Pożegnali przedszkole [ZDJĘCIA]

  • 01.07.2020, 18:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pożegnali przedszkole [ZDJĘCIA] Fot. Punkt Przedszkolny w Chwarstnicy
Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań.To zdanie możemy przetoczyć dzisiaj. Nie tak dawno witaliśmy się - był wrzesień. Ale dziś już nadszedł czas pożegnania. Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje; to miesiąc, w którym starszaki żegnają się z przedszkolem. Żegnają się w nietypowej sytuacji, w okresie pandemii. Dlatego to nasze pożegnanie w tym roku wygląda inaczej. Ze względów bezpieczeństwa nie spotkaliśmy się na uroczystości w przedszkolu.
Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny skarb, który ze sobą dzieci zabiorą. To czego się nauczyły w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń; pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsza ocena ich pracy. To niezatarte wspomnienia ich dzieciństwa, ważne... a może najważniejsze.
Podsumowując ten rok szkolny należy zauważyć, że uczestniliśmy wspólnie - nasze dzieci i ich rodzice - w wielu uroczystościach, ważnych wydarzeniach.
Najtrudniejszym okresem był czas pandemii, kiedy nie mogliśmy być razem, ale daliśmy radę, bylismy bardzo aktywni, pracując zdalnie.
Podobno "wszystko dobre, co dobrze się kończy". Dlatego warto jest uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego.
Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabaw i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil.
 
Jolanta Szymczak, Marta Bus i Marta Zerek
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 02.07.2020, 11:50
Ja czegos nie rozumie w przedszkolach gryfinskich pelny reżim sanitarny. Dzieci konczyly przedszkole bez uroczystosci. Wszystko bylo na wysokim stopniu zapewnienia bezpieczenstwa. A w tym przedsxkolu pełen luzik. Dzieci zgromadzone obok siebie. Otrzymują dyplomy i prezenty bez jakichkolwiek zabezpieczen sanitarnych. A może w tym przedszkolu nie obowiązują zasady sanitarne..... a moze w tej miejscowosvi nie ma pandemii. Pozdrawiam i zycze bezpiecznego wypoczynku.
Personel placowki
Personel placowki 03.07.2020, 12:02
Z tego co wiemy w innych placowkach tez bylo pozegnanie. Drogi rodzicu u nas tez przestrzegamy zasad bezpieczenstwa. Prosze sie nie sigerowac jedna fotka, ktora robiac ja trwala sekunde. Pozdrawiamy i zapraszamy dp nas🐸🐸🐸
Kiwi
Kiwi 01.07.2020, 22:00
Niech się od małego uczą, że wszystko przemija. Pewne są tylko śmierć i podatki Hue hue
szkoda
szkoda 01.07.2020, 20:38
Wszystko się kiedyś kończy!
klim
klim 01.07.2020, 20:18
Za czasami pandemii tęsknić z pewnością nie będą.

Pozostałe