Doprowadzenie przejścia przez tory, to sprawa samorządu - uważa przedstawiciel kolei

  • 02.08.2020, 19:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Doprowadzenie przejścia przez tory, to sprawa samorządu - uważa przedstawiciel kolei
Mieszkańcy Gryfina narzekają na zmianę przejścia przez tory na ul. Armii Krajowej. Po przebudowie przejście jest od południowej strony. Podczas sesji wykazywano, że to sprawa kolei. Tymczasem podczas kampanii społecznej "Bezpieczny przejazd - szlaban na ryzyko" inne stanowisko wyraził Jacek Krzemiński, zastępca dyr. PKP PLK Zakład Linii Kolejowych w Szczecinie.

Sprawa wyszła przy omawianiu bezpieczeństwa na przejściu przez tory w Gryfinie [wideo]:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:(
:( 06.08.2020, 21:56
Oj władze, władze, jak można było do tego doprowadzić?!
Szymon
Szymon 05.08.2020, 20:48
Szok! A władze robiły w jajo że to sprawa PKP!
T. M niekompetencja
T. M niekompetencja 05.08.2020, 10:46
Pierwsze słyszę ? Ale gdzie to zgłosić ? Jak to zrobić ? Może PKS albo PUK albo nowy prezes TBS niech się tym zajmą. Przecież wcześniej mówiłem, że to nie nasza kompetencja.
tak było
tak było 04.08.2020, 23:33
A władze sie do tego nie przyznały.
wydało się
wydało się 03.08.2020, 21:46
Dyrektor mówi jasno czyja to wina, że przejście jest po tej stronie a nie innej.
och!
och! 03.08.2020, 20:43
Sawaryn wciskał kit żeby pisać do kolei!
Gmina co dopiero zrobiła tak samo jak było.
Gmina co dopiero zrobiła tak samo jak było. 03.08.2020, 20:23
Po prostu na Kolejowej nie ma chodników, to po co przejście po tamtej stronie ? Jak będzie chodnik to będzie i chodnik na przejściu. A teraz gdzie się ma kończyć ? Na jezdni Kolejowej ? Kolejowa to ulica gminna.
gość
gość 04.08.2020, 04:09
pomyśl to nie boli... przejście od północy łączy się z chodnikiem na zachód oraz parkiem. Od wschodu też nie jest źle mimo, że nie ma chodnika na Kolejowej to większość ruchu jest przez skwer w kierunku północno zachodnim czyli Górnego Tarasu. W układzie nowym jest więcej niepotrzebnego przechodzenia przez drogę
och!
och! 03.08.2020, 20:44
A zrobić powinna!
Gość
Gość 03.08.2020, 20:03
Kiedyś na każdy peron stacji w Gryfinie ,można było dojechać np. karetka pogotowia , policja, straż pożarna, teraz strach pomyśleć co by się działo w razie zapalenia się składu pociągu, rodzącej ,wypadku etc, etc władze miasta mają bezpieczeństwo głęboko w poważaniu, liczy się tylko koryto
Hen
Hen 03.08.2020, 11:11
I co pan na to panie Durma ,czy dalej pan czeka na odpowiedź kolei ,ile to już lat?
kumacz
kumacz 03.08.2020, 10:17
Czyli teraz wiadomo komu to "zawdzięczamy"!
makary
makary 03.08.2020, 08:53
Bardzo dobrze, że przejście jest w miejscu, w którym jest.
Boi się ludzi ?
Boi się ludzi ? 02.08.2020, 22:59
Jaki pan taki kram. A Miler to chyba mózgu nie ma wcale.
Bbb
Bbb 02.08.2020, 20:51
Ani Konarski ani Sawaryn w poprzedniej nie dogadali się, by interes mieszkańców Gryfina w tej kwestii zabezpieczyć. Za to teraz obok siebie są dwa podejścia przez skarpę z parku na chodnik. Dziennikarz od inwestycji nie przewidział tematu przy rewitalizacji parku i bez sensu tysiące poszły z budżetu gminy. Mieliby chociaż na wykoszenie tu i ówdzie.
DNO
DNO 02.08.2020, 20:48
W sprawie wyciętych drzew w krzywym lesie to Cesarz umiał się dogadać i po fakcie z pompą podpisać rewitalizację.
A dla ludzi to właśnie widać co potrafi i za co nas ma.
Już tłumaczę - ma nas na NIC.
mieszkaniec
mieszkaniec 02.08.2020, 20:00
Panie dyrektorze, gdyby przejście było po drugiej stronie to byłoby bezpieczniej więc nie trzeba było się na gminę oglądać.
Emi
Emi 02.08.2020, 19:54
Od razu radni mówili e to władze musiały konsultować i się na to zgodzić. A wystarczylo sie dogadac.
soltys
soltys 02.08.2020, 19:49
Swego czasu radny Hładki wiercił dziurę w brzuchu burmistrzowi Sawarynowi to ten kazał mu pisać pisma do kolei. .
bron
bron 02.08.2020, 19:36
To się wydało w takim razie.

Pozostałe