIŃSKĄ HA HA AH 30.04.2020, 09:17
BO MAJA ANTIDOTUM
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 30.04.2020, 07:47
CO TAM ROZGRYWAĆ TEN KU R WI STAN działa od lat te same twarze powykręcane w lodowym grymasie zmieniają kluby opcje polityczne i stołki jak i w gminie tak i sarostwie po trzydzieści fuch w zarzadach wszelakich gminnych spółek plus rodzinki pociotki powujki oraz zwykłe pucybuty na stanowiskach od spraw niepotrzebnych w gminie i starostwie powiązania z firmami co dostają konfitury z gminy słowem GRYFIŃSKIE ZYDOWSKIE SZAMBO I DWA METRY MUŁU I KTOŚ PUKA DO DNA HA AH A te ops-y te dop-esy zusy skorumpowane puki spółdzielnie mieszkaniowe etc ha ah ah
KASA MAOSKI  KAKSA
KASA MAOSKI KAKSA 30.04.2020, 22:47
SKĄD TYCH DWÓCH HA HA AH Z E STRAŻY WIEŚNIACKIEJ DLA WIEŚNIAKÓW HA HA AHA AH OSP HA HA AHA AH DRUCH KONAR Z DRUCHNĄ KUSY A I KŁOSÓW BRAK HA AH AH AH PS MAM PYTANIE CO NP DŁUGOBORSKI UGASIŁ CHYBA PRAGNIENIE WIECZORKA HA HA AHA HA
DZIEL I RZĄDZ  AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
DZIEL I RZĄDZ AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 30.04.2020, 07:16
miejscowe *** kręcą wieśniakami z rady w większości sami se ich powpychali na te stanowiska tw yodek pisze uchwały na zamówienie oficera prowadzacego a moski są pozwalniane z podatków od nieruchomości na 10 lat a goje ***na tutejszy sanhedryn gminno powiatowy rozbuchana administracja TŁUKÓW *** i ich lachociagów przybrała skalę pandemii niekompetencja goni idiotę i wspak mi kiedyś pewien pajac ze starostwa powiedział ze nic nie załatwie w gminie i starostwie przez swój niewyparzony ryj a ja tym *** tylko PRAWDĘ walę prosto w gały czego te moski juz mi nie fałszowali od operatu ewidencji po konta bankowe ten miejscowy sanhedryn z agronomem na czele ha ha ah to kloaka gryfina kuduk biegajacy na smyczy wieczorka ha ah ah i reszta ferajny z mnietkiem na czele kto mnietka wsadził na ten stołek bez poparcia *** ha ha ah myslicie ze on jest taki niezastąpiony ha ha ah wsadzili go bo jest ŁATWOSTEROWALNY I POZBAWIONY KRĘGOSŁUPA MORALNEGO HA HA AH TAKICH *** PREFERUJĄ JAK SWOICH PAROBKÓW HA HA AH
POKO kaput
POKO kaput 30.04.2020, 06:20
Nie po to głosowałem na PiS żeby ł[email protected] się z PO . PO już dosyć narozrabiało w Polsce . VAT , OFE ……… I donoszenie do Brukseli !!!!
DEMOKRACJA
DEMOKRACJA 30.04.2020, 01:16
KARTY DO GŁOSOWANIA DOSTĘPNE JUŻ SĄ W INTERNECIE! SZYBCIEJ NIŻ POCZTA JE DOSTAŁA!!!
PRZEKRĘT STULECIA SIĘ SZYKUJE! NAWET SĄSIAD ZA CIEBIE ZAGŁOSUJE A TY NAWET NIE BĘDZIESZ NIC O TYM WIEDZIEĆ!
JE BAĆ NOWO RUSKICH Z PIS!!!
do trolla z Moskwy lewactwo
do trolla z Moskwy lewactwo 30.04.2020, 22:40
wy z koalicji konfidentow to zwariowaliscie od tego koronawirusa
GLINIARZ  I PROKURATOR
GLINIARZ I PROKURATOR 30.04.2020, 23:58
DZIŚ PISO PROKURATURA WSZCZĘŁA ŚLEDZTWO W SPRAWIE KART DO GŁOSOWANIA A W PONIEDZIAŁEK ZAPEWNE UMORZY! JUŻ NIE DŁUGO PISO TOWARZYSZE! JUŻ NIE DŁUGO!
Severyn
Severyn 30.04.2020, 00:14
Jest takie przysłowie: Lepsze czyste sumienie niż nieprawe mienie.
samokrytyka
samokrytyka 30.04.2020, 09:32
Seweryn, w punkt!
mieszkaniec
mieszkaniec 29.04.2020, 23:49
Panie Sawaryn, czy pan nie rozumie, że pogrywa pan sobie nie z opozycją, tylko z z mieszkańcami? Nie można tylko ciągnąć do siebie, ale trzeba dać też coś mieszkańcom. Czas jest ku temu aby pomagać i mieć trochę empatii.
Kryger
Kryger 29.04.2020, 23:44
Premier pokazuje...jak dobrym jest wujkiem...w obliczu zbliżających się (ewentualnych) wyborów.Na początku miesiąca, chcąc pokazać-kto tu rządzi-zakazał wstępu do lasów, parków, plaż...później szybko się z tego wycofał...no bo przecież trzeba" łapać wyborców" Uważam, że PIS nawet w obliczu pandemi-gra politycznie-mając nas głęboko w" poważaniu"DLA SWOJEGO ZDROWIA I ZDROWIA INNYCH-NA PEWNO NIE BĘDĘ BRAŁ UDZIAŁU W WYBORACH...
PISO GRYFINO!!!
PISO GRYFINO!!! 29.04.2020, 23:28
BURAKI WYBRAŁY PISO KARTOFLE! I
A TEGO WASZEGO BURGUNDA TO NA TACZKACH WYWIEŹCIE!!! ALE JAK WOKÓŁ SAME CIOTY TO KTO MA TO ZROBIĆ?!
WIEŚ JAK CH U J TYPOWY RYNSZTOK INTELEKTUALNY!!!!!!!!!!!
GDYBY NIE DOLNA ODRA TO GRYFINO ZAORANE BYŁOBY ALBO ŚWINIE BY SIĘ PASŁY!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDD
KO
KO 29.04.2020, 23:24
Puknij się tercecie w przyłbice !
kaganiec oświaty
kaganiec oświaty 29.04.2020, 23:30
Wszyscy wiemy, że te maseczki to jest pic na wodę, więc po co się czepiać. Jeśli ktoś myśli, ze taka maseczka szyta przez Panią X chroni nas przed wirusem, to chyba nie myśli realnie. Pan Szumowski już się wypowiedział na temat maseczek i niech teraz zdania nie zmienia. Wszyscy już wiemy, że nasza władza próbuje założyć nam kagańce i trzyma nas na krótkiej smyczy. Jesli minister myśli, że przez rok, czy więcej będziemy latać w maseczkach, a później nas zaszczepi jakimś byle czym, co nie jest odpowiednio przebadane, to myślę, że mu się w główce coś pomyliło.

Pozostałe