Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki wspiera prezydenta

  • 09.07.2020, 18:18
  • Źródło: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki
Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki wspiera prezydenta ZUW
Największe osiągnięcia inwestycyjne i społeczne na Pomorzu Zachodnim w czasie kadencji prezydenta RP Andrzeja Dudy były tematem konferencji wojewody zachodniopomorskiego Tomasza Hinca, posłów: Leszka Dobrzyńskiego, Artura Szałabawki, Michała Jacha i Czesława Hoca oraz wicewojewody Marka Subocza.

- Dzięki zaangażowaniu prezydenta Andrzeja Dudy, w ciągu ostatnich 5 lat Pomorze Zachodnie z rubieży Rzeczypospolitej stało się centrum inwestycyjnym – powiedział wojewoda Tomasz Hinc.

Wojewoda wyliczył najważniejsze inwestycje i nakłady na programy społeczne oraz podkreślił, że najlepszą miarą polityki prowadzonej przez rząd w ścisłej współpracy z urzędującym Prezydentem jest spadek bezrobocia w wojeództwie zachodniopomorskim z 14,2 procent na początku kadencji Andrzeja Dudy do 7,2 procent pod koniec kadencji.

- Andrzej Duda w czasie trwania swojej kadencji bardzo mocno wspierał rozwój województwa zachodniopomorskiego i będzie to robił nadal, gdy zostanie prezydentem. Dla nas Andrzej Duda to najlepszy wybór dla Pomorza Zachodniego – dodał wojewoda Tomasz Hinc.

Źródło: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

żałosne
żałosne 10.07.2020, 22:35
Walec propagandy widzę nie tylko w TVPiS i rządu ale nawet z urzędów. Żałosne co się dzieje za publiczne pieniądze w godzinach pracy.
nie dudało
nie dudało 12.07.2020, 21:56
I w dodatku nic to nie dało.
dd
dd 10.07.2020, 21:33
Duda=Kaczyński, czy tego nie rozumiecie. Głosując na Dudę głosujesz na chorą wizję Kaczyńskiego!. Bo to ten mały będzie rządził, nie Duda. Nawet człowiek średnio inteligentny to rozumie.
moim zdaniem
moim zdaniem 10.07.2020, 21:25
Dla mnie ksiądz pedofil jest większym zagrożeniem, odstępstwem od norm niż np.artysta pedofil...Tak jak żołnierz w razie zdrady dostaje kulkę w łeb a cywil jest inaczej traktowany.Policjant złodziej??Budzi większe zgorszenie i powinien być ostrzej karany.Ksiądz pedofil ma prawo i przywilej być chroniony i ukrywany przez przełożonych aby tylko się nie wydało??
ups
ups 10.07.2020, 21:18
Jestem optymistą, w Gryfinie wygra Trzaskowski bo widać, że większość mieszkańców zagłosuje na niego. Wszyscy pos..ni ze strachu zwolennicy Adriana wypowiedzieli się na tym forum a jest ich, jak widzimy niewielu. Reszta to przytomni i myślący ludzie.
ws58
ws58 10.07.2020, 14:55
czyli co zrobił duda dla Pomorza?Oprócz stępki oczywiście
never
never 10.07.2020, 11:10
Nagonki na mniejszości nie zapomnimy wam nigdy!
niuniek
niuniek 10.07.2020, 12:39
a my wam targowicy.
gryfiniak
gryfiniak 10.07.2020, 09:20
Panie Mucha! Gdzie ten Duda w Gryfinie?
fakty po faktach
fakty po faktach 10.07.2020, 10:01
Zadufane w sobie PiS jest tak pewne wygranej w Gryfinie że przyjazd Dudy uznali za zbędny. Ba! nawet europosłanka Rafalska miała przyjechać i nie przyjechała i na szybko rzucili spadochroniarza. Nie szanują wyborców w Gryfinie.
trzeba być słownym
trzeba być słownym 10.07.2020, 09:11
Panie Duda gdzie inwestycja w elektrownię, gdzie obwodnica? Propaganda była a efektów brak.
MNS
MNS 10.07.2020, 09:07
Kampania szefa popieranego przez "jedynie słuszną partię" w czasie pracy za publiczne pieniądze?
psucie państwa przez PiS
psucie państwa przez PiS 10.07.2020, 07:38
Cóż - to taka nowa świecka tradycja - widać premier, ministrowie, wojewodowie - mają to w swoich obowiązkach. Psucie państwa - bo kto teraz zabroni innym kandydatom (teraz i w przyszłości) korzystać z takich "bocznych" finansowań?
Przykład idzie z góry. Dobry - i zły...
To nie jest stwierdzenie - "wojewoda, poseł XY popiera tego i tego." To cała konferencja - a więc koszty
Chociaż też uważam, że urzędnik nie powinien pokazywać swoich poglądów politycznych z racji pełnienia stanowiska.
Poseł, radny, burmistrz, senator, marszałek, starosta – są z wyborów. To stanowisko polityczne.Mają swój elektorat, który na nich głosował i wybrał.

