Droga na nabrzeże, drogą przez mękę

  • 29.07.2020, 13:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Droga na nabrzeże, drogą przez mękę
-Wybrałam się dziś z centrum na nabrzeże i stwierdzam, że Gryfino jest miastem zaniedbanym. Puste betonowe donice, przedtem straszyły bratkami, teraz są puste. Oprócz tego, że brudne jest również miastem niebezpiecznym dla niepełnosprawnych. Przesyłam zdjęcia jak wyglądają chodniki. A to centrum Starego Miasta, to tu jest najwięcej sklepów do których musimy dotrzeć - pisze czytelniczka i przesyła zdjęcia.

-Drodzy Radni, posadźcie na wózki, dajcie balkoniki lub kule burmistrzowi i jego urzędnikom,może przy okazji poruszania się po tym zapyziałym mieście, dotrze do Nich o czym piszę? - apeluje czytelniczka.

Zdjęcia w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gośc
gośc 02.08.2020, 01:10
nie płacz kobito, zrób sobie marmury jak Cię stać. Na całym świecie są lepsze o gorsze drogi czy chodniki nawet w USA czy UK. Ale Gryfino to już złote klamki wszędzie mają być ?
Nick
Nick 30.07.2020, 00:27
Ladniej niz za Pilata
Knagulec
Knagulec 30.07.2020, 12:03
Piłat to byl gość 
nick
nick 30.07.2020, 14:16
no w Atolu w czasie pracy nie wylewal za kolnierz
rózga
rózga 29.07.2020, 21:16
" Są dwa najważniejsze dni w życiu człowieka.
1) ten w którym się urodził
2) w którym zrozumiał po co "
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 29.07.2020, 22:19
DOWALIŁEŚ SZACUN
Knagulec
Knagulec 29.07.2020, 23:44
Ajwaj ziomuś jedz z k.....
Płacząca Baszta
Płacząca Baszta 29.07.2020, 20:50
Boże, jaki syf, jak można tak bezczelnie doprowadzić miasto do takiej ruiny!! Gdzie władze Gminy? Gdzie plastyk miejski?
i tyle
i tyle 29.07.2020, 21:57
Leniwy tercet to nie jej kompetencja.
Rff
Rff 29.07.2020, 20:25
Kwiatkami zajmowało się fuh elwi pewnie zwinęli interes przez wirus albo nie było zlecenia
Pastuch
Pastuch 29.07.2020, 22:16
Anka z Elwi ogarnie temat
Fakt
Fakt 29.07.2020, 23:44
Gonzo?
WIESZ KTO H AHA HA AH
WIESZ KTO H AHA HA AH 29.07.2020, 18:36
ALE ŻAL MILEROM DU https://youtu.be/VyXboigvT0kht… PĘ ŚCISKA HA AH AHA AH BA NAWET TYM Z GŁOSU SZCZECIŃSKIEGO HA HA AH AHA POZDRAWIAM
pan z pieskiem
pan z pieskiem 29.07.2020, 18:43
Co to za link który nie funkcjonuje? O co chodzi?
NO NIE ADMIN
NO NIE ADMIN 29.07.2020, 20:05
PYTAĆ MOZESZ WIEDZIEĆ NIE MUSISZ AH AH AHA
TAKI TAM IDIOTA HA HA AH AHA
TAKI TAM IDIOTA HA HA AH AHA 29.07.2020, 18:32
https://youtu.be/nzlDYKR5otM TEN BEZRUCH MNIE OGARNIA HA HA AH AHA
WIESZ KTO
WIESZ KTO 29.07.2020, 17:41
ŻABKA JEST ok HA AH AHA AH WIDZIAŁŁEŚ ADMIN HA AH AH AH A TYMI ZARZUCASZ ROBIENIE KASY WYKASUJ TO TE CIOTY SAME DO CIEBIE PRZYJDĄ AH AHJ AH AHA AH I ZOBACZYSZ JESZCZE JAKIE HA HA AH AHA APOZDRAWIAM
Tit
Tit 29.07.2020, 20:26
Mateusz trolu
jestem z miasta
jestem z miasta 29.07.2020, 18:18
A co ma reklama Żabki to zaniedbanego miasta?
