Małgotrzata Trzaskowska w Gryfinie [FOTORELACJA]

  • 08.07.2020, 12:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Małgotrzata Trzaskowska w Gryfinie [FOTORELACJA]
To było spotkanie z organizacjami pozarządowymi i z aktywnymi kobietami powiatu gryfińskiego. Dziś 8 lipca 2020 r. do Gryfina przyjechała Małgorzata Trzaskowska, małżonka kandydata na prezydenta RP. Spotkanie miało miejsce w Zakałdzie Aktywizacji Zawodowej przy ul. Łużyckiej w Gryfinie.

Relacja filmowa ze spotkania wkrótce.

Zapraszamy do fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gieniu
Gieniu 17.07.2020, 08:22
Strasznie upolityczniona jest ta placowka na ul. Łużyckiej.
Penio
Penio 09.07.2020, 22:10
A kogo to interesuje że jakaś Trzaskowska przyjechał do Gryfina!
takie sa fakty
takie sa fakty 09.07.2020, 22:14
5 tys. osób przeczytało to znaczy zainteresowało.
heh
heh 10.07.2020, 11:56
Konkurencja zazdrości.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 09.07.2020, 21:02
zenada to MASONERIA zBANGLADESZU
burza
burza 09.07.2020, 20:02
Jedno wiem na pewno.
Zawsze atakujecie ludzi,których się boicie,ktorzy Wam "zagrażają" ,gdy drżycie o swoje stołki i to jest infantylne. Boicie się rzeczy,ludzi nowych - jak dziecko,tylko czy na pewno trzeba wybrać znane, ale zło ??
Heil Rafał i twoje 20 groszy
Heil Rafał i twoje 20 groszy 09.07.2020, 17:49
Fundacja rozwiązała porozumienie z niepełnosprawną. „Tak się kończy niepopieranie PO”
Jak najdalej od trzeszczenia
Jak najdalej od trzeszczenia 09.07.2020, 11:25
Zawsze jak coś zaczyna trzeszczeć to zwiastuje kłopoty...a jak już mocno trzeszczy to nawet katastrofę
Dorota
Dorota 09.07.2020, 11:17
Super materiał o wizytach Małgorzacie Trzaskowskiej także w Gryfinie zrobiła też Wirtualna Polska. Obejrzyjcie!
https://wiadomosci.wp.pl/wybor…
uśmiałem się
uśmiałem się 09.07.2020, 10:50
Najbardziej śmieszy ujadania probumistrzowskich piesków. Pół Gryfina przyszło a ich nikt nie poinformował. Żadne stowarzyszenie nie poiformowało. Widocznie szczujna tak jest traktowana przez mieszkańców.
Wuja
Wuja 09.07.2020, 11:31
Łżesz nie kłamiesz. Jakie pół Gryfina? Niedobrze masz zwidy.
Doberman
Doberman 09.07.2020, 09:45
ANTYTERCETLENIWY Wczoraj, 22:15
SAWARYNA NIE ZAPROSILI BO ON RACZEJ UTRUDNIA ŻYCIE STOWARZYSZENIOM WIEC JEGO PIESKI WYJĄ Z ŻALU, ŻE NIKT ICH NIE DOPUŚCIŁ DO STOŁU.
.Tak ja jestem pieskiem Sawaryna ale rasowym a tam były same kundle.
Do tego co chce uchodzić za  dobermana
Do tego co chce uchodzić za dobermana 10.07.2020, 21:36
Hej,nie obrażaj prawdziwych rasowych piesków farbowany kundlu
do psi los
do psi los 09.07.2020, 10:48
Doberman, trzeba cię jeszcze zaszczepić i będziesz mógł byc wśród ludzi, nawet jako rasa agresywna.
Doberman
Doberman 09.07.2020, 11:23
Doberman to rasa wyjątkowa. Gryzie tylko ludzi fałszywych i rozpoznaje ich na odległość. Dla ludzi dobrych uczciwych łaskawy. Myślisz że nie jest szczepiony ? Jest bo fałszywców jest pełno do takich niewątpliwie ty należysz. :)
RT
RT 09.07.2020, 01:47
To zaszczyt gościć taka znamienita osobę.
Pierwsza Dama
Pierwsza Dama 09.07.2020, 00:33
I takie coś miałoby zostać pierwszą damą?!!!!😳 żenada🙄
marima
marima 11.07.2020, 23:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wyrażaj się
wyrażaj się 09.07.2020, 07:05
To jest człowiek, a nie coś!
ja
ja 09.07.2020, 05:23
ta zawiść jednak lasuje mózg.Pisiorki już ledwo popiskują
Trza
Trza 09.07.2020, 00:11
Kto ją tu wpuścił że niby co to za osobistość.
As
As 09.07.2020, 00:00
Dudar i Konarski .... mam nadzieje ze KOniec POlityczny bedzie wasz w nastepnych wyborach.
ANTYTERCETLENIWY
ANTYTERCETLENIWY 08.07.2020, 22:15
SAWARYNA NIE ZAPROSILI BO ON RACZEJ UTRUDNIA ŻYCIE STOWARZYSZENIOM WIEC JEGO PIESKI WYJĄ Z ŻALU, ŻE NIKT ICH NIE DOPUŚCIŁ DO STOŁU.
Eryk
Eryk 09.07.2020, 09:40
Tak Sawaryn płacze z tego powodu hehehehe. A skąd wiesz czy by przyszedł? Kim ta pani jest ? Żoną kandydata który w poniedziałek dowie się że zabawa się skonczyła.
Gryfinianka
Gryfinianka 08.07.2020, 22:07
Sala niezbyt duża. Okres pandemii. Spotkanie sympatycznie. Wiele ciekawych głosów. Listy że słowami wsparcia, pytaniami, sugestiami bardzo mi się podobał. Pracownicy i... ZAZ byli. Sama kupiłam plecak. Zorganizowane na poziomie.
Rura
Rura 08.07.2020, 21:59
Organizator trochę nie pomyślał bardziej medialne spotkanie byłoby w gryfińskiej oczyszczalni. A tak tylko przyszedł dyżurny uniwersytet...
Nonalisa