Pierwszy wywiad nowego wójta [WIDEO]

  • 20.09.2020, 17:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pierwszy wywiad nowego wójta [WIDEO]
Pawła Wróbla, nowego wójta gminy Widuchowa zapytaliśmy o pierwsze decyzje. Co powiedział do kamery?

Wywiad został nagrany 17 września 2020 r. w gabinecie wójta Widuchowej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kazik
Kazik 29.09.2020, 16:25
Słabo to widzę, szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda. Pan Jerzy S. mógłby wiele zrobić dla naszej gminy! No ale cóż głosowali Marsjanie a nie odpowiedzialni obywatele naszej Gminy.
z innego powaitu
z innego powaitu 26.09.2020, 21:43
Bardzo fajny czlowiek, sympatyczny, zawsze usmiechniety. Nie zarozumialy.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 30.09.2020, 18:23
I co z tego. Gmina Widuchowa to najbardziej zapyziała gmina w powiecie gryfińskim. W innych gminach jest sklep Dino Biedronka, Lidl itd, a w Gminie Widuchowa miejscowi sklepikarze łupią cenami mieszkańcow. Panie wojcie czy coś Pan zmieni, czy sprzyja miejscowemu lobby?
Do elemelka
Do elemelka 26.09.2020, 20:25
Pana program
Gdzie jest autobus Marwice Pacholęta Czarnówko Gryfino
Przed referendum był
Teraz nie ma
Co ze śmieciami?
Może podwyżkę pan szykuje Panie wojcie?
Czekamy z niecierpliwością na pierwsze rozwiązania.
Wróbelki ćwierkaja, że nie ma pan z wickiem podobnych poglądów.
Przestroga, uważaj Pawelku bo Andrzejek już zamkniety w swoim pokoiku calymi dniami siedzi i będzie siedział
mieszk.
mieszk. 25.09.2020, 19:07
Dajmy mu spokojnie podejmować decyzje bo się zgodziliśmy na niego i jego program.
Manitu
Manitu 24.09.2020, 17:35
To kto teraz w urzędzie gra pierwsze skrzypce?
mieszk.
mieszk. 25.09.2020, 19:08
Od tego jest sekretarza, a jak nie ma sekretarza to wójt i jego zastępca.
postulat
postulat 23.09.2020, 22:24
Dać mu szanse i czas na wykazanie się.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.09.2020, 10:06
Wyborco Pawła uważaj bo się własną nienawiścią zakrztusisz. Oby ten co wygrał był dobrym gospodarzem Gminy. A od takich przyjaciół jak ty niech Paweł się chroni.
wyborca Pawła
wyborca Pawła 22.09.2020, 10:32
I co referendalni nie tak to miało być,generalnie to się cieszę że przegraliście,kopaliście kopaliście aż w końcu sami w te dołki wpadliście.
przyjaciółka
przyjaciółka 24.09.2020, 13:28
wyborco Pawła to nie referendalni kopali tylko ich kopano po pierwsze, a po drugie to lepszy Paweł niż ta czarna pani co była.
obiektywnie patrząc
obiektywnie patrząc 22.09.2020, 10:53
Gdyby nie referendalni brnelibyśmy na skraj przepaści. To właśnie dzieki nim jest zmiana i szansa na lepsza przysdzłosć.
Wdzięczny
Wdzięczny 22.09.2020, 20:16
Dokładnie. Dzięki tylko referendalnym nastąpiły zmiany . Dziękuję im za to !
Kamil
Kamil 22.09.2020, 09:30
Czyli Stachura jest sekretarzem, czy pełni tylko obowiązki sekretarza? Zgodnie z ustawą powinien być sekretarz w gminie. A jeśli jest pan Andrzej również sekretarzem to ta funkcja powinna być wyszczególniona na bip.widuchowa.pl, a nie jest. Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam.
?
