Tłumnie w lokalach wyborczych

  • 12.07.2020, 15:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tłumnie w lokalach wyborczych TWS
Są momenty, w których komisje regulują wejście do lokali wyborczych, ponieważ jest tylu chętnych. Obowiązuje reżim sanitarny. Lokale wyborcze w Gryfinie 12 lipca 2020 r. ani przez chwilę nie świecą pustkami. Jedni wchodzą, inni wychodzą po zagłosowaniu w wyborach prezydenckich.

W budynku Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Niepodległości około godziny 12 spełniło swój obywatelski obowiązek ponad 220 osób. Ale ruch zwiększa się z każdą godziną – mówi nam Oksana Rudzińska.

W okręgu wyborczym nr 3 z siedzibą w Przedszkolu przy ul. Kościuszki przewodnicząca komisji Krystyna Młyńska informuje nas, że do godz. 12 lokal wyborczy odwiedziły ponad 364 osoby. Przed lokalem stoi niewielka kolejka. Ruch z każdą chwilą jest coraz większy.

Atmosfera w lokalach bardzo sympatyczna.

Na pl. Barnima pan Roman odpoczywa po spełnionym obywatelskim obowiązku.

- Młodzi powinni gremialnie pójść do wyborów, bo to o nich przede wszystkim chodzi. Jak zdecydują teraz, tak będą mieli. To ich losy się dziś rozstrzygną. Powinni wiedzieć, co jest dla nich ważne. Uważam, że starsi powinni myśleć przede wszystkim o swoich dzieciach i wnukach – w trosce o losy przyszłych pokoleń dzieli się z nami swoimi przemyśleniami pan Roman.

TWS

 

Zapraszamy do fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

przecież
przecież 13.07.2020, 00:45
Każdy chce decydować aby sobie potem nie pluć w brodę!
Wolność kocham i rozumiem, oddać jej nie umiem
Wolność kocham i rozumiem, oddać jej nie umiem 12.07.2020, 17:29
Zagłosowalem, a stojąc w kolejce nuciłem sobie "Tak niewiele pragnę, tak niewiele żądam. Wolność kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem..."
bryk
bryk 12.07.2020, 17:09
Nie obywatelski obowiązek a prawo.Każdy upoważniony ma prawo do głosowania,nie obowiązek.
Uważajcie co by sala gimnastyczna na gruazch siem nie obsónełazna na gruzach…
Uważajcie co by sala gimnastyczna na gruazch siem nie obsónełazna na gruzach siem na was nie obsunęła. 12.07.2020, 17:05
Chociaż na coś te szkoły się przydadzą bo nauka od 1 września ma być dalej zdalna. W Gryfinie dzieciaczki dzięki zdalnej szkole mają wakacje już od końca marca, A w urzędzie pytają się co to ta zdalna szkoła i "ale o co chodzi" . Nikotyński zapowiedział, że Gryfino musi w końcu napisać wniosek o komputer choć dla jednego ucznia. A są gminy w Polsce, gdzie wszystkie dzieci dostały komputery od gmin. Ale to były bogate gminy bo my ni momy pinindzy i nie umimy. NIC NIE UMIMY.
franse
franse 12.07.2020, 16:54
Powiem krotko-Bążur.
Brawo Ty!
Brawo Ty! 12.07.2020, 16:54
"Na szacunek do demokracji, prawa i drugiego człowieka - zagłosowałam" - napisała na swoim profilu na Instagramie Dorota Szelągowska.
Pracownikom TVP grozi grzywna za złamanie ciszy wyborczej
Pracownikom TVP grozi grzywna za złamanie ciszy wyborczej 12.07.2020, 16:30
W godzinach rannych w Katowicach zjawiła się ekipa TVP, a na kamerze jednego z operatorów umieszczona była naklejka wyrażająca poparcie dla kandydata ubiegającego się o fotel prezydenta - donosi "Gazeta Wyborcza".
Całą sytuację widział jeden z wyborców, który poinformował o zajściu policję. Funkcjonariusze, którzy zjawili się przed lokalem wyborczym, zerwali naklejkę z kamery należącej do Telewizji Publicznej i spisali pracowników.
- W tej sprawie prowadzimy czynności, które wyjaśnią, czy doszło do złamania przepisów Kodeksu wyborczego. Chodzi o prowadzenie agitacji w niedozwolonym miejscu - potwierdziła w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" podinspektor Aleksandra Nowara, rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.
https://wiadomosci.wp.pl/wybor…
plask
plask 12.07.2020, 16:20
Tak się zastanawiam, czy porozrzucane po stołach długopisy w komisji wyborczej to nie jest przypadkiem agitacja wyborcza?
Ojciec Rycyk
Ojciec Rycyk 12.07.2020, 16:56
Oczywiście, że nie jeżeli jest na nich wizerunek urzędującego prezydenta.
pikus
pikus 12.07.2020, 16:15
JAk się nie mylę to 3 różne lokale wyborcze.

Pozostałe