Co działo się na spotkaniu z Trzaskowską za zamkniętymi drzwiami [WIDEO, FOTO]

  • 09.07.2020, 20:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co działo się na spotkaniu z Trzaskowską za zamkniętymi drzwiami [WIDEO, FOTO]
Podczas spotkania z Małgorzatą Trzaskowską w Gryfinie, dla mediów była tylko chwila - przywitanie i wspólne zdjęcie. Co powiedziała członkom stowarzyszeń, dowiedzieliśmy się później. Dostaliśmy też dzisiaj trochę nowych zdjęć ze spotkania poza kamerami (zamieszczamy je w fotogalerii).

Na spotkaniu wypowiadali się przedstawiciele poszczególnych organizacji i społeczników z powiatu gryfińskiego.

Przedstawiamy nagranie wideo z powitania Małgorzaty Trzaskowskiej w Gryfinie:

loadingŁaduję odtwarzacz...
loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (57)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pisze się na to
pisze się na to 13.07.2020, 16:14
Będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce – zadeklarowała w poniedziałek żona Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata. "Tej energii nie można teraz zmarnować" - podkreśliła Trzaskowska. Zapowiedziała, że o szczegółach poinformuje już wkrótce.
mini mini
mini mini 12.07.2020, 21:47
Dla wyniku w Gryfinie mogło to mieć spore znaczenie.
Nie jestem  ważna
Nie jestem ważna 12.07.2020, 17:00
Pieczyńska liczy na " awanse" a co to za zdjęcia / od tyłu..tej fotografce z urzędu to również przewraca się w głowie. Ważna z wypasionym aparatem,
Ramka
Ramka 12.07.2020, 16:38
Wpatrzeni w tą Panią jak w obraz święty. Ludzie ogarnijcie się. Z całym szacunkiem ale cóż to za postać
Ekolog
Ekolog 12.07.2020, 16:05
Panią Trza było na zielonym fotelu posadzić... było by ładniej..tak bardziej zielonomi
Jak dla mnie
Jak dla mnie 11.07.2020, 23:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ZnawcaModylurody
ZnawcaModylurody 11.07.2020, 23:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Flesz
Flesz 11.07.2020, 22:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

miła
miła 10.07.2020, 22:31
Wsparcie dla organizacji zawsze jest mile widziane.
Lulek
Lulek 10.07.2020, 22:12
Uczestnicy spotkania wyksztalceni, wszyscy po uniwersytecie marksizmu i leninizmu.
smutne to
smutne to 10.07.2020, 22:30
Lulek, nikt tak jak wy pisowcy nie potrafi tak dzielić Polaków.
Oko
Oko 10.07.2020, 21:53
Nie wiem czemu ..ale jakoś jak tak patrzę na tą Panią to tak jakbym Feministkę widział
feministka
feministka 10.07.2020, 22:31
I dlatego ją szanujemy!
Polak
Polak 10.07.2020, 21:49
Wybierzmy prezydenta z wartościami jakie My Polacy mamy z dziada pradziada w sobie. Życzę mądrych życiowych wyborów wszystkim którzy owe wartości posiadają
krotko
krotko 10.07.2020, 21:30
Nikt nikogo nie przekona do jakiegos kandydata, jesli najpierw przekonywany nie zmieni swiatopogladu. Nie ma sie wiec o co klocic, ktory kandydat lepszy. Ale tak wiele mowi sie o wolnosci. A co to jest wolnosc? To mozliwosc wyboru.
muszka
muszka 10.07.2020, 19:57
Tragedia w tych.komentarzach. raz piszecie,że dobrze,że uczestnicy mieli maseczki,bo swój wiek ukrywali,dalej czytam "gdzie maseczki" ( jakaś Monika pyta). Czy Wy jesteście normalni? Nie wspomnę o wieku,bo piszący te bzdety nie wie nawet,czy dożyje takiego wieku.
Monika
Monika 10.07.2020, 15:46
Ludzie po sklepach mandaty dostają za brak masek..a tu..brawo brawo...i Wy macie byc przykladem..masakra
ala.
ala. 10.07.2020, 11:12
Kto to jest,i co ona tu robi?
Knagulec
Knagulec 10.07.2020, 15:54
Toż to ssak leśny
Rafi
Rafi 10.07.2020, 09:30
Widzę, że sukces tego spotkania niektórych boli.
Pindol
Pindol 10.07.2020, 20:17
Rafi ciebie chyba boli kiszka
Wuja
Wuja 10.07.2020, 09:11
Na zdjęciach zgromadzenie młodzieżówki PO 60+, zdecydowana przewaga pań. Jedyny młody to reporter WP. Uniwersytet Trzeciego Wieku zawsze niezawodny Pani Łacna dobrze sprawuje funkcję przewodniczącej.
krajan
krajan 10.07.2020, 09:16
Wuja czyli w twoim wieku, tylko Puzik dwa razy młodszy od ciebie.
mam naprawdę dość
mam naprawdę dość 10.07.2020, 09:26
Wuja i jemu podobni pisowcy są mistrzami w dzieleniu. Zaraz napisze, że 60+ to nie prawdziwi Polacy. Ja mam dość tego wykluczania ludzi przez obecne rządzące "elyty". Widać że władza przewróciła im w głowie
Wuja
Wuja 10.07.2020, 09:36
Chachmęcisz jak wasz guru. Zalecam jeszcze raz przeczytać mój post ze zrozumieniem i nie insuować mi tego czego nie ma w tekście.
Janek
Janek 10.07.2020, 09:04
A cóż to za persona ta pani, że była tak goszczona ?
Jola
Jola 10.07.2020, 08:49
Oj działo się!
Knagulec