Tutaj ma mieć siedzibę szkoła muzyczna

  • 24.09.2020, 12:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tutaj ma mieć siedzibę szkoła muzyczna
Już nie w budynku po byłej komendzie policji, już nie przy ul. Niepodległości - jak głosiły jeszcze niedawno władze Gryfina, a w dawnym budynku Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej przy ul. Targowej w Gryfinie ma być siedziba szkoły muzycznej. Tak na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie zakomunikował burmistrz Mieczysław Sawaryn. Jest tylko jeden problem - budynek trzeba kupić, a pieniędzy na to w budżecie nie ma.

-Siedziba w komendzie to nie była przedwyborcza ściema - próbował przekonywać na sesji Paweł Nikitiński.

Budynek należący do gminy popada w ruinę, a gmina chce kupować nowy obiekt, którego właścicielem jest PGE.

Ciekawostką jest fakt, że swego czasu władze przekonywały, iż szkoła muzyczna będzie miała siedzibę przy ul Niepodległości w budynku liceum.

Kuriozalna sytuacja: obiekt należy nadal do gminy, a w obiekcie szkołę prowadzi.... powiat.

Teraz jest nowy pomysł, kolejny kosztowny.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mandolina
mandolina 29.09.2020, 15:16
Która to już koncepcja?
Do tercetu pajacy
Do tercetu pajacy 28.09.2020, 13:01
Srutututu powiedział Srutututu odwracając uwagę od meritum. Chorobliwy kłamca czyli konfabulant. A sprawa dotyczy nieudolności gminy wprowadzeniu szkoły. Circus maximum.
muzyK
muzyK 28.09.2020, 00:30
Poroniony pomysł.
daleko od szosy
daleko od szosy 28.09.2020, 14:46
Już dalej się nie dało? Trzeba było na rozkopanych wałach zrobić
A ja już nie wierzę
A ja już nie wierzę 26.09.2020, 18:19
Tylko czy ta szkoła powstanie jeszcze zanim nasze dzieci dorosną? Czy doczekają? Podobne obietnice były z pałacykiem z budynkiem po policji z targowiskiem miejskim z kortami i boiskami itd
ojciec muzyka
ojciec muzyka 26.09.2020, 00:35
Panie Sawaryn, myliłem się co do Pana, jest to szansa, duża szansa, ale tylko trochę czasu. Jeśli czegoś nie knujecie, to świetnie. Próbójta
nieruchomosci
nieruchomosci 25.09.2020, 22:17
Dziwna byłaby to transakcja. Bardzo dziwna.
gryfon
gryfon 25.09.2020, 11:43
i slusznie!! PGE nie dbalo o niego przez wiele lat byl nieogrzewany od czasy wyprowadzenia sie przychodni wzialbym budynek za 500 tys a reszte warsztatow i hale przekazal do Puk sa za plotem!
Fifty fifty
Fifty fifty 25.09.2020, 13:04
Ten budynek był Mister Województwa. A pro po a jak tam sprawa prezesa i członka zarządu co ocieplali rury , których nie było. To trwa już ze 14 lat. Coś prokuratura Ziobry się zagubiła. Tak to jest . Kasa misiu , kasa.
no
no 25.09.2020, 19:00
Straszne wizje.
gryfon
gryfon 25.09.2020, 10:03
czesc polnocna budynku ma pekniecia w architekturze! to wynik niedostatecznego palowania przy budowie a co z duzymi obiektami warszratowo magazynowym/jeden kryty azbestem/...acha jest jeszcze obrabiarka haha ..moze soie przyda
ja z mną?
ja z mną? 25.09.2020, 10:33
No cóż - tym mniej dziwić się firmie, że chce się pozbyć pustostanu. Tylko jakoś tak niezręcznie będzie negocjować warunki z panem Sawarynem...
rodz
rodz 25.09.2020, 09:07
Jeśli to przejąć za symboliczną złotówkę, a nie płacić milion jak mówi do rodziców pan burrmistrz,
Srutututu
