Zero tolerancji - akcja. Policjanci w sklepach sprawdzają maseczki i respektowanie obostrzeń

  • 08.10.2020, 19:38
  • Źródło: KWP Szczecin
Zero tolerancji - akcja. Policjanci w sklepach sprawdzają maseczki i respektowanie obostrzeń KWP Szczecin
Na terenie całego kraju nadal obowiązują wprowadzone zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. W myśl obowiązujących przepisów powinniśmy korzystać z maseczek w komunikacji miejskiej, pomieszczeniach zamkniętych oraz miejscach zatłoczonych. Dzielnicowi przeprowadzają systematyczne kontrole w punktach handlowych.

W ostatnim czasie obserwujemy niepokojące zjawisko niestosowania się do obowiązku zakrywania nosa i ust w środkach komunikacji miejskiej, jak również we wszelkiego rodzaju placówkach handlowych. W związku z łamaniem obowiązujących obostrzeń oraz z wieloma zgłoszeniami koszalińscy policjanci rozpoczęli systematyczne kontrole. Mają one na celu ograniczenie tej negatywnej i niezgodnej z przepisami sanitarnymi tendencji.

Działania prowadzone są wyłącznie pod kątem minimalizacji skutków pandemii. Dzisiaj nasze bezpieczeństwo zależy od odpowiedzialnego zachowania każdego z nas!

Policja apeluje również o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie polegające na przestrzeganiu wprowadzonych obostrzeń sanitarnych i realizowaniu poleceń służb.

Źródło: KWP Szczecin

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Młody ćpun
Młody ćpun 09.10.2020, 21:02
Jebc narkomanów z niepo daja zlecenia i sie nie wypłacają
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 09.10.2020, 21:26
Dawaj namiary podjade i przekopka
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 09.10.2020, 19:07
rzad zbiera na pincet plus ha ha ah akcja pod kryptonimem je banie baranów w polinie ha ha ah ramzes umarł na koronke ale kryzys wiecznie żywy ha ah ah
POKO kaput
POKO kaput 09.10.2020, 17:51
W Intermaszu paniusie grzebią w pieczywie jak chłopu w rozporku , a obsługa NIE WIDZI !!
amok
amok 09.10.2020, 12:07
Polska klasa polityczna to banda dyletantow, na czele z bankierem Morawieckim ktory przed kamerami telewizji tlumaczy koniecznosc zalozenia kaganca maseczkowego, opierajac sie na zdaniu ministra zdrowia !! Czy wspomniany minister ma wyksztalcenie medyczne??
detox
detox 09.10.2020, 12:02
W Angli 500 funtów walą w Polsce tylko 500złoty, wniosek taki że PISowcy są wyjątkowo pobłażliwi
klient
klient 09.10.2020, 05:33
Wczoraj w Lidlu w tzw. godzinie szczytu co najmniej 5 osób bez maseczek. Ludzie nie trzymają dystansu w kolejkach do kas. Policji czy Straży Mniejskiej oczywiście ani śladu, obsługa sklepu nie reaguje... To jest tzw zero tolerancji?? Powinni jeszcze wprowadzić zero tolerancji dla lenistwa służb w PL.
japa
japa 09.10.2020, 10:24
Może mieli lewe zaświadczenie lekarskie.
z przykroscią
z przykroscią 09.10.2020, 01:48
Niestety nie ma innego wyjścia.
Cha, cha, cha.....
Cha, cha, cha..... 09.10.2020, 01:19
Gdzie to było ?
zobaczysz
zobaczysz 09.10.2020, 01:41
Dostaną rozkaz i będa w kazdym sklepie.
Aga
Aga 08.10.2020, 22:43
Tak, można zwrócić uwagę, ale trzeba uważać żeby w mordę nie dostac.
TGS
TGS 09.10.2020, 00:04
Aga, nie przesadzaj.
Knagulec
Knagulec 08.10.2020, 22:35
Maska na jape i do przodu przegumować nadgrzbietowo kazdego bez kagańca
sądy po ko
sądy po ko 08.10.2020, 22:20
I co z tego,
jak sądy PO wszystko odrzucają,
bo to jest ""'""rozporządzenie a nie USTAWA""""" i biurwy maja to w du*ię.
Pojechali sobie na wycieczkę w Alpy biurwy starostowe, miejskie, z us i te z sanepidu !!!
i przywlekły patogena, a teraz debatują co zrobić !!!
tępe kosy z pod skrzydeł po ko
""będziemy was bronić jak niepodległości"".
Bardzo dobrze
Bardzo dobrze 08.10.2020, 22:18
I bardzo dobrze że ludzie nie noszą tych szmat mądrzy świadomi tej ściemy
Knagulec
Knagulec 09.10.2020, 09:09
Ty jalopo to czemu ludzie umierają
żupan
żupan 09.10.2020, 00:06
Bardzo dobrze to jak jest się pro pekińskim i pro moskiewskim trollem, którym zależy aby jak najwięcej osób się zaraziło i gospodarka padła.
Smutna prawda
Smutna prawda 09.10.2020, 07:38
Ty żopex obudź się. To pseudopandemią nasz rząd w 2 miechy polską gospodarkę rozpie...ił...
Gryfinianka
Gryfinianka 08.10.2020, 21:43
W Gryfinie w ogóle nie widać policjantów na miescie, straży miejskiej również, to nikt nie będzie kontrolował.
Paris
Paris 09.10.2020, 00:06
Chłopaki się oszczędzają i nie narażają na kontakt.
BARTIKÓW  14 H AHAB AH AH
BARTIKÓW 14 H AHAB AH AH 08.10.2020, 21:41
https://youtu.be/ZALtzTmPz-E HEJA HOJA
Ward
Ward 08.10.2020, 21:37
Prawda jest taka, że nie ma przymusu noszenia maski.Prawo jest prawem.
W *** MNIE POCAŁUJAT AHA HA AH
W *** MNIE POCAŁUJAT AHA HA AH 08.10.2020, 21:36
POZDRAWIAM RKOWSKIEGO DZIWKĘ *** HA AH AHA AH ARNIEGO ***A ICH WSZYSTKICH HA HA AHA HA https://youtu.be/1HFj3brtUoI INNE PANNY PRZEP[RASZMN Z GRYFINA Z POLICJI HA AH AHA H
BARTOWO  STARY CAP HA AHA HA
BARTOWO STARY CAP HA AHA HA 08.10.2020, 21:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

POZDRAWIAM POLI  CJAN  TÓW HA AHA H
POZDRAWIAM POLI CJAN TÓW HA AHA H 08.10.2020, 21:27
https://youtu.be/3gGFL0vb8cg HA HA AH
TUMANOWICZ  ANDRZEJ HA HA A
TUMANOWICZ ANDRZEJ HA HA A 08.10.2020, 21:23
ZERO TOLERANCJI TO WAM OBIECUJE HA AH AH ROZJEBIĘ ICH NA CZYNIIKI PIERWSZE HA AH AH HA HA AH
mamy cię
mamy cię 09.10.2020, 00:22
Panie Tumanowicz, to pan jesteś tym krnąbrnym klikaczem Ajwajem!
WYJKEBIE GO W KOSMOS HA AH AH
WYJKEBIE GO W KOSMOS HA AH AH 08.10.2020, 21:21
https://youtu.be/yyR00LEaNjY MKI Z BARTOWA MIKI ????

Pozostałe