Sklepy sezonowe Żabki szansą na dodatkowy zysk franczyzobiorcy

  • 11.08.2020, 18:37
  • dost.
Sklepy sezonowe Żabki szansą na dodatkowy zysk franczyzobiorcy Żabka
Żabka od kilku lat rozwija sklepy sezonowe w całej Polsce, zapewniając klientom wysoką jakość produktów i usług, a franczyzobiorcom stwarzając okazję na dodatkowe zyski. W tym roku sieć uruchomiła 52 placówki sezonowe, w pawilonach, jak i w lokalizacjach stacjonarnych. Większość sklepów zlokalizowanych jest w popularnych miejscowościach nad Bałtykiem. W tym sezonie po raz pierwszy modułowa Żabka pojawiła się także w Okunince, miejscowości letniskowej nad Jeziorem Białym w woj. lubelskim. Sklepy sezonowe obowiązuje reżim sanitarny oraz wszelkie regulacje związane z zachowaniem bezpieczeństwa wśród klientów, które zostały wdrożone w całej sieci Żabka.

Sklepy sezonowe Żabki to nie tylko wygoda dla turystów w codziennych zakupach spożywczych w czasie urlopu , ale także możliwość dodatkowego rozwoju i przychodu dla franczyzobiorców, którzy na co dzień prowadzą sklep w standardowych lokalizacjach. Żabka zapewnia im pawilon wraz z całym wyposażeniem i umożliwia prowadzenie takiego punktu zgodnie ze standardami sieci. Franczyzobiorcy, jako niezależni przedsiębiorcy, samodzielnie podejmują decyzje dotyczące zatrudnienia pracowników, w tym rekrutacji oraz ewentualnych benefitów.

 

– Sklepy sezonowe prowadzę od 4 lat. Największym wyzwaniem stojącym przed franczyzobiorcą prowadzącym taki sklep jest dobranie odpowiedniej załogi. Sklep sezonowy wymaga znacznie większej liczby osób na zmianie oraz sprawnej obsługi klienta – mówi Ewa Zdanowicz, franczyzobiorczyni prowadząca dwa sklepy sezonowe w Jarosławcu.

 

Franczyzobiorcy podkreślają, że w czasie tegorocznych wakacji klienci zwracają dużą uwagę na czystość sklepu, dostępność środków ochrony oraz zabezpieczenie kasjerów. – Na początku lata wszyscy obawiali się, jak sezon będzie wyglądać w tym roku. Obecnie w miejscowościach nadmorskich jest bardzo dużo klientów, którzy podczas zakupów przestrzegają wszystkich obostrzeń związanych z pandemią. Nasze sklepy są wyposażone w środki ochrony, a kasjerzy odpowiednio zabezpieczeni. Porównując do lat poprzednich – turyści są bardziej świadomi tego, co dzieje się na świecie i, będąc na zakupach w naszych sklepach, przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Zakrywają usta i nos oraz chętnie korzystają ze środków dezynfekujących – zaznacza Ewa Zdanowicz.

 

Sezonowe Żabki działają m.in. w następujących lokalizacjach:

  • Dziwnówek, ul. Kamieńska 8,
  • Jarosławiec 5,
  • Władysławowo, ul. Morska 23,
  • Międzywodzie, ul. Armii Krajowej 21,
  • Mrzeżyno, ul. Nadmorska,
  • Łazy, ul. Gościnna 1,
  • Łeba, ul. Leśna 3,
  • Chłapowo, al. Żeromskiego.

Modułowe placówki to komfortowe i bezpieczne punkty handlowe, w pełni klimatyzowane, dzięki czemu klienci mogą wygodnie zrobić w nich codzienne, szybkie zakupy np. w drodze na plażę czy podczas spaceru. W sklepach sezonowych zwiększono liczbę dostaw – są one realizowane dwa razy dziennie, od poniedziałku do niedzieli. Takie rozwiązanie pozwala na zapewnienie pełnej dostępności oferty asortymentowej dla klienta. Sklepy te są czynne w standardowych godzinach, między 6:00 a 23:00 i będą funkcjonowały do września.

 

dost.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 12.08.2020, 19:28
JECHALI DO WODOPOJU BO W GRYFINIE WODY BRAK AH AH AHA AH NIE MA NIE MA WÓDY NA PUSTYNI 
HA, HA, HA
HA, HA, HA 12.08.2020, 10:05
W Żabkach woda wykupiona. A ONI zapewniają za godzinę jeden beczkowóz na GT.
do końca września
do końca września 11.08.2020, 23:00
Sezon już prawie w połowie.
gisior
gisior 11.08.2020, 18:50
A na Kwadracie sprawa unormowana?
S...d
S...d 12.08.2020, 10:08
Poldek już wyjechał z wakacji. Nie miał wody w fontannie.
pytam
pytam 11.08.2020, 19:54
Gdzie jest Poldek?
widz
widz 11.08.2020, 23:00
Zabrali do szpitala na oddział zakaźny.
dynks
dynks 12.08.2020, 08:57
Uratowali go przed zapiciem.

Pozostałe