Nie tak powinna wyglądać ścieżka rowerowa - ocenia czytelnik przesyła zdjęcia z nabrzeża

  • 02.06.2020, 10:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie tak powinna wyglądać ścieżka rowerowa - ocenia czytelnik przesyła zdjęcia z nabrzeża
Prawie codziennie spędzam aktywnie czas, chodząc na spacery, jeżdżąc rowerem. Od długiego czasu na nabrzeżu w Gryfinie, widzę zaniedbaną ścieżkę rowerową oraz chodniki. Przesyłam kilka zdjęć. Chyba nie tak powinna wyglądać ścieżka rowerowa - pisze do nas czytelnik z Gryfina.

Oj nie tak powinno wygladac nabrzeże. My już kilka pytań zadaliśmy Tomaszowi Milerowi z Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie i nie możemy doczekać się na odpowiedzi. O działaniu już nie wspominamy nawet...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pompka
pompka 04.06.2020, 08:35
Nie pierwszy rok tak jest!
rowerzysta
rowerzysta 03.06.2020, 21:02
Jedno dominujące doświadczenie w mojej jeździe na rowerze: najbardziej uważaj na starsze panie na rowerze, młodych debili z głośnymi wieżami w samochodzie i na... taksówkarzy. Ci ostatni jeżdżą na pamięć w tym sensie, że tak się czują pewnie, bo niby znają każdą dziurę, każdy układ w" kostce Rubika", jaką jest sieć dróg w mieście, że aż jeżdżą niebezpiecznie - szybko, bez kultury jazdy, np.hamują, ale nagle, nie dając oznak hamowania, koniecznych, by inny poczuł się bezpiecznie.
rudi
rudi 03.06.2020, 18:37
Jaka ścieżka.To jest parodia ścieżki rowerowej.To jest zwykły chodnik.Ścieżkę rowerową buduje się wzdłuż drogi na całej jej długości.Tak jest wszędzie na świecie.Wystarczy spojrzeć na Szczecin.U nas jest 50 metrów ścieżki(np. kolo szlabanów) potem nie ma nic i gdzieś w innym końcu Gryfina znowu 20 metrów ścieżki(nabrzeże).Ścieżka musi również gdzieś prowadzić.To się pytam.Skąd dokąd prowadzi ścieżka na nabrzeżu?Skąd dokąd prowadzi ścieżka obok szlabanów?
Krasnal
Krasnal 03.06.2020, 13:42
Trawa taka,ze juz smieci, petow, kapsli itp nie widac !;)
psi
psi 03.06.2020, 07:57
Wiosna, to chwasty rosną debile...
załamana
załamana 04.06.2020, 08:36
Tak jak w filmie u Barei: Jest zima to w mieszkaniach jest zimno pani kierowniczko.
tylko pytam
tylko pytam 04.06.2020, 08:18
Lenie ,fleje i brudasy rządzą w tym mieście?
🍓
🍓 03.06.2020, 11:40
Upośledzony człowieku CHWASTY to się wyrywa! Takie chwasty jak ty również.
chwast
chwast 02.06.2020, 14:48
dzban
rus
rus 02.06.2020, 14:35
Gdyby "słomiarz" stąpał a nie szurał konusami to by mu trawka nie przeszkadzała!Nóżki unosimy nie szuramy!
Do rus
Do rus 02.06.2020, 14:58
Ty tak o burmistrzu? Oj nieładnie
niestety
niestety 02.06.2020, 14:20
Tak jak ze wszystkim.
Gryf
Gryf 02.06.2020, 12:32
Jaki zarządca taka ścieżka wszystko w temacie.
gryfino
gryfino 02.06.2020, 11:57
wam ta kwarantanna chyba źle działa, nie macie już co z sobą ludzie robić.
Sąsiad
Sąsiad 02.06.2020, 13:40
Chyba ty
Zielsko
Zielsko 02.06.2020, 11:45
W zeszłym roku, jak chodzilam z psem, to tam zielsko hakał taki pan, moze juz tam nie prapcuje...
Hm
Hm 03.06.2020, 05:50
Ty chodziłaś a pies s....ł na te chabazie!!!!!!
Zielsko
Zielsko 03.06.2020, 12:03
Do hmmm
Wiedziałeś, ze moj pies s,,,,, na to zielsko?
Wizjoner sie odezwał
też rowerzysta
też rowerzysta 02.06.2020, 11:24
Jako porządny obywatel nic by ci się nie stało jakbyś zatrzymał się rowerem i to wyrwał. Jacy wszyscy są nagle rozstrzeniowi . Tam tych chwastów co kot napłakał.......
Wuja
Wuja 04.06.2020, 19:08
Wyrywanie daje skutek na chwilę od pozostałych w ziemi korzeni zielsko odrośnie, czyli syzyfowa praca. Dobry gospodarz woziłby opryskiwacz plecakowy i spryskał to np. Randapem lub innym środkiem który niszczy roślinę z korzeniami. Nieusuwanie chwastów w dłuższym czasie spowoduje kruszenie polbruku przez korzenie.
sądownie udowonione
sądownie udowonione 04.06.2020, 19:47
Gryfino Wuja nie ma nie tylko dobrego gospodarza, ale można powiedzieć , ze w ogóle nie ma gospodarza.
Bello
Bello 02.06.2020, 11:59
No popatrz, to znavzy ze ty nie jestes pozadnym obywatelem, bo pisze, ze jezdzisz ram to dlaczego ty sie nie zatrzymasz i nie powyrywasz chwastów? Zrobil bys cos pożądanego, poza tym tam sa ludzie pracuja to ich obowiązkek za to biora wypłatę
też rowerzysta
też rowerzysta 02.06.2020, 14:17
Bello idź do szkoły po nauki bo masz problemy z poprawną pisownią. Jak się nauczysz to będziesz pisał komentarze. Zgoda?
Bello
Bello 02.06.2020, 14:32
Do ,, Tez rowerzysty
Szkołę mem już za sobą, w przeciwieństwie do Ciebie, niby poprawny obywatel, a nie mogłeś stanąć i wyrwać chwastów, i nie czepiaj się pisowni, bo czasem błędy się zdarzają....
też rowerzysta
też rowerzysta 03.06.2020, 08:45
Mem mem Bello :)))))
Bello
Bello 03.06.2020, 12:13
Do Też rowerzysty
Widac twoja infantylnść, niestety a z takimi sie nie dyskutuje... żegnam
Trawa też ma prawo do życia
Trawa też ma prawo do życia 02.06.2020, 13:28
Co biorą? Chyba jałmużnę..2020 jałmużna 2500.
hehe
hehe 02.06.2020, 15:09
Też rowerzysta, no ok, masz nawet rację. Ale pisanie o kimś, że jest rozstrzeniowy a potem zarzucanie komuś, że ma kłopoty z pisownią to jakiś żart :)
józek
józek 02.06.2020, 11:11
Władza nie porusza się w tych miejscach więc problemu nie widzi.
piłoręki bandyda
piłoręki bandyda 02.06.2020, 11:03
Dobrze że tam nie ma starych drzew bo by wycięli!

Pozostałe