Głosujmy na Trzaskowskiego! - zachęca europoseł. W sobotę spotka się z mieszkańcami powiatu gryfińskiego

  • 03.07.2020, 21:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Głosujmy na Trzaskowskiego! - zachęca europoseł. W sobotę spotka się z mieszkańcami powiatu gryfińskiego Zdjęcie z Fb europosła Arłukowicza
-Tak. To jest ten moment. Czas jest trudny, ale to czas decyzji. O Polsce. I naszej przyszłości. ‬‪Musimy wszyscy pójść na wybory! I zdecydować jakiej Polski chcemy. ‬‪To musi się udać nam wszystkim razem z Rafałem Trzaskowskim - mówi europoseł Bartosz Arłukowicz i zapowiada w sobotę 4 lipca 2020 r. spotkanie z mieszkańcami naszego regionu.

Oto plan spotkań europosła Bartosza Arłukowicza z mieszkańcami:

godz. 10 - Krajnik Dolny

godz. 10.30 - Chojna

godz. 11.30 - Moryń

godz. 12.30 - Osinów Dolny

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (67)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wald
Wald 07.07.2020, 10:23
Ale ludzie daliście się wkręcić w akcję niemiecką z pedofilem. Gość odsiedział w więzieniu, mieszka z rodziną i rodzina poprosiła o zdjęcie trwającego zakazau zbliżenia. Na prośbę córki prezydent zdjął. A jaką wy byście podjeli decyzję w tej sytuacji?
meduza
meduza 07.07.2020, 11:06
Wald piszesz półprawdy więc albo jesteś idiotą albo manipulatrorem.

Żaden prezydent wcześniej nie ułaskawił pedofila skazanego za gwałt.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.07.2020, 22:16
bartek zapytaj sie darka wieczorka czemu stowarzyszenie sowa popiera dudę ha ha aha https://www.google.com/url?sa=… masoneria francuzka ha ha ah oraz tramp z zięciem z chabad lubawicz ha ha aha
zibi
zibi 05.07.2020, 10:01
Rafał prezydentem Wszystkich Polaków !!!!
ja
ja 05.07.2020, 12:21
Nawet gdybym nie był zwolennikiem Trzaskowskiego to podzisiejszym bełkocie P.Muchy w kawie na ławę natychmiast bym zagłosował na Rafała!jak można ułaskawiać pedofili?
krak
krak 05.07.2020, 10:15
Zibi, idź pograć w piłkę.
Łach
Łach 05.07.2020, 09:26
czasami jak trzeba to dechą trzeba lać!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 04.07.2020, 22:57
ja nie mam najmniejszej wątpliwości że wygra duda ha ha aha stoją za nim takie siły ze trzaskowski nie ma szans ha ah ah ma za słabe drukarki ha ha aha a duda bedzie tym który ostatni zgasi swiatło w tym burdelu polinem zwanym ha ah aha ORDO AB CHAOS HA HA AHA
riba
riba 04.07.2020, 22:41
Był ktoś i słuchał?
Wuja
Wuja 04.07.2020, 22:48
Panie redaktorze daj Pan jakąś fotorelacje z agitki Arłukowicza.
Knagulec
Knagulec 05.07.2020, 07:27
Po ch....
przemo
przemo 05.07.2020, 01:43
https://pl.wikipedia.org/wiki/…
był wszedzie
asd
asd 04.07.2020, 22:38
O, komuszek Arłukowicz się uaktywnił. Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę !!!
jsaijsad
jsaijsad 04.07.2020, 23:00
Dziecko, JAKI KOMUCH? Arłukowicz miał 18 lat gdy komunizm się skończył w Polsce!!! Myślisz czasem? Czy za to ci nikt nie płaci, PiSowski trollu?
przemozgr
przemozgr 05.07.2020, 01:48
https://pl.wikipedia.org/wiki/…
do adhd
do adhd 04.07.2020, 22:40
Kolejne nawoływanie do przemocy faszysto?
aSD
aSD 04.07.2020, 23:18
@do adhd - komuszku, zawołanie "raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę" było używane w czasach komuny. Jeśli to "faszyzm", to znaczy, że polskie społeczeństwo to faszyści.
apel
apel 04.07.2020, 22:01
Wyborcy za tydzień sami zdecyduja panowie ze sztabów wyborczych i stajnie trolli!
Knagulec
Knagulec 04.07.2020, 21:51
Duda Duda
Karma
Karma 04.07.2020, 20:00
Nażarłeś się za free ?.
As
As 04.07.2020, 18:09
Nastrpny ... przypomnijmy to chyba ten pan mowil żeby zamknąć szpitale dla oszczednosci? Jak byl ministrem zdrowia a wy na takich głosujcie.
Knagulec
Knagulec 05.07.2020, 07:28
Bo to dzbany
Wuja
Wuja 04.07.2020, 16:00
Przechrzta Bartosz Arłukowicz chachmęt taki jak kolesie z PO. Wyborcy mają swój rozum wiedzą jak zagłosować. Minister zdrowia który radził koledze zlikwiduj 3 szpitale i przyjdź po dotacje na czwarty. Najgorszy minister zdrowia wszechczasów w Polsce. Arłukowicz powiedz coś zrobił dla Zachodniopomorskiego, ja wiem że nic. Mamy szczęście do takich polityków jak: Arłukowicz, Napieralski, Kochan, Kotula co potrafią ględzić kłamać mówić obok tematu nie odpowiadać na zadane pytania. Reasumując już dzisiaj zakładam że w Gryfinie na spotkaniu stawią się postkomuniści i słuchacze uniwersytetu trzeciego wieku.
As
As 04.07.2020, 21:28
Zapomniałeś dodac Nitrasa showmena i prowokatora. Beznadzieja polityczna bez zadnego honoru.
Wybór
Wybór 04.07.2020, 15:17
A w Gryfinie
AJWAJ ALELUJA ID O PRZODU
AJWAJ ALELUJA ID O PRZODU 04.07.2020, 14:59
TA NASTROJOWA PIOSENKA MNIE POWALA HA AH AH https://youtu.be/3ey6vNyxoXU HA HA AHA ALE JEDREK MA FANÓW W USA HA HA AHA https://youtu.be/QFFykQIrPCk HA HA AH
Bartek
Bartek 04.07.2020, 14:04
Tylko PAD innej obcji nie ma.
FENIX
FENIX 04.07.2020, 13:17
O następny co będzie mówił na kogo Ludzie mają głosować!!! ŻENADA
Szanowny Panie weź się Pan schowaj daleko w krzakach i wyjdź dopiero po wyborach!!!!
sii
sii 04.07.2020, 13:06
chcecie zyc pod zaborami glosujcie na ***
Brawo!
Brawo! 04.07.2020, 12:24
Pogonić tych narodowych socjalistów z pisu
Kris
Kris 04.07.2020, 11:30
Arłukowicz ..nie psuj atmosfery w Naszym mieście..zostań w domu...za to Duda mile widziany..
???
??? 04.07.2020, 09:57
PO co?
ja
ja 04.07.2020, 13:58
ale pisiory ujadają .czują swój koniec!
King.
King. 04.07.2020, 12:15
Precz z pedofilami i tymi co pedofili uwalniają.

Pozostałe