Koronawirus w powiecie, województwie i kraju. Najnowsze dane

  • 23.05.2020, 18:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Koronawirus w powiecie, województwie i kraju. Najnowsze dane
W Zachodniopomorskiem - podobnie jak w kraju - są powiaty z dużą ilością potwierdzonych przypadków zakażeń oraz miejsca, gdzie zachorowań jest niewiele. Jedynym powiatem w naszym województwie, gdzie dotąd nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia jest powiat drawski. Natomiast najwięcej chorych zarejestrowano w Koszalinie i powiecie koszalińskim. A jak jest u nas? Przeanalizowaliśmy dane dostraczone przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Szczecinie.

powiat gryficki - 0 zarejestrowanych zakażonych

pow. pyrzycki - 1 potwierdzony przypadek/ 1 - liczba wyzdrowień/ 0 - liczba zgonów

 

pow. gryfiński - 32 potwierdzone przypadki/ 32 - liczba wyzdrowień/ 0 - liczba zgonów

 

Koszalin i pow. koszaliński - 149 potwierdzonych przypadków/ 80 - liczba wyzdrowień/ 12 - liczba zgonów

pow. gryficki - 110 potwierdzonych przypadków/ 75 - liczba wyzdrowień/ 1 - liczba zgonów

 

województwo zachodniopomorskie - 521 potwierdzonych przypadków/ 347 - liczba wyzdrowień/ 19 - liczba zgonów

Szczegółowe dane obrazują grafiki zamiesczone w fotogalerii.

 
Dzisiaj w Polsce odnotowano w porannym raporcie 312 nowych przypadków zakażenia i 11 zgonów, wyzdrowiało 246 osób.
 
Od początku epidemii w kraju stwierdzono 20 931 zakażeń. Zmarło 993 osób. Wyzdrowiało 8977.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do ścierwa, co hajluje
do ścierwa, co hajluje 24.05.2020, 20:08
Hajlującemu ścierwu reklamowana nielegalnie wóda bokiem wychodzi - to i się czepia innych. A Jerzy jak tam? Zdrowy?
Heil Donald
Heil Donald 24.05.2020, 16:58
A Jak tam Zatroskany czytelnik ? Tzw. redaktor Andrzej Sz. już zdrowy z AA ???
pralka
pralka 24.05.2020, 19:27
A gdzie on się ukrywa ten Sz.?
Iwona
Iwona 24.05.2020, 14:45
Mam nadzieję, że latem się to diabelstwo cofnie. Wiem co piszą. ale przecież nikt tego na pewno nie wie.
K....
K.... 24.05.2020, 01:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

szok
szok 24.05.2020, 00:12
Wiecie jak dużym ryzykiem jest spotkanie się w restauracji? To posłuchajcie: Około 50 gości restauracji w Leer (Dolna Saksonia) musi poddać się 14-dniowej domowej kwarantannie. Okazało się bowiem, że wśród gości restauracji co najmniej siedem osób było zarażonych koronawirusem.
oglądajcie
oglądajcie 23.05.2020, 21:18
Teraz na Polsacie leci program gdzie poseł PiS nazwał Katarzynę Kotlę "towarzyszką kłamczuchą"!
ops
ops 24.05.2020, 19:55
i powiedział prawde o barbie
testy przesiewowe...
testy przesiewowe... 23.05.2020, 21:07
Jeszcze tylko podajcie ile testów wykonano w gminach na przykład na południu powiatu gryfińskiego. I ile ostatnio w Gryfinie.
Rozsianie w tym tygodniu po tylu powiatach pojedynczych przypadków to radość głupiego - przecież jak w Białogardzie stwierdzili nagle jeden - to kosmici nie przynieśli...
wreszcie
wreszcie 23.05.2020, 20:49
W ramach odmrażania gospodarki i usług medycznych przymierzamy się do otwarcia sanatoriów i uzdrowisk w połowie czerwca - poinformował w sobotę wiceminister zdrowia Sławomir Gadomski.
testy przesiewowe
testy przesiewowe 23.05.2020, 21:12
Czyżby rząd szukał pieniędzy w budżecie i chciał odciążyć NFZ i ZUS od emerytów i rencistów?
Nie wierzę. Może jeszcze do Kołobrzegu ich wysłać?
A może najpierw przesiewowe testy jak w kopalniach - wśród mieszkańców takich uzdrowisk?
Bo przecież to nie tylko pracownicy sanatoriów - ale także ich rodziny mogą zarażać - nawet nie wiedząc o tym. I dzisiaj pracownik nie zaraża, ale po pracy pójdzie do sklepu albo spotka się z kimś - i po kilku dniach kuracjusze załatwieni. Na amen...
turysta
turysta 23.05.2020, 19:04
Tak ciekawostka: Na wycieczkowcu, który od czwartku cumuje w porcie w Barcelonie z powodu potwierdzonego na pokładzie zakażenia koronawirusem, znajduje się 400 osób, w tym 26 obywateli Polski. Jednostka została objęta obowiązkową kwarantanną.
testy przesiewowe
testy przesiewowe 23.05.2020, 21:14
To są pracownicy obsługi tego statku. A w Niemczech kilkudziesięciu uczestników jednego nabożeństwa zakaziło się. I 7 klientów restauracji.
A we Włoszech zakażony fryzjer załatwił kwarantannę dla 40 klientów z rodzinami. I może miec kłopoty, jak się zakażą...
Rita
Rita 23.05.2020, 19:03
Czyli u nas dobrze.
gryfinianka
gryfinianka 23.05.2020, 19:06
A któż to wie skoro badań w Gryfinie się nie robi.

Pozostałe