Kolejny urzędnik do zatrudnienia - ma zarządzać... halą sportową. Dlaczego nie OSiR? – pyta czytelniczka

  • 29.09.2020, 15:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kolejny urzędnik do zatrudnienia - ma zarządzać... halą sportową. Dlaczego nie OSiR? – pyta czytelniczka
Zastanawia mnie po co gmina utrzymuje rzeszę urzędników i kilku dyrektorów w OSiR, skoro obecnie prowadzi nabór na stanowisko w referacie inwestycji i rozwoju na stanowisko ds. zarządzanie halą? Czy obiekt ten nie powinien być zarządzany przez jednostkę do tego powołaną? W jakim celu zatrudniać dodatkowych pracowników?

To dość nietypowa sytuacja, ponieważ do tego typu zadań powołany powinien być Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jednak nadzór nad funkcjonowaniem hali powierza się referatowi inwestycji, zamiast wydziałowi edukacji i spraw społecznych. Czy to oznacza, że inwestycja cały czas trwa?

Nabór ogłoszono w BIP: https://bip.gryfino.pl/UMGryfino/chapter_56864.asp?soid=48E28186AC3C47FEAEFC401B84D9E04F

Sprawa ta jest pozbawiona jakiejkolwiek logiki, podobnie zresztą jak było z rozpoczęciem budowy hali sportowej w okresie wypowiedzenia umowy prowadzenia ogólniaka.

A tak na marginesie zapytam jeszcze: lle osób obecnie zatrudnionych jest w urzędzie?

Czytelniczka igryfino

(imię i nazwisko do wiadomości redakcji)

