Rada Miejska w Gryfinie wspiera chorego Franka. #GaszynChallenge

  • 01.07.2020, 20:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rada Miejska w Gryfinie wspiera chorego Franka. #GaszynChallenge fot. TWS
Trzynaścioro radnych Rady Miejskiej w Gryfinie stawiło się dzisiaj na nabrzeżu aby zrealizować wyzwanie #gaszynchallenge. Akcja ma na celu pomóc w zbiórce pieniędzy dla chorego Franka Kępy ze Szczecina. Angażuje się w nią wiele instytucji, organizacji, zakładów pracy, społeczników.

Radnych Rady Miejskiej do zadania nominowała straż miejska. Bardzo sprawnie nasi samorządowcy wykonali przysiady i pompki. Na leczenie małego wojownika chorego na SMA wpłacili pieniądze zarówno ci ćwiczący, jak i asystujący,

Przewodniczący Rady Miejskieh Rfała Guga ogłosił, że do wykonania zadania nominowani zostają Rada Powiatu, radni Sejmiku Wojewódzkiego oraz burmistrz Gryfina wraz z zastępcami. 

Zadanie jest proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. 

Na wywiązanie się z nominacji jest 48 godzin. 

Jeśli nominowani nie wykonają zadania, wpłacają 10złJ jeśli wykonają - wpłacają 5 zł na konto Franka z poniższego linku:

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengefranek?fbclid=IwAR1X3wfR3IJmvs84skMS5HAf84OBB017KBexW8szY5Dns_SviW-5nl8YXuM

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

City
City 02.07.2020, 14:51
A straz miejska gdzie robila pompki i przysiady
jak to w straży
jak to w straży 02.07.2020, 20:32
tak ale kłutnia w parku wybuchła i musiała interweniować policja https://youtu.be/36RHg6Y96W0
gumofilc
gumofilc 02.07.2020, 21:18
Ten filmik to jakiś chyba wywiad z Knagulcem.
Wuja
Wuja 02.07.2020, 14:30
Pomagać trzeba . Pomoc chorym to szlachetne działania które popieram całym sercem. Dziwi mnie ażeby pomóc to trzeba pompki wykonywać publicznie i za wykonanie oszczędza się 5 zł. Pracownicy rady Miejskiej bez wygłupów mogli by wpłacić po minimum 10 zł i nie odwalać cyrków. Dziwaczeje ten świat jeszcze trochę to żeby pomóc trzeba będzie skoczyć na bandżo z mostu. Czyż nie można pomagać ot tak po prostu bez wygłupów tak od serca bezinteresownie bez lansu.
uwaga
uwaga 02.07.2020, 19:21
Wuja - też się zgadzam, że to bardziej służy promocji facebooka i lansowi osób publicznych, które bez zaistnienia w mediach by nie dały?
Nie rozumiem tych "nominacji" i zmuszania do wpłat - to nie dobroczynność, to wymuszenie...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 02.07.2020, 14:10
może lepiej zrobić zrzutkę na polską naukę żeby nie trzeba było dorabiać zydów z USA co polscy genetycy są gorsi czy to są tępaki czy polska farmacja 10 milionów skąd te ceny z saturna i admin nie blokuj "sasiad " niech zobaczy ile reszta dostaje rydzyk to biznesmen a nie żebrak jak reszta ha ah aha podam wam przykład z koronawirusem kuracja w usa randysywirem 1000 dol w usa a arachinem w polsce 50 zł taka jest skala czesania goi i to jest fakt
czy  wszyscy potrzebujacy dostaną takie wsparcie
czy wszyscy potrzebujacy dostaną takie wsparcie 02.07.2020, 12:41
czyim synem jest franek ze tak zajadle pompują a w polsce nie ma leku i kuracji genowej ponoć polska wstała z kolan
wdzięczna
wdzięczna 02.07.2020, 13:07
A czyim synem jest chłopiec,dla którego zbierali gryfińscy wolontariusze kilka lat temu ,nawet w Anglii ? Chłopiec żyje i chwała tym ludziom za to,że pomagają. A tu są chore tylko dzieci ,albo aż dzieci.
Leszek
Leszek 02.07.2020, 12:36
Dzieciaczek jest bardzo chory. Badźmy ludźmi i wpłaćmy pare groszy. Na stronie siepomaga.pl jest opisana cała historia tego biednego chlopczyka
Zibi
Zibi 02.07.2020, 11:58
Pan Zbigniew nauczyciel wueru nie pompuje,oj słabiutko.
Trebor
Trebor 02.07.2020, 11:38
Tak jak czytam tu komentarze, to jestem ciekaw, co ci ciągle krytyczni do wszystkiego, zrobiły w życiu dla innych z własnej inicjatywy, co w ogóle zrobili w życiu z własnej inicjatywy. Sądząc po poziomie frustracji to jestem przekonany, że niewiele. Może samogwałt w toalecie?
😅
😅 02.07.2020, 12:36
Samogwałt w toalecie?
To mi pasuje do tego Leonarda,który nie lubi kobiet i pisze,że mu zazdrszczą jego kultury osobistej,dlatego go atakują 🤗
Obserwator Facebooka
Obserwator Facebooka 02.07.2020, 11:23
Chciałbym przypomnieć, że cały UMiG został wcześniej nominowany nie tylko burmistrzowie. Czekamy.
o lanserach
o lanserach 02.07.2020, 11:15
Nic nie robią tylko chodzą na pasku Sawaryna to jakoś muszą w mediach zabłysnąć. Żenada.
Fiflak
Fiflak 02.07.2020, 10:56
A ten jeden z tyłu to czemu robi przysiady a nie pompki?
Sii
Sii 02.07.2020, 10:39
Nominujcie Gryfinskie L G B T moze w dziesieciu jeden przysiad zrobia plus dildo
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 02.07.2020, 10:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Hipopotam
Hipopotam 02.07.2020, 10:20
A Pieczyńska to jak robi pompki ? Jak Ewa XXXXXL ?
Sąsiad
Sąsiad 02.07.2020, 09:46
A Duda się śmieje bo woli dać kase rydzykowi na tvp mocherom i patologii *** a inni muszą robić pompki, przysiady, tak to jest gdy mochery i *** głosuje na pis
uwaga
uwaga 02.07.2020, 09:14
Szanowni radni - wpłacajcie sobie ile chcecie, na najszczytniejsze cele. W końcu to Wasze diety. Ale zajmijcie się wyrżniętymi drzewami i betonowanym parkiem i dworcem autobusowym bez drzewka (chociaż w oszukańczych "wizualizacjach" każdy krzaczek zostawał) - bo te diety, które możecie wydawać na co chcecie, to mieszkańcy płaca Wam po to, żebyście pracowali na rzecz gminy...