I CZUĆ HA HA AH AH
I CZUĆ HA HA AH AH 29.07.2020, 18:28
BO JESTEM Z MIASTA HA AH AHA HA ROBIE SE JAJA https://youtu.be/a_I94dWg0p0
WOP
WOP 29.07.2020, 16:47
A Pomorska wizytówka wjazdu do Gryfina trawa wychodzi na drogę gdyby Burmistrz tą drogą jechał do pracy to by zadzwonił gdzie trzeba i na drugi dzień trawa była by skoszona tym władzom się nie chce WSTYD
pewnie wysłali maila do sądu...
pewnie wysłali maila do sądu... 29.07.2020, 19:01
Tercet jeździ do pracy - dwa miesiące na skrzyżowaniu Niepodległości i 1 maja - tuż przy urzędze przecież dwa miesiące leje się woda (przynajmniej w zeszłym tygodniu jeszcze się lała).
Ale przecież wicek zamiast do sądu wysyła usprawiedliwienia - w dodatku na adres nieaktualny do PUK.
Więc pewnie w sprawie wody wysłali maila zamiast do PUK do sądu...
sąsiad
sąsiad 29.07.2020, 18:38
A tam mieszka rodzina atomowego wicka i co nie jeździ i nie widzi i nie odwiedza?
Okoń
Okoń 29.07.2020, 18:27
Dobrze gadasz nasyp zarośniety
powtarzam
powtarzam 29.07.2020, 18:19
Nie ma gospodarza!
Sąsiadka
Sąsiadka 29.07.2020, 16:06
Jak ktoś chce zobaczyć prawdziwy syf to zapraszam pod stary duży czerwony budynek w ślepej uliczce na Pomorskiej 11 w Gryfinie za dentystą, szkoda że nie można wstawić zdjec wstawiłabym tam dopiero sodoma i gomora mieszkaja 4 rodziny psy biegają samopas odchody psie leżą ,wszystko obsrane dookoła i w tym wszystkim bawią sie małe dzieci a dorośli siedza i popijając piwko ha ha hihi tam to dopiero patologia i nikt się nie zainteresuje tym syfem Straż Miejska powinna tam podjechać
Na własne oczy
Na własne oczy 01.08.2020, 13:21
Faktycznie burdel widzialam nawet babe z psem chyba tam mieszka pies narobił kolo bzów nie posprzątała co za syfiarze
obserwator
obserwator 01.08.2020, 19:37
Widze tę kudłatą codziennie z tym kundlem przez okno nie sprząta nigdy
Kundlica
Kundlica 02.08.2020, 19:40
Zdjęcia zrobic temu *** z psem ukradkiem
Ob***noga kundel
Ob***noga kundel 02.08.2020, 16:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Lolek
Lolek 29.07.2020, 16:35
O mordę faktycznie syf ,kto tam koczuje?
Kurier
Kurier 30.07.2020, 10:16
W sumie oprócz tej chudej z dzieciakami to sama patola tam siedzi i żyją pasożyty na koszt państwa i podatników
Pamela
Pamela 29.07.2020, 18:34
Swego czasu koczował szczerbaty zwyrodnialec ,ale coś go nie widac albo wyjechał albo siedzi w kryminale
Barakowiec
Barakowiec 30.07.2020, 10:21
Nie wyjechał gnije w pudle "zwyrol"
Eksmitowani
Eksmitowani 02.08.2020, 10:34
I bedzie dlugo gnił niech zbierają na paczki
tylko pytam
tylko pytam 29.07.2020, 16:19
A gdzie ops? Nie sprawdzają na co idzie 500+ ?
Lolek
Lolek 29.07.2020, 18:29
Widocznie nie,lub widzą a udają ze nic sie nie dzieje
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.07.2020, 15:14
Miasto syf.
niestety
niestety 29.07.2020, 16:04
Mieszkańcu, jest tak bo gospdorz taki!