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zgr-edo
zgr-edo 01.10.2020, 18:56
Jasiek napisał: W Policji brakuje policjantów do służby na ulicy. W Krakowie na ul. Łokietka 205 a policjantów zamiast do służby na ulicy kieruję się do nadzoru nad halą sportową, jakby nie można było dać tam pracownika cywilnego. Zarządzanie zasobami ludzkimi w tej jednostce Policji wymaga kontroli zewnętrznej a zapewne wyjdą na jaw inne dziwne historie, które w normalnej firmie nie powinny mieć miejsca.
<Ale jaja, myślałem, że ustrzeliłem przypadkowego turystę wracającego w rodzinne strony, a to chyba jakiś ziomal-zomowiec na służbę jedzie. Poniższe zdjęcie pochodzi z ul. Opolskiej w Krakowie za 300 metrów, kierowca ma zjazd w ul. Łokietka do swojej jednostki OPP pod nr 205A. Pod numerem 205 jest siedziba KPP, a oni Krakowa nie patrolują. he,he,he
https://gazetakrakowska.pl/kra…
ŚWIETNY  MATERIAŁ HA AH AH
ŚWIETNY MATERIAŁ HA AH AH 01.10.2020, 21:10
DOBRE HA HA AH CZYJ TO VW NR ZGR NJ 44 HA HA AH
POPZPR
POPZPR 30.09.2020, 17:08
Dlaczego nie OSiR? – pyta czytelniczka . A ile lat ma Gienek ?? no tak z 97 ?? Ni dy rydy .
obiektywnie
obiektywnie 30.09.2020, 17:33
sądzę, że i tak sprawniejszy i fizycznie i intelektualnie (chociaż to akurat żadna sztuka) od wicków i dużego....
wirus obłudy
wirus obłudy 30.09.2020, 13:49
Zadecyduje widzimisię burmistrza.
?
? 30.09.2020, 17:32
a to jeszcze nie zdecydowane?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 30.09.2020, 13:20
Przypuszczam że będzie to osoba powiązana rodzinnie z Energetykiem Gryfino.
Gryfiniak
Gryfiniak 30.09.2020, 10:30
OSiR bez jaj. Niech ktoś inny tym kieruje, zarządza...
brawo OSiR
brawo OSiR 30.09.2020, 13:49
W OSiR dadzą trzeciego dyrektora i git!
kolejna jednostka?
kolejna jednostka? 30.09.2020, 12:20
E tam, a co mają powołać drugą firmę z prezesami? Stadionem OSiR, a salą gimnastyczną ORiS?
Dziękujemy Mietku
Dziękujemy Mietku 30.09.2020, 09:38
Czy jest jeszcze ratunek dla naszej gminy?
Zmietek
Zmietek 30.09.2020, 10:41
Naprawdę nie ma za co !, ja tylko z mozołem realizuję obiecane hasło ,,mam pomysł na Gryfino,, służba i dbanie o mieszkańcòw i ich rodziny ...
Henias
Henias 30.09.2020, 08:59
Teraz obowiązuje zasada: jestem od Mietka.
Jasiek
Jasiek 30.09.2020, 08:57
W Policji brakuje policjantów do służby na ulicy. W Krakowie na ul. Łokietka 205 a policjantów zamiast do służby na ulicy kieruję się do nadzoru nad halą sportową, jakby nie można było dać tam pracownika cywilnego. Zarządzanie zasobami ludzkimi w tej jednostce Policji wymaga kontroli zewnętrznej a zapewne wyjdą na jaw inne dziwne historie, które w normalnej firmie nie powinny mieć miejsca.
Siatkarz
Siatkarz 30.09.2020, 07:54
Miłosz Dudkiewicz zarządza halą i chyba nie jest to tajemnicą.
jakim cudem
jakim cudem 30.09.2020, 09:49
Jak zarządza skoro teraz Sawaryn ogłasza nabór w urzędzie na stanowisko do zarządzania halą i żeby było śmieszniej, to do wydziału inwestycji. Czy burmistrz i reszta używają jeszcze mózgu? Czy z nudów zanikły im ostatnie szare komórki?
Jan
Jan 30.09.2020, 11:05
No bo to taki wydział jest że każdego przyjmuje.
Pamiętam ostatni nabór na zastępcę, zrobiony pod sprzedawcę telefonów komórkowych .
Wygrał go bezkonkurencyjnie, nie mając żadnego doświadczenia w administracji i wykształcenia kierunkowego.
Fakt że to dobry kolega burmistrza Millera.
Królik
Królik 30.09.2020, 06:52
Halą od co najmniej miesiąca zarządza Miłosz Dudkiewicz i wszyscy zainteresowani o tym wiedzą.
Pytanie jest takie czy konkurs jest przygotowany pod niego czy innego już wybranego kandydata.
Nie jest przecież tajemnicą że nabory są organizowane by wygrał konkretny kandydat.
Planista
Planista 29.09.2020, 23:30
Po likwidacji Dolnej Odry Sawaryn musi wybudować ciepłownie dla miasta. Pora pomyśleć o ciepłowni a nawet ostatni gwizdek na to .
hala
hala 30.09.2020, 00:27
To dobra lokalizacja!
ciszej, bo usłyszą....
ciszej, bo usłyszą.... 30.09.2020, 08:29
na ciepłownię? Tak samo dobra jak na tego kolosa - sama firma budowlana pisała o ciasnej zabudowie śródmiejskiej centrum miasta...
Ale już mnie nic nie zdziwi - jak chodnik pod skarpą kolejową na Sprzymierzonych - PO CO? Nikt nie wie. Jak z misiem ze słomy u Barei....
Rafał
Rafał 29.09.2020, 21:09
Co to za ściema ? Przecież kierownik hali jest już zatrudniony od miesiąca !
X
X 29.09.2020, 22:00
Tak ! Nijaki Miłosz !
Pikuś
Pikuś 29.09.2020, 21:04
OSiR ma już czym zarządzać. Chwastami na kortach.
Jas.
Jas. 30.09.2020, 16:10
Chwasty po pas,aż żal takiego obuektu,gdzie kiedyś odbywały się imprezy rozrywkowe.
Bebło
Bebło 30.09.2020, 11:38
jak widać , głupich nie sieją, sami sie rodzą
vabank
vabank 29.09.2020, 20:01
Proszę pana, jest takie przysłowie. Kto ma pół miliona ten jest bogatszy od tego, co ma ćwierć miliona.
TRZA SIE UCZYĆ HA HA AH
TRZA SIE UCZYĆ HA HA AH 29.09.2020, 19:48
https://youtu.be/npvZY9GJZf8?l… i piosenka dla studentów SKŁADAĆ CV HA HA AH
Koszykarz
Koszykarz 29.09.2020, 18:24
Po co robić konkurs na stanowisko dyr Hali Sportowej. Jak już jest wiadomo kto będzie kierował obiektem, pewnie decyzja zapadła w Antalku.
Poinformowany
Poinformowany 29.09.2020, 18:03
To się zdziwicie jak się dowiecie że pewien dziennikarz od sportu już od miesiąca jest kierownikiem tej hali...
?
? 29.09.2020, 20:33
Kto?
Bartosz
Bartosz 29.09.2020, 20:25
Miłosz D.?
?
? 30.09.2020, 00:02
NIe ma kogoś takiego w GG ani w 7Dniach
Polak
Polak 29.09.2020, 21:58
Kto to jest?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 29.09.2020, 18:00
tw yoda dostał juz instrukcje z kahału ha ha ah juz jest gość na te stanowisko zaufany towarzysz ha ha ah kompetencje bez znaczenia liczy się żeby nie ze sportu w mysl zasady im durniejszy tym lepszy nie bedzie zadawał pytań ha ha ah
Alina
Alina 29.09.2020, 17:56
Koszty budowy to jedno, a koszty utrzymania to drugie. Na utrzymanie hali i kolesiów pójdą krocie.
nie do wiary!!!
nie do wiary!!! 29.09.2020, 17:41
Ile razy człowiek może przypuszczać, że tercet osiągnął poziom dna, a tu spod spodu słychać stukanie któregoś geniusza z tego tercetu?

Dlaczego salami przy SP1 i SP3 (podobnej klasy obiekty, tylko tańsze) - zarządzają dyrektorzy szkół?
Dlaczego w ogóle tworzy się nowe stanowisko, gdy istnieje osir, w którego zadaniach wpisane jest zarządzanie obiektami sportowymi na terenie gminy?
Dno dna - i wciąż tercet puka od spodu....

Pozostałe