Kino Gryf rusza w czerwcu! Obowiązuje przestrzeganie określonych zasad

  • 06.06.2020, 17:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kino Gryf rusza w czerwcu! Obowiązuje przestrzeganie określonych zasad Fot. Kino Gryf w Gryfinie
Informujemy, że od 12 czerwca 2020 (piątek) wznowione zostaną seanse w Kinie Gryf. W związku z panującą sytuacją epidemiczną, odwiedzenie gryfińskiego kina wiązać się będzie z przestrzeganiem określonych zasad.
Widzowie kina Gryf są zobowiązani do założenia maseczki zakrywającej nos i usta niezwłocznie po wejściu do budynku Gryfińskiego Domu Kultury i pozostania w niej podczas ewentualnego zakupu biletów, trwania seansu oraz do czasu opuszczania wnętrza po jego zakończeniu. Przy wejściu do budynku GDK znajduje się płyn do dezynfekcji, by widzowie mieli możliwość szybkiego dezynfekowania rąk w momencie pojawienia się w budynku.
 
Zachęcamy, aby bilety na seanse kupować online za pośrednictwem stron internetowych www.gdk.com.pl ( zakładka "Kup bilet") i www.biletyna.pl. W przypadku zakupu biletów w kasie kina rekomendujemy używanie kart płatniczych.
 
Wprowadza się całkowity zakaz wnoszenia do Kina Gryf produktów spożywczych i ich konsumpcji przed rozpoczęciem i podczas seansów.
 
Między seansami odbywać się będą dłuższe przerwy, tak aby można było wywietrzyć i zdezynfekować salę widowiskową.
 
Aby zachować dystans społeczny, w sali kinowej zajętych może być jedynie część miejsc. Rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie z zachowaniem jednego wolnego miejsca między osobami. Odstępstwa od zasady zachowania wolnego miejsca wyszczególnione zostały poniżej:
 
Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy:
- widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
- widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
- osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
 
W tych wypadkach - pomimo wskazania miejsca na bilecie - widzowie kupujący wejściówki mogą zająć miejsca obok siebie z zachowaniem zasady, że pomiędzy nimi a pozostałymi osobami należy zachować zasadę co najmniej jednego wolnego miejsca
 
Wchodzić i wychodzić z kina będziemy osobnymi wejściami. Widzowie opuszczający Kino Gryf korzystają z wyjścia ewakuacyjnego znajdującego się przed ekranem, po jego lewej stronie. Prosimy o opuszczanie kina z zachowaniem wymaganego przepisami prawa odstępu.
 
Podczas oczekiwania na seans oraz w kolejce do kasy zalecamy zachowanie odstępu społecznego. Bilety na seans sprawdzane będą bezdotykowo. Sala widowiskowa będzie udostępniana widzom na 15 minut przed zaplanowana godziną seansu.
 
Gryfiński Dom Kultury zaleca widzom Kina Gryf korzystanie z dwóch toalet: przy wejściu do budynku oraz przy scenie (przejście przez salę Pobocze). Zaleca się korzystanie z dostępnych tam środków czystości.
Sala widowiskowa, w której odbywają się projekcje filmowe, ciągi komunikacyjne (schody i korytarze) oraz powierzchnie dotykowe będą oczyszczane regularnie, z użyciem wody z detergentem lub środka dezynfekującego. Myte i dokładnie odkażane każdego dnia będą: siedziska, drzwi, poręcze krzeseł i foteli oraz klamki, włączniki światła, poręcze i uchwyty. Wszystkie pomieszczenia są wietrzone po każdorazowym opuszczeniu ich przez klientów Kina Gryf.
 

Sonic. Szybki jak błyskawica”

reżyseria:

produkcja:

gatunek:

dla widzów:

informacje:

Jeff Fowler

USA

animacja,

przygodowy

od lat 7

1h 40 min

2D dubbing

12 czerwca (piątek)

13 czerwca (sobota)

14 czerwca (niedziela)

15 czerwca (poniedziałek)

16 czerwca (wtorek)

 

godz. 16.00

 

 

godz. 16.00

 

godz. 16.00

 

godz. 16.00

 

godz. 16.00

               

 

 

„Sala Samobójców. Hejter”

reżyseria:

produkcja:

gatunek:

dla widzów:

informacje:

Jan Komasa

Polska

thriller

od lat 15

2h 10 min

PL.

12 czerwca (piątek)

13 czerwca (sobota)

14 czerwca (niedziela)

15 czerwca (poniedziałek)

16 czerwca (wtorek)

 

godz. 19.00

 

 

godz. 19.00

 

godz. 19.00

 

godz. 19.00

 

godz. 19.00

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ampel
ampel 06.06.2020, 21:13
Super informacja!
Mirella
Mirella 06.06.2020, 20:17
Czyli do zobaczenia za tyzień!
wiki
wiki 06.06.2020, 18:46
Super wiadomość! Polecam film Komasy "Sala samobójców. Hejter" zdążyłam obejrzeć tuż przed zamknięciem kin z powodu pandemii.

Pozostałe