Brudas
Brudas 29.07.2020, 15:11
Ooooo wertepy coś co uwuelbiam
Krzywy ryj
Krzywy ryj 30.07.2020, 10:26
Wiemy pustaku Buahahaha
bo
bo 29.07.2020, 14:50
Gryfino nie ma gospodarza!
burza
burza 29.07.2020, 15:53
Tak. Miasto nie ma gospodarza . Panie Bronku burmistrz nie musi niczego robić,burmistrz ma podległe urzędowi służby,ma pracowników. Wystarczy tylko ludźmi umiejętnie pokierować, przypilnować, przecież tym ludziom płacimy, a oni nie wywiązują się ze swoich obowiązków. Dlatego ludzie mają żal do burmistrza,bo uwierzyli,bo zaufali p Sawarynowi,który twierdził,że jak ponownie zostanie wybrany ,to miasto rozkwitnie ....
do burzy
do burzy 29.07.2020, 16:19
Burza ty byś umiała rządzić nie? ale biedna jesteś bo wiek już nie ten 🤣🤣🤣🤣
burza
burza 29.07.2020, 19:14
Myślałam, że wiedza , doświadczenie oraz kultura obowiązują wszystkich,ale się myliłam. Wróć do szkoły ,chłoptasiu po naukę czytania ze zrozumieniem.
Do burza
Do burza 29.07.2020, 21:40
Burza poczekam na ciebie w każdym wieku można się kształcić 😁😁
do 16.19
do 16.19 29.07.2020, 18:41
Głupi się urodziłeś,głupi jesteś i taki umrzesz. Na takich nie ma leków
Okoń
Okoń 29.07.2020, 18:30
Burza sąsiadko jedz .,..
Do do burzy
Do do burzy 29.07.2020, 18:21
Zgadzam się burza dałaby radę przecież Wałęsa też nie miał szkoły 👍😀
kol z klasy
kol z klasy 29.07.2020, 19:42
Taaaaa
Tomaszku. Nie ma takiej szkoły ,która z chama zrobi pana
racja,..
racja,.. 29.07.2020, 19:14
Każdy byłby lepszy od tych niszczycieli. Jeden agresywny na sesjach, drugi niemota - a trzeci? Ma wy...
sąsiad
sąsiad 29.07.2020, 19:09
Niereformowalny Milerku, zajmij się sobą, swoją rodziną ,bo aż mi wstyd,że jesteś moim sąsiadem
Do sąsiada czyli burzy
Do sąsiada czyli burzy 29.07.2020, 21:52
Burza nie zmieniaj nicków. Widzisz jak ci tylek złoili. Nie atakuj niewinnych ludzi nie pomawiaj to ciebie nikt nie będzie atakował.
A tak poza tym to siara równa 😁😁
do Bronka, czy tego bez nicku
do Bronka, czy tego bez nicku 30.07.2020, 09:00
Nie wiem co Ty widzisz, moim zdaniem treść jest merytoryczna, czego nie można powiedzieć o Tobie. To są uwagi i krytyka,której ludzie Twojego pokroju nie akceptują , no cóż są ludzie i taborety.
😉
😉 29.07.2020, 18:57
Te wykRZtałciuchu , zrób to co zrobił Wałęsa i wtedy pogadamy.🤗🤗🤗🤗🤗
Bronek
Bronek 29.07.2020, 14:50
Proszę się przypatrzeć uważnie. Widzimy tu zaniedbania sprzed kilkunastu jak nie więcej lat. Chodniki dziurawe z epoki PRLu. Tam, gdzie w gminach 15 lat temu je likwidowano władze Gryfina nie robiły nic a szły na to środki.
I teraz by chcieli żeby Sawaryn zrobił to wszystko w jednej kadencji. Tylko pogratulować wyobraźni. Tego nawet wróżka nie jest wstanie przeskoczyć. Żeby naprawić te wszystkie braki po tych byłych niszczycielach, tu potrzeba co najmniej dwóch kadencji i kupę środków. Fajnie się krytykuje, fajnie się wymyśla ale czy znajdzie się śmiałek co podpowie jak to wszystko można zrobić w tak krótkim czasie? Ja podziwiam burmistrza Sawaryna, bo człowiek zrobił naprawdę dużo a zastał gminę nie jako krainę mlekiem i miodem płynącą. Wierzę, że da sobie radę bo jest dobrym menadżerem ale wszystko w swoim czasie. Bo to nasze Gryfino już się zmieniło nie do poznania pod jego rządami, to widzą wszyscy a ci co mówią że nie, to robią to tylko z zazdrości.
jak się zmieniło widać po wyrżniętych drzewach przy PKP i debilnej sali…
jak się zmieniło widać po wyrżniętych drzewach przy PKP i debilnej sali przy szkole bez umowy... 29.07.2020, 19:08
Mieczysław I Burzyciel i Niszczyciel faktycznie nie daje rady zniszczyć wszystkiego. Komenda policji rozpaść się wciąż nie chce. Chociaż przejęli ją za Sawaryna. I co? I rozkradziony budynek - a jak policja wychodziła to był w pełni sprawny, z instalacjami, z nowym dachem i oknami.