Srutututu 25.09.2020, 13:06
Przy układzie fifty fifty sprzedaż za symboliczną złotówkę nie ma szans.
Miś
Miś 25.09.2020, 13:11
hahaha tylko słomiane inwestycje itd. itp.
ja z mną?
ja z mną? 25.09.2020, 10:34
pytanie, czy o tym milionie to mówi przedstawiciel gminy, co chce kupić, czy przedstawiciel firmy, co chce sprzedać?
obcykany
obcykany 25.09.2020, 12:47
Trudno powiedzieć kim jest Sawaryn.
A kaczarnia ??
A kaczarnia ?? 25.09.2020, 13:07
Na razie likwiduje ZEDO i dojną. Na gminę nie ma czasu.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 25.09.2020, 08:34
moze jak chojna beda rolować długi ha ha ah A RACZEJ MIESZKAŃCÓW HA HA AH wypuszczą obligacje potem sami je kupią z miejscowym sanhedrynem a w podatkach se odbiją sami zwalniajac sie z podatków od nieruchomosci na 10 lat ha ah ah oraz korzystając z ulg wszelakich ah ah ah tw yoda mistrz rolowania długów i MIESZKAŃCÓW GMINY TYCH NIEKOSZERNYCH I NIE Z UKŁADU HA HA AH TAKI PODATEK OD NOWO OSIEDLEŃCÓW PLUS HA HA AH
gryfon
gryfon 25.09.2020, 07:44
bezsens tam oprocz duzej sali konferencyjnej tylko male pomieszczenia ciurowe na PUK to sie moze nadaje bo jest zaplecze warsztatowe
Moryc
Moryc 25.09.2020, 09:02
Ajwaj jak jest interes to dlaczego go nie zrobić?
Koszykarz
Koszykarz 25.09.2020, 07:38
Kredyt ponoć już jest załatwiony i w tym budynku zrobił bym siedzibę Straż Miejska. To by się pomieścili.
Ratataj
Ratataj 25.09.2020, 13:10
Raczej nie pomieszczą się. Po wprowadzeniu monitoringu przez Seweryna w 2121 roku będzie nas dwustu.
Seweryn i spółka maja gonitwę myśli
Seweryn i spółka maja gonitwę myśli 25.09.2020, 01:28
ZEDO w likwidacji a PGE się sypie. Wyprzedają wszystko a ich akcje to śmieci. Niestety gmina to jeszcze większy bidak. Zadłużenie rośnie, inwestycji nie ma. Może kolejny kredycik ?
spec od epidemii
spec od epidemii 25.09.2020, 00:45
Dzisiejsze posiedzenie rady miejskiej TO ŻAŁOSNA KARYKATURA MAPET SHOŁ.Burmistrz daje pokaz wyjątkowego braku zdolności organizacji jak i braku przygotowania do jakiegokolwiek przeprowadzenia spotkania w warunkach epidemiologicznych.
spec od epidemii
spec od epidemii 25.09.2020, 00:45
Dzisiejsze posiedzenie rady miejskiej TO ŻAŁOSNA KARYKATURA MAPET SHOŁ.Burmistrz daje pokaz wyjątkowego braku zdolności organizacji jak i braku przygotowania do jakiegokolwiek przeprowadzenia spotkania w warunkach epidemiologicznych.
handlarz pustostanami
handlarz pustostanami 25.09.2020, 00:28
A ile z metra?
Aneks do handlarza nieruchomościami
Aneks do handlarza nieruchomościami 25.09.2020, 07:41
Może być drogo ,kasa nie nasza , potem remont , modernizacja , przystosowanie tej śmiesznej budy do warunków szkoły muzycznej he he , też będzie drogo , każdy chce w końcu zarobić , a potem ...zlkwidujemy tę szkołę , wtedy tobie sprzedamy niedrogo...
obserwator
obserwator 24.09.2020, 20:54
Najlepszym miejscem na szkołę jest na Szczecińskiej budynki po byłym zakładzie mięsnym
Lipski
Lipski 24.09.2020, 21:29
Rzeźnia nr 5!
zioło z Czarnobyla
zioło z Czarnobyla 24.09.2020, 18:08
Co te głąby palą że mają takie wizje?
muzyk uliczny
muzyk uliczny 24.09.2020, 17:58
Mieczysław Bredzisław musi odejść!
Wasylij
Wasylij 24.09.2020, 17:16
Kancerta nie budziet,Misza Grisza i Anton padpisdzili patafon

Pozostałe