Młodzi Demokraci z Gryfina

  • 01.10.2020, 10:10
  • dost.
Młodzi Demokraci z Gryfina
30 września 2020 roku grupa młodzieży otworzyła lokalne koło Młodych Demokratów Gryfino. Bardzo chcemy zacząć aktywnie działać na terenie naszego powiatu, zdobywając doświadczenie i poznając nowych ludzi. Byli z nami obecni także goście - poseł na sejm Grzegorz Napieralski oraz radni sejmiku województwa zachodniopomorskiego Artur Nycz i Wojciech Dorżynkiewicz.
Pragniemy również poinformować, że serdecznie zapraszamy wszystkie chętne młode osoby, aby wstąpić do naszego koła. W tym celu zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę na Facebooku „Młodzi Demokraci Gryfino”.
Razem możemy więcej!
Młodzi Demokraci Gryfino
 
dost.

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (60)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Amber Gold
Amber Gold 04.10.2020, 20:34
Głupich i naiwnych nie sieją, one same po gimbazie rosną. A przecież po to są młode barany aby je strzyc :-)
strzygacz
strzygacz 04.10.2020, 22:13
Powiedz gdzie to cię ostrzygę.
mlody
mlody 03.10.2020, 17:06
Obiecali mieszkania+ a tu ne dość, że nic z tego nie wyszło to jeszcze za ich rządów mieszkania podrożały bardzo ale to bardzo w niektórych przypadkach o 100%
a napewno poglady ha ah ah
a napewno poglady ha ah ah 04.10.2020, 20:09
wystarczy wziaśc kredyt i zmienić pracę lub nawet partię ha ha ah
aha
aha 03.10.2020, 15:29
To idzie młodość, stąd taki strach starych działaczy w komentarzach.
Hubert
Hubert 04.10.2020, 20:37
Te siwe dziadki jak Nycz i Napierdalalski wykazują strach, czy raczej radość że po raz kolejny któryś tam z rzędu, zakładają młodzieżówkę/frajerówkę?
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 04.10.2020, 21:44
hubert ty jak lizesz koszer wora od lat wieczorkowi to nikt nic nie mówi ah ah ah a z połykiem czy bez i dla gorejacego konara tez ha ha ah
hehe
hehe 04.10.2020, 20:52
Hubert, bój się bo pokazali moc. A co u was konkurtencji?
cierpliwy
cierpliwy 03.10.2020, 15:59
Spokojnie, poznamy ich po działaniu a nie deklaracjach.
obserwator polityczny
obserwator polityczny 04.10.2020, 22:14
Może i dziadki ale wymiatają. Konkurencja zerowa. PiS nie tylko ma młodzieżówki i jeszcze rozłam w kole mają.
inkognito
inkognito 03.10.2020, 00:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Bill
Bill 03.10.2020, 10:53
Dlaczego obraższ ludzi ikognito? Robi ci to przyjemność?
Fuuu
Fuuu 02.10.2020, 19:46
Tam gdzie młode kobiety tam Nycz i wierny kompan ... aby lał się alkohol były dziewczynki ... patrzeć nie mogę ja uśmiech Nycza jest taki sztuczny chyba ze obok młodej koleżanki to wtedy ***
jak szaleć to szaleć
jak szaleć to szaleć 03.10.2020, 10:55
No i jeszcze rock 'n' roll
Do siwych komuchów
Do siwych komuchów 02.10.2020, 11:54
A poszli wy wnuki bawić a nie mnie tu małolatki wyrywać nad wodą!
stop obcym służbom
stop obcym służbom 02.10.2020, 00:16
Ruskie i chińskie trolle nie powinny się tu wypowiadać.
takie zycie
takie zycie 03.10.2020, 10:56
Poniektóre miejscowe trolle też wredne.
Dyl
Dyl 02.10.2020, 09:07
powiedział Ukrainiec.
gość
gość 02.10.2020, 00:10
młody w garniturze i pod krawatem widać działacz i karierowicz, szkolony jak trzymać ręce i wypinać klatę.. jak to rażąco sztucznie wygląda
pozwólmy im
pozwólmy im 02.10.2020, 00:15
Niech się uczą
...
... 01.10.2020, 22:13
tfu demokracja.
ajwaj aleluja i do przodu ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu ha ha ah 01.10.2020, 22:01