Pewnie, że to nie "stal i szkło" - no ale bez przesady...
Z ładnej zadbanej cywilizowanej wioseczki
Z ładnej zadbanej cywilizowanej wioseczki 29.07.2020, 16:24
Dobrze, to zastanowmy sie jakie kwiaty chcemy w donicach i juz zamówmy bysmy zdążyli posadzić za dwa lata...
zła
zła 29.07.2020, 15:10
Jak burmistrz sobie nie radzi,to niech odejdzie.p Sawaryn jest już sześć lat, no i masz rację miasto się zmieniło! bo jest gorzej. Mieszkańców nie obchodzi ile lat temu i co było robione. My PAMIĘTAMY krytykę poprzednich burmistrzów i składane obietnice przez obecnego burmistrza. Temu burmistrzowi i p Bronkowi już dziękujemy
Bronek
Bronek 29.07.2020, 15:27
Spokojnie szanowna pani jest 6 lat a ile lat był poprzednik? Co demencja? i co on takiego zrobił że tak sie zachwycasz ?. Dobrze grzmiał bo miał rację bo niszczyciele nic nie robili. Gdyby tacy byli dobrzy nie było by tych wszystkich zaniedbań w każdej dziedzinie. Ile nas ominęło przez nich dofinansowań a korzystały inne gminy. Teraz na Sawarynie wieszacie psy a co robiliście naście lat temu. Tacy byliście zadowoleni. Gdyby tacy dobrzy byli to nie przerżnęli by wyborów 6 lat temu. I o czym my dyskutujemy. Napisz prosto nie lubię Sawaryna a nie głupoty mi tu wypisujesz.
"gdyby Sawaryn był taki dobry miałby nadal 18 radnych"...
"gdyby Sawaryn był taki dobry miałby nadal 18 radnych"... 29.07.2020, 19:11
Srutututu i dwa srututelki tylko opluwać potrafiły - a sami niszczyciele. Pytasz co zrobili poprzednicy? A wszystko, co jest z głową - a obecni tylko kupony odcinają i marnotrawią pieniądze!
A niby co zrobił Sawaryn przez te lata - i czego mu się nie udało sp...?
Bronek
Bronek 29.07.2020, 21:47
Wymień to co zrobili poprzednicy bo widzę że masz problem. Czekam 😀
szabla
szabla 30.07.2020, 07:57
Wrócił Bronek, to już nie emotikon?
Dużo było na ten temat pisane. Poszperaj, zniknie problem
o leniu
o leniu 29.07.2020, 16:07
Sawaryn bierze kase to niech bierze się do roboty!
Gryfinianka
Gryfinianka 29.07.2020, 14:41
Pognać do roboty na miasto pasożytów,którzy mieszkają od lat w kamienicach i nie placą za mieszkanie niech odpracują czynsz
to jestem za
to jestem za 29.07.2020, 14:50
Czyli tych co prowadzą "działalność biurową" i zwolniono ich z płacenia?
Knagulec
Knagulec 29.07.2020, 14:31
Faktycznie tylko nas.... i dechą przyklepać niepełnosprawni mają przej....
taka prawda
taka prawda 29.07.2020, 14:31
to spółdzielni obszar
krotko
krotko 29.07.2020, 14:49
Chrobrego to obszar spółdzielni? Zresztą kiedyś Sawaryn powiedział, że za wszystko co dzieje się w mieście mieszkańcy chcą aby zajął się burmistrz.
Literatura
Literatura 29.07.2020, 16:59
Dulski gadac to on umie ( kręcić), zeby na jego wyszło. Ale 6 lat minęło panie Mieczysławie ze swoimi nieudacznymi agresywnymi zastępcami
nick
nick 29.07.2020, 14:11
wina Pilata i gego Tercetu Sawaryn zrobil pozadki
Okoń
Okoń 29.07.2020, 15:54
Co ty zasr....u. pier... o Piłacie normalny facet był
plan
plan 29.07.2020, 14:10
Widze tu ulice Chrobrego, KOścielna i Bałtycką.

Pozostałe