Ale zwykli urzędnicy w powiecie, gminie czy województwie nie powinni w godzinach pracy zajmować się polityką..
OCZYWISTE
OCZYWISTE 09.07.2020, 23:31
OCZYWISTE, ZE Z NASZYM PREZYDENTEM PANEM ANDRZEJEM DUDA WSZYSTKO SIE UDA DLATEGO WSZYSCY POWINNI BYC WDZIECZNI CO ZROBIL I NADAL TO ROBI DLA POLSKICH RODZIN.TYLKO JEDEN NASZ PREZYDENT KTOREMU MOZNA ZAUFAC, TO PAN ANDRZEJ DUDA PAMIETAJCIE...
Misiek
Misiek 10.07.2020, 10:06
Duda wykonywał głównie partyjne rozkazy, dlatego nie.
psucie państwa przez PiS
psucie państwa przez PiS 10.07.2020, 07:40
Nie wrzeszcz, nie zakrzyczysz zbrodniczego "jestem przeciwnikiem JAKICHKOLWIEK szczepień obowiązkowych"....
przyjdzie taki czas bo zawsze nadchodzi
przyjdzie taki czas bo zawsze nadchodzi 09.07.2020, 22:50
Spokojnie, jeszcze się zdziwicie pisaki.
MIŚ
MIŚ 09.07.2020, 22:46
Dobrze że to się już niedługo skończy. DUDA WYGRA I KONIEC tych wrzasków-trzasków
mieszkaniec
mieszkaniec 09.07.2020, 22:35
Panie Mucha kilka miesięcy temu w rozmowie ze mna obiecał pan, że pan Prezydent Duda odwiedzi przed wyborami Gryfino. I co? Coś czuję, że nie zdąży.
zainteresowana mieszkanka
zainteresowana mieszkanka 09.07.2020, 22:31
Czy Gryfino dostało dyktę od premiera?
psucie państwa przez PiS
psucie państwa przez PiS 10.07.2020, 07:44
Mówisz o tych "promesach" - które kłamczuch rozdaje do nieistniejącego programu - w dodatku tym, co wcale nie składali wniosków (bo nie mogli, gdyż... nie ma programu)?
radny
radny 09.07.2020, 22:40
Burmistrz Sawaryn opowiadał na sesji ile gmina straciła i to on powinien wystawić dyktę-rachunek rządowi.
Ed
Ed 09.07.2020, 22:31
Tylko Duda.
rada
rada 09.07.2020, 22:32
Ed - jedź do Warszawy, pomóż Dudzie w wyprowadzce
człowiek starszej daty
człowiek starszej daty 09.07.2020, 22:12
Trochę mi tu towarzyszem Wiesławem zalatuje.
zibi
zibi 09.07.2020, 22:06
Długopis się wypisał i TRZEBA go WYMIENIĆ!!!
w głowie się nie mieści
w głowie się nie mieści 09.07.2020, 19:19
To tak jakby urząd miejski wspierał w wyborach reelekcje burmitrza, czyli kampania za pieniądze podatników.
Zdzich
Zdzich 09.07.2020, 19:16
Prezydent jest od wojska, reprezentowania kraju za granicą i pilnowania konstytucji, więc co ma do innowacji?
Ob
Ob 09.07.2020, 22:33
Jak słaby jest, rzekomo SILNY, prezydent Trzaskowski, jeżeli potrzebuje ogromnej KOALICJI POPARCIA. Kto kieruje się ZDROWYM ROZSĄDKIEM świadomie podejmuje właściwą decyzję w wyborach na PREZYDENTA PAŃSTWA. Niestety, na słabego człowieka, a przy tym mało wiarygodnego, NIEUDACZNIKA w Warszawie nie będę tracić głosu. Mój głos się bardzo liczy, bo IDĘ PROSTĄ DROGĄ, ciekawe że niektórzy kręcą i nie mogą.
:)
:) 10.07.2020, 07:46
Tępak też idzie "prostą drogą" -nie widząc przepaści...

Pozostałe