Tak parkuja pod Laguną

  • 14.07.2020, 09:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak parkuja pod Laguną
Podwójne standardy parkowania dla korzystających z parkingu koło basenu Laguna, na środku trawnika czy jakiś nowy pomysł? - pisze czytelnik i przesyła zdjęcia

Trawniki rozjeżdzone krawężniki to problem od lat na które nikt już chyba nie reaguje.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pyt
pyt 15.07.2020, 16:18
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Knagulec
Knagulec 16.07.2020, 18:04
U mnie w koju
mieszkaniec
mieszkaniec 15.07.2020, 13:04
Prośba do iGryfino - czy mozecie zapytać Dyrekcję Laguny, Burmistrza oraz Straż Miejską dlaczego wydają ciche przyzwolenie na takie parkowanie? Ciekaw jestem odpowiedzi... Parking przecież jest duży i gwarantuje cywilizowane warunki.
ja
ja 15.07.2020, 15:26
a kto to wszystko robi ?burmistrz czy nasi kochani mieszkańcy?zachowujcie się a nie bedzie problemu
hopu wolno
hopu wolno 15.07.2020, 11:10
Dziadek furo pod chate podjeżdżali, póni ociec, to co mi nie wolno!? Co ja gorszy?
niestety
niestety 14.07.2020, 21:51
Przed pandemia to było na porządku dziennym.
obserwator
obserwator 14.07.2020, 21:39
pogonić tych ze straży miejskiej ile razy było zgłaszane że samochody parkują zastawiając drogę pożarową za Laguną samochody parkują też na wyznaczonych miejscach na autobusy i nikt tego nie widzi A optyk na głównej ulicy swoje auto stawia na chodniku i co jemu można Straż MIEJSKA do roboty do roboty albo do likwidacji
po co
po co 14.07.2020, 21:49
Skoro właścicielowi to pasi!
Pindol
Pindol 14.07.2020, 17:00
Bocianie gniazdo zrobi porządek
Pindol
Pindol 14.07.2020, 16:05
Ulka S zwyrolka wyjdzie z mopem i szmatą i pogna cfela sprężynke z laguny
franek
franek 14.07.2020, 15:19
No to juz bezczel !
Były klient
Były klient 14.07.2020, 15:06
Laguna świeci pustkami. Ludzie nie wytrzymali ostatnich podwyżek. Nie potrzeba konkurencji Fabryki Wody ze Szczecina. Zdewastują Lagunę jak korty.
Luis
Luis 14.07.2020, 14:52
Bardzo dobre parkowanie ,brak miejsc parkingowych
ha
ha 14.07.2020, 13:46
najlepsze ,że straży mi. nigdy tam nie ma
mieszkaniec
mieszkaniec 14.07.2020, 13:39
Od kilku lat zarządca przestał dbać o teren. Pozwala na jego dewastację. Dewastacja nie obejmuje jedynie zniszczonego trawnika, a również chodniki, które są zniszczone w miejscach wjazdów na teren zielony. Niestety miasto bez gospodarza oraz brak zainteresowania ze strony Straży Miejskiej czy Policji sprzyja narastającej fali dzikiego zachodu w przestrzeni publicznej. Szkoda, że nie potrafimy zadbać o miasto z takim potencjałem. Od wielu lat idziemy równią pochyłą, co widać w spadającej ilości mieszkańców.
Do czego oni doprowadzili ?
Do czego oni doprowadzili ? 14.07.2020, 15:02
Obok Laguny straszą zdewastowane za tej ekipy korty tenisowe i wszechobecny smród z kanalizacji wokół Laguny. Pomyśleć, że na tych kortach odbywały się Challangery ATP (dziesięciotysięczniki) i grała pierwsza liga tenisowa. Tak, tak, Gryfino grało w tenisa w pierwszej lidze. Szaleliśmy też na Dniach Gryfina z największymi polskimi gwiazdami tamtych lat i Dniach Energetyka. TERAZTO TYLKO RUINA I ZERO ZAINTERESOWANIA. To sprawa do prokuratury. Sawaryn i Kuduk muszą za to odpowiedzieć.
Z sąsiedniej gminy
Z sąsiedniej gminy 14.07.2020, 14:23
Człowieku ,co ty za głupoty tu wypisujesz. Takiego gospodarza jak wy macie to inne gminy mogą wam tylko pozazdrościć. Tyle inwestycji co się robi w waszym mieście za czasów Sawaryna to inni mogą sobie tylko pomarzyć. Chyba jesteś z innej opozycji i tak piszesz bo nie wierzę że mieszkańcy tego nie doceniają . Zajmujesz się jakimiś pierdołami tu trawniczek tu krzaczek tu drzewko wycięte tu pochylone. To wasze Gryfino jak skończą te wszystkie inwestycje to będzie perełką w zachodniopomorskim. Byłem wczoraj w waszym Gryfinie i oczy mi wyszły z wrażenia że można tyle zrobić a u nas nic. Szanujcie tego waszego burmistrza a nie go jeszcze oczerniacie. Zazdrość to zły doradca.
Do sąsiada z innej gminy
Do sąsiada z innej gminy 14.07.2020, 18:28
Tak robi się inwestycje w mieście bo rozkopane są ulice, ale czy ty jesteś pewien ,że to ROBI GMINA? Przestań udawać,że jesteś z innej gminy,przecież wiadomo kto tak pisze. A jak tak ci pasuje p Sawaryn to sobie go zabierz ,płakać nikt tu po TAKIEJ stracie nie będzie.
nick
nick 14.07.2020, 13:30
Takich miejsc,gdzie "kierowcy",parkują tam ,gdzie nie powinni parkować jest multum!Pierwszy z brzegu przypadek.Trzeci i czwarty wieżowiec!Przy trzecim wieżowcu,niektórzy to prawie do windy wjeżdżają!Czwarty wieżowiec.Na trawniku,a co!Kto zabroni?!Chłopaki ,z obu służb,prżejeżdżają obok,nie ich sprawa.Nad Regalicą,parkingi puste.No ale taki kawał drogi!Jeszcze zasłabnie!!I jeszcze dużo,dużo takich przypadków można wyliczać!
hopu wolno
hopu wolno 15.07.2020, 11:13
Czym innym jest parkowanie tam, gdzie są problemy z liczbą miejsc. A czym innym jest parkowanie na trawniku, gdy obok są wolne miejsca.
Jan
Jan 14.07.2020, 12:52
Czy nie widzisz że to AUDI...
taki mamy tercet
taki mamy tercet 14.07.2020, 12:52
Od lat gmina nie dba o swoje mienie, bo podatnicy zapłacą za nowe trawniki i krawężniki.
kokosz
kokosz 14.07.2020, 12:05
barierki założyć a najlepiej betonowe kwietniki ale z czymś czego nie trzeba pielęgnować by później nie straszyło.
Anżej prezydent
Anżej prezydent 14.07.2020, 12:02
Cztery zera na grillu ostre za kierownicą.
wędrujący kot łazik
wędrujący kot łazik 14.07.2020, 11:32
Straż miejska i policja nie widzi problemu a jeśli ktoś taki fakt zgłasza do tych nierobów to zazwyczaj kończy się pouczeniem . Morał taki że Polak o przepisach przypomina sowie tylko za granicą .
ręce opadają
ręce opadają 14.07.2020, 12:53
Przeciez to właściciel czyli gmina powinna się zainteresować naszym publicznym mieniem!
wodnik
wodnik 14.07.2020, 11:26
Dzięki za czujność,bo jak nie my mieszkańcy,to kogo to obchodzi? Miasto bez gospodarza
m