Bo te durne "nominacje" to aż żałosne. Czemu to ma służyć? Napędzaniu oglądaczy reklam na fejsie?

Nie można wpłacić bez tego?
Zróbcie koncert, kiermasz, aukcje - to jest normalny SPONSORING (który polega naturalnie na tym, że ten, co pomaga, ma z tego korzyść - wizerunkową - i to jest całkiem naturalne i dopuszczalne).
Ale takie wciskanie na siłę komuś "nominacji" to jest niesmaczne.
Abc
Abc 02.07.2020, 11:20
Obyś nigdy nie potrzebował 10 milionów na ratowanie życia osoby najbliższej. Głupi pomysł? Nie sądzę, głupi jest Twój komentarz no i ty też oczywiście.
uwaga
uwaga 02.07.2020, 19:17
Głupi jest ten, kto szantażem "dla chorego dziecka" zmusza do publicznych cyrków osoby pod hasłem promocji mediów społecznościowych.
Idea dobroczynności polega na tym, że KTO CHCE POMAGA.

I nie rozumiem, może mi powiesz - W CZYM ROBIENIE POMPEK PRZEZ PARU RADNYCH ZWIĘKSZYŁO ILOŚĆ PIENIĘDZY?
burza
burza 02.07.2020, 10:24
Nie zgadzam się z "uwagą " ,a co to Ci przeszkadza,że się pobawią, pośmieją, a przy okazji wpłaty pokażą swoją sprawność fizyczną ? Myślę,że jesteś tym,który tego NIE ZROBI. .?!
uwaga
uwaga 02.07.2020, 19:15
Nie widzę związku między wpłatą a ZMUSZANIEM do publicznego robienia cyrków. I nie będzie mnie byle kto rozliczał, czy wpłacam, czy nie. I komu. Bo to moja sprawa.
Wysportowany
Wysportowany 02.07.2020, 08:39
Skąd wiedziałem,że RG nominuje burmistrza i zastepców? No i ciekawe gdzie to będą robić slimaki? Chyba,że tylko dadzą kasę
uwaga
uwaga 02.07.2020, 19:19
To mi przypomina nachalność sprzedawców dewocjonaliów pod Jasną Górą kiedyś. A co to kogo obchodzi, czy ktoś da, czy nie?
Szantaż?
Bahs
Bahs 02.07.2020, 08:11
A ten w zielonej koszylce tlysty *** to kto to to facet i paru pompek nie zrobi,a wiem mogliscie mu dac 10 kielichow to by bez problemu wypil
janusz
janusz 02.07.2020, 02:19
Jeśli nie wykonają zadania, wpłacają 10zł
jeśli wykonają - wpłacają 5 zł
:) oszczedzaja :D
takl myślę
takl myślę 02.07.2020, 00:11
Pompowanie to nei wspieranie tylko lansowanie.
brawo
brawo 01.07.2020, 23:11
Brawo, chociaż raz ponad podziałami
rudy
rudy 02.07.2020, 00:12
Brawo jak bym ich nie znał to może bym tak pomyślał.

Pozostałe