CZEMU PSL ma zielone barwy bo krzyz jest zielony https://www.google.com/url?sa=… itd tak ze partia nieważna przykład MUCHA UW PSL TERAZ PIS czemu się smieje niech pokaze fartuszek masoński ah ah ah wszyscy robią dla koscioła kazda partia nawet kukiz 15 1+5=6 gwiazda dawida dwa trójkaty równoboczne ha ha ah to jest teatr dla idiotów ha ah ah nic po za tym a na pandemii kazda opcja zarabia wszyscy kradną na potęgę ile PIS rozliczył afer PO odp zadnej itd itp ha ha ah zawsze teatr DZIEL I RZĄDZ popatrzcie w takiej maszej skurwiałej gminie jakieś wazne głosowanie to partii nie ma mierny bierny ale wierny ale wszyscy do kosciółka po cyrku i szafa gra 10 siecine dla plebana i
kosiniak kamysz na prezydenta ah ah ah
kosiniak kamysz na prezydenta ah ah ah 01.10.2020, 23:04
https://pl.wikipedia.org/wiki/… BARWY psl-u ha ah ah
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I DO PRZODU 01.10.2020, 21:02
zawsze sie nabijam jak widzę ze ludzie kłócą sie ze pis po czy sld ITD troche was oswiece
pis i po to rycerze maltańscy tak jak szumowski
psl to rycerze lazaretu jak kosiniak kamysz on po starym dostał fuche
sld to jezuici tzw jezu icki ha ha ah
a koscół tylko jeden RZYMSKOKATOLICKI ha ha ah tak ze wszyscy robią dla tego samego boga ha ha ah LUCYFERA HA HA AH AKURAT GREGOR TO PIONEK TAK JAK I ARTUREK ZA TEPI SA ZBY CO NIECO OGARNAĆ HA HA AH WSZYSTKIE PARTIE W POLINIE KONTROLUJE TA SAMA SIŁA A TO TYLKO MARNE AKTORZYNY I PIONKI ZA SREBRNIKI HA AH AH GREGORA TAK DOJECHALI JAK ŁYSKA Z POKŁADU IDY HA AH AH
A ty maszeruj, maszeruj głośnokrzycz !!! Niech żyje nam Wołodia Ilicz.
A ty maszeruj, maszeruj głośnokrzycz !!! Niech żyje nam Wołodia Ilicz. 01.10.2020, 19:01
Demokraci z SLD. Napieralski to były gensek SLD. Czerwony Baron.
czteropak
czteropak 01.10.2020, 18:02
4 dziewczyny i 4 chłopaków
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I NA SATURNA HA HA AH
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I NA SATURNA HA HA AH 01.10.2020, 17:47
DOBRZE ZE JA JESTEM TEOKRATA HA HA AH JAK MOJE WYZNANIE HA HA AH KATOLICKIE HA HA AH LUCYFERZE PROWADZ HA AH AH https://youtu.be/hSTp6ltT9LY DEMOKRACJA JEST DLA PARAFIAN HA AH AH
Kłamczuch
Kłamczuch 01.10.2020, 14:40
Te czerwońcu Napieralski !! Kiedy twoja obiecana stacja na Osiedlu Południe ?????????
Planista
Planista 01.10.2020, 19:04
A to za Srutututu zrezygnowano ze stacji - przystanku Osiedle Południe jak i remontu przystanku Dolna Odra. Czyli już wtedy PIS planował likwidację Dojnej.
Covidov Pandemicus
Covidov Pandemicus 01.10.2020, 13:50
Więcej takich spotkań!!!
sauron
sauron 01.10.2020, 13:12
Według *** normalnie to znaczy żeby znowu można było ukraść 600 miliardów złotych . Tak głupiej opozycji jaka jest obecnie w Polsce nie ma w zadnym cywilizowanym kraju .Jak tak dalej pójdzie to PiS będzie jeszcze rządził 20 lat .
Dyl
Dyl 01.10.2020, 22:42
Tak samo mówili członkowie i sympatycy NSDAP. Myśleli, że będą rządzić wiecznie i są Prawi i Sprawiedliwi. Kaczyński ,to nie wielki kanclerz Bismarck który zjednoczył Niemcy i Niemców w jeden naród, a raczej nawiedzony Adolek.
https://poznan.wyborcza.pl/poz…
pissss
pissss 01.10.2020, 13:59
Gdzie są respiratory zamówion przez Szumowskiego?
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 01.10.2020, 20:51
JESZCE WOJNY NIE MA WIĘC U HANDLARZA BRONIĄ HA HA AH
Kuron
Kuron 01.10.2020, 15:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Franiu
Franiu 01.10.2020, 13:12
Pan Napieralski zawsze umiał sie zachować, jest wychowany dlatego nic nie negatywnego nie napisze.Choć wolę PiS
ach
ach 01.10.2020, 13:02
Probumistrzowskie trolle mają pożywkę.
Wojtek, co nie został strazakiem
Wojtek, co nie został strazakiem 01.10.2020, 12:38
Macie pożyczyć jakieś ciekawe książki?

Pozostałe