? 22.09.2020, 09:35
Dodam, że zgodnie z ustawą (Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej) taka informacja powinna być podana na stronie gminnej.
Mirka
Mirka 29.09.2020, 16:08
Anna Kusy-Kłos pogoniła sekretarza S. jako nieudacznika a nowy wójt zatrudnia go ponownie. Śmiechu warte albo o ZGROZO!
Jagoda
Jagoda 22.09.2020, 09:04
Wie czego chce i tego niech się trzyma.
krzywin
krzywin 21.09.2020, 10:11
W Baniach jak Augustyniak (też nauczyciel) wygrał to wziął kolegę z rady powiatu do pomocy. Tutaj wójt wziął byłego sekretarza który owszem bardzo doświadczony i kompetentny ale patrząc przyszłościowo to potrzeba mu jeszcze młodych i kreatywnych osób do działania. Myślę że wielu się zgodzi z moją opinia. Czy ktoś dostanie ofertę? Trzymam kciuki.
Jola
Jola 29.09.2020, 16:12
Jaki doświadczony i kompetentny? Paweł W. chcąc wygrać wybory obiecał mu to stanowisko i dlatego jego żona pielęgniarka Gosia robiła Pawłowi kampanię wśród pacjentów bo już dość miała bezrobotnego męża w domu. Taka to prawda.....
Swoj
Swoj 21.09.2020, 12:30
Popieram. Notabene ten kolega z powiatu jest mlody i kompetentny i w dodatku były mieszkaniec naszej gminy Widuchowa.
200 procent normy
200 procent normy 22.09.2020, 09:04
Dwóch gmin przecież nie obsłuży!
radny
radny 21.09.2020, 08:13
Teraz trzeba program przekuć na plan działania. I to wymagany pospiech bo to zaraz przyszłoroczny budżet do uchwalenia i tylko 3 lata na realizację.
big
big 21.09.2020, 00:41
Trochę stremowany.
Do wójta
Do wójta 20.09.2020, 22:16
Dobrze gada ...tylko zapomniał o jednym...
To rada decyduje czy śmieci bedzie robić gmina czy ZGDO...
Jezeli rada nie zmieni swojej decyzji co do tego to bedzie Pan panie wójcie śmieciami sie zajmować, na reszte pomysłów Pana tez potrzeba zgody rady ...
Ktos zapomniał, ze rada uchwala...Wójt wykonuje...
Tadek
Tadek 20.09.2020, 23:42
Ma dar przekonywania.
Do trzech kropek 🙂
Do trzech kropek 🙂 20.09.2020, 22:37
Porozumienie Ponad Podziałami. Trzeba razem pracować dla dobra gminy a nie kłócić się dla zasady.Rada + Wójt = współpraca = wspólna odpowiedzialność przed ludźmi za ważne sprawy.
złośliwy
złośliwy 20.09.2020, 21:36
Apropolis Anki to kiedy wizyta?
wyborca
wyborca 20.09.2020, 20:10
Panie Wójcie czy jest możliwość ze środków unijnych i własnych wylać asfalt i z dwa chodniki w Czarnówku.
powiat
powiat 20.09.2020, 21:03
Nie. Pytanie do starosty.
Kazimierz W
Kazimierz W 20.09.2020, 19:47
Tak trzymaj Paweł
Tadek
Tadek 20.09.2020, 23:42
Liczymy na ciebie!
Helena
Helena 20.09.2020, 19:26
Brawo o to chodzi żeby rozliczyć za oczyszvzalnie a jeszcze o referendum na co poszło tyle pieniędzy kto widział żeby ktoś z komisji ubrany był w kombinezony ale czy wogóle były zakupione
WIDUCHOWIANKA
WIDUCHOWIANKA 20.09.2020, 18:52
JESTEM DUMNA ŻE NA NIEGO GŁOSOWAŁAM!
Zwyrol
Zwyrol 20.09.2020, 21:24
Kolba
wazelina