Przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Gryfina już wkrótce

  • 29.09.2020, 16:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Gryfina już wkrótce GDDKiA Miejsce konferencji
Planowana jest konferencja prasowa dotycząca ogłoszenia przetargu na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Gryfina w ciągu DK31 - pierwszej inwestycji z Programu budowy 100 obwodnic na Pomorzu Zachodnim, dla której ogłaszany jest przetarg na realizację.

W wydarzeniu wezmą udział między innymi wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc, parlamentarzyści, władze lokalne i dyrekcja GDDKiA O/Szczecin

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:)))))))))
:))))))))) 02.10.2020, 09:58
Pierdu Pierdu srały muchy, będzie wiosna.
Lanser po godzinach
Lanser po godzinach 30.09.2020, 14:20
Trochę tych nierobów tam przyszło
Pi
Pi 30.09.2020, 09:03
Mietku pamiętamy. Czy zamknięcie elektrowni to dobry krok?
DZORCZA
DZORCZA 30.09.2020, 09:02
Gdzie byłeś mietku gdy dolną zamykali.
Opzz
Opzz 30.09.2020, 09:00
Oszukali z dolną oszukali ze stocznią.
Dziękujemy  Mietku
Dziękujemy Mietku 29.09.2020, 23:18
Po likwidacji Dojnej Odry potrzebne coś radosnego. Popatrzcie PO nie zlikwidowało Dojnej a PiS pierwsze co zrobił to imprezę o modernizacji i rozwoju a pół roku później bez imprezy zlikwidował.
wiem
wiem 29.09.2020, 20:47
przy okazji - ,, lewaki ,, planują ideologiczną hucpę ...!!!!
Duńczyk
Duńczyk 29.09.2020, 19:53
Musiałbym być ciężko chory, żeby pójść na ten numer.
Gryf.
Gryf. 29.09.2020, 18:43
A co z obiecanym remontem ul. Krasińskiego już 2 lata trwa i nic co roku to samo za rok zaczynają.
józek
józek 30.09.2020, 11:18
Co do modernizacji ulicy Krasinskiego ... Obejrzałem projekt tej budowy to wg mnie ludzie będą strasznie nie zadowoleni, a to dlatego że będzie dużo ale to dużo mniej miejsc parkingowych niż obecnie i wpadnie kilkanaście dodatkowych miejsc na niepełnosprawnych. Nie wiem gdzie ludzie będą parkować po tej modernizacji chyba w kosmosie.
józek
józek 29.09.2020, 19:18
Już zaczynają ale wystartować nie mogą.
józek
józek 29.09.2020, 18:34
Kiedy te wydarzenie?
Knagulec
Knagulec 29.09.2020, 18:09
Znowu ch... z tego będzie
Energetyk
Energetyk 29.09.2020, 23:19
Jak z Dolną odrą
nie dożyję....
nie dożyję.... 29.09.2020, 18:01
Czy ta obwodnica ma iść po wytyczonym w latach 70tych planie? W epoce gierkowskiej inaczej planowano rozwój miast i wiosek. Od 1989 pozmieniało się dużo i jeśli chodzi o budowę "blokowisk" i jeśli chodzi o zabudowę terenów wokół Gryfina.
Czy teraz odetną las od miasta? Czy obwodnica będzie szła wśród domków jednorodzinnych?
Czy ktoś pomyślał o rozwoju miasta na następne 10-20 lat?
najtańszy z najtańszych
najtańszy z najtańszych 29.09.2020, 21:19
Następne 10-20 lat bedzie rządził leniwy tercet i jego upośledzeni potomkowie więc problemu nie ma bo i rozwoju żadnego nie będzie
niedowiarek
niedowiarek 29.09.2020, 17:57
A na kiedy zapraszacie napiszcie bo muszę wole zaplanować.
Dyl
Dyl 29.09.2020, 17:29
jak tam postępy przy przebudowie peronów na stacji Gryfino ? Może też jakąś konferencję prasową zrobią ?
na pewno
na pewno 29.09.2020, 19:52
Spotkanie na torach!
flaki z olejem
flaki z olejem 29.09.2020, 16:38
Od 20 lat ta sama bajka. To już nudne
Wuja
Wuja 29.09.2020, 16:35
Nie ma wyborów, a obwodnicę chcą budować niemożliwe. Dopóki sprzęt nie wiedzie na budowę nie uwierzę. Jakby powstała to burmistrz i wicki sobie to przypiszą, że obiecali i załatwili.
dostawczak
dostawczak 29.09.2020, 16:25
Miejsce wybrano nie bez kozery. Wszystkich was rozjedzie samochód;)
Kasia
Kasia 29.09.2020, 16:24
Która to już zapowiedź bo się pogubiłam?

Pozostałe